Jump to content

Recommended Posts

Ами , какво да кажа освен: Деси - страхотна работа :yes: , Спийди - огромно благодаря :kiss2: на редакторите - честито... :beer: насладете се на сериалчето вече с бълг. субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам го целият филм с бг. субки , но за жалост не съм качвала торент все още . Ако се навие някой който разбира -пускам ги субките!!! Невероятен филм е . И както по-горе се написа понякога е хубаво да завърши както на нас зрителите ни се иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче, стигнах до 15ти епизод и страшно много се забавлявах. Този Чанг Мънг наистина е голямо дяволче и симпатяга. Страхотна актьорска игра, сценарий също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го и ми прави впечатление ,че в началото сякаш нещата бяха нахвърляни набързо(сега съм по-средата) .

 

п.с.Главната актриса вади сериозни мустачки , лично на мен ми прави асоциация за мъж (подобно окосмяване) и не бих я целунал.На 6-ти епизод съм и се надявам да не я дават пак в близък кадър :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами , какво да кажа освен: Деси - страхотна работа :yes: , Спийди - огромно благодаря :kiss2: на редакторите - честито... :beer: насладете се на сериалчето вече с бълг. субтитри

 

Благодаря ти за оценката, Мира :kissx: . И редакторите се справихте прекрасно и се радвам, че най-накрая работата ни видя бял свят :28558::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият тайвански сериал, който гледах. Много ми хареса, но в началото не можех да свикна с езика им. Още в първата серия в един момент ми изглеждаше ужасно познато... чудя се дали не съм почвала преди, но съм искала да изчакам бг субс... не знаам :lol: Както и да е. Почнах го още миналата седмица, но не можах само с 2 епизода на ден и продължих с английските. Като цяло беше доста интересно, имаше си някои скучни моменти, но то всеки филм си има такива. За Рейни имам някои забележки, но иначе мисля, че се справи доста добре. За Майк нямам думи! Тази роля определено му отива. Още отначалото ме грабна с онази дяволита усмивка. Изглеждаше ми много познат и като му проверих филмографията видях, че е участвал в един епизод на Yukan Club с Аканиши Джин... в ролята на принц Касар. Това сериалче беше хем забавно, хем драматично ....но не твърде натоварващо.. И приятелката на Рейни в филма и гаджето бяха много сладки. Хареса ми, че действието не беше само фокусирано върху Рейни и Майк. Видях, че имало някакъв сериал, който пак бил със същите актьори, но с друг сюжет май... Някой би ли ми казал как се казва? Да си го запланувам за гледане в бъдеще! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти го изгледах и съм много впечатлена...!!!

 

гледам...гледадам и се моля А Мон да и подари самобръсначка в някоя от оставащите серии...наистина се моля!!

 

Ще споделя повече като го доизгледам... ^^

 

Едит:

Изгледох го...

Страшен филм...страшен актьорски състав и наистина разкошни взаимоотношения...

Ситуациите бяха както напрегнати, така и приказни...както смешни,така и тъжни.

Във сериала има за всеки по нещо...

И накрая искам да кажа, че по сладуресто нещо от А-Ранг не съм виждала <333....Много повече ми хареса от А-Мон, въпреки умопомрачителната крива усмивка на Майк..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее, не мога да повярвам любимия ми тайвански сериал си има бг.субтитри!!!Благодаря на всички, които са се постарали за превода tongue.giftongue.gif Сега ще се гледа пак- за 3 или 4 път, даже ще навия съквартирантките да го гледаме заедно biggrin.gifbiggrin.gif Препоръчвам на всеки, който се чуди дали да го гледа направо да тегли-няма да съжалява wink.gifwink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал и си заслужава си всяка минута стоене пред екрана!! Много съм радостна от факта,че изгледах този сериал,защото изпълни сърцето и душата ми с топлина и радост.Благодаря ви,че сте го превели,защото,ако не бяхте вие нямаше да имам възможността да се докосна до още едно късче от Изтока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На майтап седнах,та го и започнах./нищо,че ме чакат още 3 сериала и 3-4 анимета :unsure: /Цял ден търся нещо сингапурско или филипинско да пробвам.Че ме гложди любопитско към "филмовата кухня" там.Но уви, за сега нищо.И накрая се спрях на Тайван.Гледам добри отзиви.Пък и 14 епа е добре.Дано да е първия тайвански сериал,който ще догледам.Марс за съжаление го зарязах.Незнам защо.

