Jump to content

Recommended Posts

Невероятен е! Досега не бях гледала Тайвански сериал. Останах приятно изненадана. :) Надявам се да има превод, за да си имам оправдание да го изгледам пак.. :)

И на мен това ми беше 1-вия тайвански сериал, изгледах го на 1 дъх, много е хубав, след него имах един период само тайвански сериали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е интересен и забавен. Но няма да си кривя душата - най-дория тайвански сериал за мен е Марс. Темата тук е различна, но нещо не успя да ме грабне както него. Вик беше невероятен, а Майк в сравнение с него... Имам чувството, че всички се насилват да играят и ме дразнят. Това съм го забелязала и в японците - много са неестествени. Докато при корейците е точно обратно - сякаш са родени за ролите си и ги изпълняват ги без всякаква престореност. Както и да е, сериала не е лош, но според мен не е нещо особено. След всички хвалби очаквах много повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора и аз го изгледах .... Боже... :inlove: Майк е страшен :inlove: ,а на капитана много му ходи да е лош - по време на дуела, направо ме разби :naughty: заслужава си сериала :lol!: :lol!: :lol!:

Съгласна съм с Koizora - "Марс" е върха - по-различен е като сюжет от Дявола,но и двата сериала къртят :twisted: :twisted: :twisted:

Спиди е права- с тайванците трябва да се внимава, че току виж изместили за нула време корейците :green: :geek: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, че от "Марс" съм гледала само 5-6 серии, но главната ми беше толкова безхарактерна, че се отказах :rolleyes:

Тук момичето поне има малко кураж и ми допадна повече... "изядох" 20те серии за 2 дена... това говори само за себе си... :)

А в Боза-мечта го има вече преведен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, че от "Марс" съм гледала само 5-6 серии, но главната ми беше толкова безхарактерна, че се отказах :roll:

 

Трябва да изгледаш малко повече епизоди, за да разбереш защо е безхарактерна. Незнам, за мен Марс си остава най-добрия тайвански сериал, най-любимия ми.. Нещо ме свързва с него, може би защото ми беше първия или просто защото го почувствах близък.. Затова Девил изобщо не ми хареса, стори ми се, че в играта на актьорите нямаше никакво чувство. Нито Майк успя да ме грабне, нито Рейни, нито самата история. Но всеки си има вкусове, харесва различни неща и признавам това. Дано феновете не приемат, че се дразня, защото не е така :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди е права- с тайванците трябва да се внимава, че току виж изместили за нула време корейците :green: :geek: :green:

 

Мдаа.

И аз се възползвах от болидриимските субтитри и го вдишах за две нощи. Много добре ми дойде след three of heaven. След като се бях спукала да рева за нещастната братско-сестринска любов тук направо се спуках от смях.

Особено

когато след секса пича й каза "кака"

Направо изби рибата.

Сега съм си свалила следващия сериал с тройката актьори от този - "why why love" и мисля скоро да го почвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми хареса.Първите серии бяха много вълнуващи и се развиваха бързо,химията на героите също беше прекрасна.Единственото нещо,което не ми хареса бе леко пресилената игра на Майк.Когато беше ядосан ми се струваше прекалено фалшив :rolleyes: От друга страна партньорката му беше с истинна игра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах Devil Beside You, Why Why Love и Bull Fighting и мога да кажа, че и трита сериала са уникални по свой си начин. Много ми харесаха, а Майк Хъ си е просто уникален, страшен сладур е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко сериалче, почнах го заради една приятелка и не мога да откъсна очи от него и да си върша работата :hehe:

На 8 епизод съм, много ме кефи Амон (Mike He) супер забавен, много сладък и има адски чаровна усмивка. Като цяло драмичката за сега много ме радва, знам че и до края ще остане така.

Историята е много забавна, интересна и не я разтеглят както в повечето драми които съм гледала.

След края на драмата ще изкажа подробен коментар за сериалчето ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал тотално ме обсеби, вярно е с тайванците трябва да се внимава. От година му се каня главно заради каста обаче все изникват по 2, 3 корейски сериала, които да изгледам преди него. Намерих му време и съм наполовината. Не искам да свършва, но нямам нервите да го гледам бавно, не се издържа.:D

засега ми се струва прекрасен, дано до края да е така <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина тези тайванци са зарибяващи.

Аз исках да хвърля едно оче докато чакам превода и стана тя каквато стана.

Вече го изгледах.

Много приятно и разтоварващо филмче. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,не искам някой да се обиди,но според мен този сериал е пълна боза.Открих някаква прилика със сюжета на Марс, но просто малко ми простее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма има бг превод за 20 сериината версия мисля че е от викито, не съм сигурна защото на мен субтитрите ми ги изпратиха по скайпа,но със сигурност вече има направен превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го гледах с БГ превод, но бях готова и на английски, драмата си заслужава да се види. Супер зарибяваща история и невероятен актьорски състав :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото като - It started with a kiss, много сладки заедно и с много комични ситуации. Интересно ми е, от лични виждания - тайванските екранни двойки много добре се подбират. Например на мен много ми харесват Райне и Майк заедно. Много са сладки. Просто сякаш са си създадени един за друг. :blink: Въпреки че го изгледах с анг. субтитри, няма да е зле да го изгледам и с български :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, изгледах го с английски субтитри и чак сега забелязах, че имало и български.

Грабна ме сериалчето, не мога да отрека, смях се и плаках с героите, но ми се стори, че само запълват времето в последните 2 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най газарския сериал и ми е най любим от сички останали Гледала сам го поне 10 пъти и все още ми е интересен сега ще го изгледам с Бг субс.Тенкс

:) :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можете ли да ми кажете каде да намеря бг субтитрите, че нямам търпение да го изгледам

Благодаря предварително :)

 

Ето :click: Аз разбрах, че ще качват епизодите по 2 на ден или нещо подобно.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...