Jump to content

Recommended Posts

Много любим сериал ми е, ще го гледам за втори път, много ми хареса играта на актьорите /нищо че са млади/, а сериалчето е супер ..... :), дано се пускат още такива сериали B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да изгледам сериала за 3 дни, при положение, че съм работещо момиче.

И двамата главни актьори са адски чаровни, но наистини искам на луничката да й махна мъха от устата - ужасен е!

 

За дявола какво да кажа, понякога прекаляваше с тези "пошли" погледи, но не мога да отрека, че е адски чаровен.

Усмивките и на двамата ме заразяваха с настроение.

Последните две серии малко преиграха с тези заминаванки - прибиранки, но айде от мен да мине tongue.gif.

Заслужава си хубавата емоция от филма.

Enjoy smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, сериалчето не е лошо. Добре ми подейства за разтоварване след много корейски драми изгледани наведнъж. Е, някои от сцените бяха абсурдни, но пък се компенсираше от забавните и сладурските моменти между двойките. Rainie е много миличка, ама Mike He ми направи по- голямо впечатление. С тази негова усмивка, а и погледите дето хвърляше направо не можех да откъсна очи от него. Приятелката на Ци Юе, мисля че беше Цин Дзъ, много ме дразнеше. И държанието, и гласа й. Песните от ost-то също много радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки , че съм по средата на сериала съм впечатлена :-)) много сериозно.

Даже не е корейски , а дотук събаря първенците в някои области..

Уж младежки, ама не съвсем,

уж безобиден, ама не съвсем,

уж без сълзи - но, не съвсем...

Като цяло - пълно слънчице ми е досега... :D:D:D

Мнооого ми допадна!! Някой каза "Бонбончета". Много точно!

Наистина са сладки. Буквално всичките, барабар с родителите, и наистина прилича на аниме.

Буквално и прическите и стопирането в кадър , и "натъртването" на действията са копирани от аниме - приятно направено.

Да не говоря за прическите. Рошльовците и рошлите , сладките, те.

То и актьорите са като нарисувани.:-)) Прекрасно... :P

А историята си е нормална , нормални отношения.. Страх, самота , обич.. неразбиране, любов, отхвърляне, съжаление, опрощение.

Да се гледа!! Различен е, и нищо че е като рекламна брошура на Тайван.. Изпипано е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10 епизод съм - имам още малко, но не мога да не изкажа впечатления. Грабна ме, определено. Много обичам да става така - дълго време подминавам дадено нещо и със супер скептицизъм му давам шанс и то вземе, че ми влезе под кожата.

Тук доволно се раздават целувки и прегръдки - нещо, което ми липсва в корейските сериали - там трябва да чакаш фината за някоя целувка. Харесва ми и това, че всички са наясно с чувствата си и няма лутане насам натам.

Да си призная Райне не ме впечатли особено. На моменти чак ми идваше в повече с физиономиите си, сигурно е умишлено, но все пак...

При Майк нещата стоят по различен начин - страшно секси поглед и усмивка вади - истинско удоволствие за женското око, само кожените му якета ме дразнят :lol:

 

Като приключа сериала ще едитна и допълня мнението си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко сериалче, зареди ме позитивно и ме остави широко усмихната. Определено успя да ме разтовари, точно нещо такова ми се гледаше в дадения момент. Струва си филмчето, теглете смело!!! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм станала прекалено претенциозна, но Devil... не ми хареса. Преди да го дръпна търсих нещо различно, четох коментарите ви и ми хвана окото. Но само с това си останах. Героите, не - актьорите бяха сладки и единствено това според мен е положителното на сериала. Страхотно преиграване, най-вече от страна на девойката. Родителите може и за някой да бяха готини и свежи, но ако видя някой човек на тяхната възраст да се държи по този начин вероятно ще се запитам дали не взима нещо. Отново всичко беше някак малко повече от нужното. Може и да е режисьорски похват, може и аз да имам прекалено "европейски" поглед на нещата, но явно това не е моя тип филми.

Не искам дори да коментирам и линията сестра-брат. Дори и доведени да бяха, някак все ми нагарчеше от това.

Разбира се имаше и все пак някакъв плюс драмичката - за мен беше втората любовна история на приятелката. А и самата актриса бе много по-естествено чаровна от Рейни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, чудя се откъде да започна. Първо сериала, като цяло ми хареса и ми прикова вниманието. (но защо аджеба таз главната не взе да се погрижи за така досадния мъх над горната си устна). И с първото се изчерпват хубавите думи за сериала.

В началото добре викам таз главната е мила и добра преживява се, но взе да прекалява то бива, бива, но това нейното на идиотщина изби.

За главния какво да коментирам, като че ли ми дойде в повече преиграването на актьора, а да не говорим за държанието му.

За родителите просто не знам какво да кажа то бива да си вдетинен, но това тяхното към психиатрично заведение ми биеше.

Тук мога да вмъкна и за другите сформирани двойки, които ми допаднаха и даже в един момент повече ме интересуваше тяхното развитие.

А последните две серии направо си бяха повече от излишни, не можеше ли родителите приемат връзката и заживели щастливо, като едно голямо любящо семейство.

Тези тайванци все повече ме учудват и това си е, явно още не съм им свикнала ли и аз не знам.

 

И въпреки всичко го препоръчвам за гледане.