Та да си кажа,че от първи епизод съм доволен.Rainie Yang е :inlove: .Само тя ми достатъчна да го изгледам.Ост-а е супер.Парчетата съм ги слушал още преди да знам,че съществува тази драма ,и е голям плюс за самата нея.

Mike He за първи път го чувам/не ме кастрирайте/,и...тц...ама освен че ми заприлича на един индийски актьор/с фамилия Капур/нищо друго не видях в него.За сметка на това Kingone е два пъти по-чаровен актьор.И жалко,че ще си остане явно отхвърления герой.

Та като се има предвид,че е по манга няма да коментирам някои прекалено абсурдни сцени.Характерни за японските драми.Дано с напредването на историята се поразчистат тези неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е супер, изгледах го за 24ч, снощи не съм спала, толкова мнго се бях зарибила. Много отдавна не се бях смяла така. Определено тайванците се справят по-добре с любовните сцени от корейците. А аз съм гледала доста романтично-комедийни корейски сериали :) Просто не е за изпускане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, и аз на шега го започнах, че даже и го приключих. Подейства ми доста разтоварващо. Mike He като се захили насреща ми, и аз се разтапям :inlove: Е, на моменти превъртах, ама защото исках да гледам само него ;) Имаше много сладурски моменти. Хареса ми, че не ги преобличаха постоянно като манекени /изкара си целия филм с едно и също яке/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал, изгълтах го набързо.

Това ми е втория тайвански сериал и знам, че актьорите са много красиви и играят добре. Мога да кажа, че края е наистина удоволетворяващ и колкото да не исках да стигам до него, сега се чувствам щастлива като си спомня и не съжалявам, че го изгледах.

Нямам какво да кажа освен, че този сериал може да те остави без думи е адски непредвидим. Бих го гледала пак с голямо удоволствие.

Радвам се, че в последната серия имаше повече близост ии... така де, наистина тайванците започват да достигат нивото на корейците, поне според мен. Аз ли съм чувствителна не знам, обаче през повече от половината филм имах бучка в гърлото, която хем не ме отпускаше, хем не можех да заплача с цяло гърло. Много въздействаш и ободряващ филм!

 

Пп.: Ahrang е страшно сладък :lol: Много симпатичен.. хехе, но Ahmon изби рибата :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх. Страхотно сериалче, надмина очакванията ми и непременно ще потърся и други филмчета с тези актьори. ;) Страшно сладки бяха всички , не само главните :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна му се канех на този сериал и най-после го изгледах.

Какво да ви кажа, все още съм обсебена от дяволската усмивка, всеки път като се усмихнеше А-мон, органа ми горе в ляво пропускаше 1-2 удара :D

Сериала ми хареса, действието се развиваше бързо, понякога имаше лирични отклонения с другите герои, които според мен продължаваха прекалено дълго, можеха да накъсат сцената им на няколко части. Или просто ми се искаше да гледам по-дълго главните герои, защото химията по между им беше повече от очевидна :)

Да не забравя майката и бащата с тяхното детинско поведение, имах чувството че децата им бяха по-отговорни от тях и кой беше възпитателя и възпитаващия е въпрос на малко по-обстоен анализ :)

И на края, който го е пропуснал - да навакса, ама час по-скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от най-слабите сериали, които съм гледала някога. Актьорската игра куцаше на моменти и то доста - главната, колкото и да беше симпатична - въобще не ми влезе в образ ( А и ми идеше да взема една пинсета да и оскубя мъха над горната устна). А може би самият образ не ми допадна - от толкова благородство чак свят ми се зави. Наясно съм, че явно идеята е да има някакъв поучителен характер, но това беше прекалено - аз лично трудно преглътнах цялата тази утопия. Без значение какво и на кого се е случило - накрая винаги доброто у хората побеждава...още малко и швепс...няма лоши - има само грешни преценки - всичко прелива от добрина, топлота и благородство - чак свят да ти се завие. Другото, което ме подразни бяха непрекъснатите ретроспекции и лирически отклонения с "мъдрости" - не е като да са открили топлата вода. Що се отнася до главният - симпатичен, но и той на моменти много ми преиграваше - въпреки всичко смятам, че той и бащата си изиграха ролите най-добре. Изключително наивен сериал - чак глуповат.

Искам да поздравя екипа по субтитрите - това бяха едни от най-добрите субтитри, на които съм попадала до момента. Те бяха и основната причина да догледам и сериала. Страхотна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми азиатски сериал. Гледах го из торентите, гледах го и пак го гледах и един ден си викам айде...... давай да видим какво ще да е това чудо. Е много приятно бях изненадана. Актьорите са големи сладури, много добре си се справяха с ролите според мен. Преживявах с тях и щастието и мъката. А дявола наистина има страхотна усмивка, голям чаровник е :) Ама най-забавните персонажи ми бяха родителите :D Е не нямаше такива хора умирала съм си от смях с тях двамата. Та страхотен сериал е това, който не го е гледал все още да не му мисли много много. Дълбока замисъл както казхте надали има, но все пак сериала ни показва, че зад маската на студен човек, всъщност се крие едно много добро сърце, изстрадало и живяло с мисълта, че не е обичан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че на много хора сериалчето се е харесало толкова, колкото и на мен :wub:

Благодаря и за положителната оценка за субтитрите :es:

Мисля скоро да се захвана с превода на едно друго популярно тайванско сериалче, но да видим кога ще стане :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен, като dostoevski, не ме грабна. И понеже нямам достатъчно свободно време, го зарязах на 5-ти или 6-ти епизод.

Наивен е най-добрата дума, описваща сериала. И освен слабата актьорска игра и сюжета беше много лек - горе долу на ниво непретенциозна шоджо манга (което не е задължително отрицателно), а и героите не ми стояха много реалистични и многопластови, както ги обичам. Та, ако оставим тези, частични дефекти, които биха могли да се оневинят с аудиторията, към която е насочен сериала, се забелязва и един друг дефект. Използваният операторски похват. Изглежда като любителска лента, заснета от обикновена джобна камера за задача по свободно избираем клуб за кинематография. На моменти камерата заставаше в някакви невъзможни позиции, които трудно могат да ме предсразположат. Един момент ми се откроява много силно - в дома на бащата на главния, където дейстието на няколко пъти е заснето почти изпод масата - със супер ниска гледна точка, от която това което се вижда е дюкяна на въпросния татко. И целта не е да се наблегне на дюкяна му, а просто търсене на интересна гледна точка. Хм... търсенето на интересни гледни точки е добро, когато има някаква логика или се търси определено въздействие. Ако е самоцелно, както в случая, само може да подразни. Да погледнем защо: в случая ние сме на гости у въпросния господин и бидейки "гости" би следвало да се настаним сред хората - на седнали на дивана, прави - т.е. гледната точка би трябвало да ни помага да се чустваме като на гости, а не като домашния любимец на домакина - ръфайки кокал под масата.

В друг един момент се пречкаше някакъв архитектурен елемент пред камерата, който не успяваше да придаде усещане, че воайорстваме, скрити зад въпросния обект, а изглеждаше като грешка. Не че съм някакъв специалист в тази насока, но гледните точки на оператора ми правят впечатление в два случая - ако са супер оригинални или ако са супер сбъркани.

 

Но главните актьори бяха чаровни, което обяснява голямото количество харесващи сериала. Нищо, че толкова си могат като актьорска игра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...