 

Благодаря на екипа за буквичките. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме грабна сериалът :unsure: след едвам доизгледания първи епизод реших, че няма да продължа да се измъчвам. След Smiling Pasta това ми беше вторият тайвански сериал, на който исках да дам шанс, но уви....голямо преиграване беше и не го понесох. Но пък Why why love и Love keeps going са друго нещо. Препоръчвам тези две заглавия(особено последното), ако някой иска да гледа нещо с Майк Хе. В Love keeps going си личи подобрената му игра, пък и е по-сладък с къса коса :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал, един от любимите ми. Mike He и Rainie Yang са страхотни заедно, а и двамата са красавци :D: Изгледах го с огромно удоволствие и си заслужаваше :) Хареса ми, че има толкова целувки и милички неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През цялото време беше доста лигаво, но не го казвам в някакъв лош смисъл. :D Определено човек трябва да е малко инфантилен, за да го изгледа до край. :lol:

Цък B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време насам не бях гледала сериал на един дъх - започнах го снощи и преди половин час изгледах последната серия. Понеже съм си маниачка на лигави, любовни филмчета, това ми хареса ужасно много. Даже споделих на сестра ми, че от известно време насам нямаше сериал, който да ме е впечатлявал така. То не бяха "разговори" с героите в напрегнатите моменти, то не беше вътрешно пищене, смях и цирикане, даже и сълзи тук-там, докато го гледах. Много добре ми дойде, точно от това имах нужда, нещо разпускащо, сладникаво, което да ми напомни защо точно обичам любовните комедии и да ми върне музата. Актьорската игра е очарователна! Тайвански сериал не бях гледала от много отдавна, така че бях отвикнала от езика, но след време и той не ми правеше впечатление. Даже и странното поведение на майката и бащата на Ци Юе и А-Мон ми се струваха сладки на моменти. Като цяло актьорският състав много ми допадна <3

 

 

Asian4.gifAsian3.gifAsian5.gif

Щом GIF-чета започнах да правя, можете да си представите как ми е подействал <3

Накрая си помислих, че ще ги разделих и от доста време не се бях молила за хубав край <3 Радвам се, че го върнаха въпреки всичко!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах Devil Beside You. Малко трудно привикнах с имена, движения, жестове, маниери... И първоначалното усещане е за нещо много мило, много романтично, макар и на места доста наивно, но и на други места - доста зряло. Като цяло ми хареса. Първият ми тайвански сериал. По-различен е от корейските (които си ми легнаха на сърце) и от японските (които пък нещо не можах да ги харесам). Хареса ми по-разкрепостеното изживяване, пресъздаване и изразяване открито на чувствата. Правя съпоставка с корейските, където като наближи момент, в който главните ни герои да се хванат за ръчичка или не дай си боже да си допрат устните веднага пускат точка "забранено за под 15 години". Тук културата е друга. Още в първите серии го разбрах,

когато я награби да я целува. Че дори и прекараха нощ заедно.

. Бяха много сладки.

Майк си е сладурче, не е никакъв дявол. Май само той си се мисли за такъв. Много ми е миличък.

Не ми хареса детинското държание на родителите им в началото. Те бяха по-зле от деца на 2-3 години. И главната е голяма шматка, на моменти откача. Но са големи сладури. Сигурно няма да го гледам втори път, поне не и скоро, но остави приятно чувство в мен.

Доста моменти, ще се запечатат в мен като любими:

когато той говореше с баба си за връзката му с нея и как баба му му припомняше какъв е бунтар от малък и й се наложи да се примири с решението му; първата им нощ заедно, и сутринта след нея; моментите им на люлката...

 

 

Не на последно място искам да споделя, че преводът много ми допадна, перфектен. Благодаря на Деси и екипа, който се е трудил с нея, за да можем ние да се насладим на сериалчето с български субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек и неангажиращ сериал. Младежки и романтичен и много приятен за гледане. Главните са готини и много сладко изглеждаха заедно на екрана. Доволна съм, че има и филми, в които проблемите не се преекспонират в ревливи драми. Mike He не бях го виждала досега /то съм гледала досега само два тайландски филма, де/ и съм приятно изненадана от играта и най-вече чарът му, който е огромен. А Rainie Yang, това сладко миньонче, като пинг-понгче на екрана. Не очаквах, че ще харесам жена с толкова детска физиономия. Завършващата песен беше добра, въпреки че все още не мога да свикна с езика.

Благодаря за бгсубтитрите, благодарение на които можах да се насладя на този чудесен филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко сериалче,това е общото ми мнение.Иначе за актьорите съм с прекрасно мнение.Много красиво момче и много красиво момиче изиграха си ролите чудесно.На мен лично ми харесаха и родителите и тяхното държание.Дали защото и аз съм по голяма,но човек трябва да живее така както се чувства и да може свободно да изразява чувствата си.Изживях няколко приятни дни с тези младежи :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първия ми сериал, изгледан с Майк в главната роля.Останах очарована както от сериала, така и от актьорите. Майк е прекрасен актьор, много красив и очарователен :wub:;):tongue: . Гледала съм го още в 2-3 сериала и филма и навсякъде ми е харесвал. Много чувствена дорама, изгледах я с удоволствие,а Майк беше страшно харизматичен,красив, интелигентен, бунтар, а целувките му -както винаги - истински и горещи. И на мен родителите ми бяха много симпатични, не ме дразнеха с детинското си държане.Както Марс е емблематичен за Вик :tongue: , така и този сериал е емблематичен за Майк и според мен е задължителен за гледане.

Благодаря на преводачите за чудесните субтитри :kissx: .

 

image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...