Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

命中注定我愛你 / Ming Zhong Zhu Ding Wo Ai Ni

Заглавие: Fated to Love You
Жанр: Романтичен, комедия
Държава: Тайван
Година: 2008
Епизоди: 24

Актьорски състав:
Chen Qiao En като Chen Xin
Ethan Ruan като Ji Cun Xi
Baron Chen като Dylan
Bianca Bai като Anna

Резюме лично от мен:
Chen Xin е едно наистина много обикновенно момиче. До толкова обикновена, че никой не я забелязва. Тя е момичето с лепящите се бележчици – това е единственоо ѝ предназначение. Двамата с Ji Cun Xi се запознават на един кораб, където и двамата е трябвало да бъдат с половинките си. За съжаление гаджето на Chen Xin се забива с друга, а неговата приятелка изобщо не се появява на круиза. След поредица от събития двамата някак си се озовават в едно легло и прекарват заедно нощта, разбирайки, че не се познават едва на сутринта. Такава случка лесно се преживява и двамата отново поемат по своите си пътища, до момента, в който не става ясно, че след нощта, прекарана заедно, двамата са на път да се сдобият с бебе...

Линк за сваляне:
с български субтитри

онлайн с български субтитри

с руски субтитри
с английски субтитри

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Гледах го миналата година, даже трябваше да изчакам последните няколко серии, че не ги бяха излъчили, но си заслужаваше! Всичко беше много забавно, с изключение на една малка част в средата, но просто нямаше как... Много ми хареса как във втората половина нещата се обърнаха помежду им, беше много сладко :lol: Много ми бяха забавни отношенията между най-голямата сестра на Xin Yi и помощника на Cun Xi :lol: Само Анна ме дразнеше :roll: Гледайте, хора! Няма да съжалявате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много сладко. :flower: Гледах го миналата седмица.

Препоръчвам го на всички, които искат да гледат нещо малко по-различно. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Сериалчето е доста приятно.... първият тайвански сериал, който изгледах, без да се насилвам.

И две приятни изненади....

1) О, Боже, направиха бебето по традиционния начин. :D Че го и показаха подробно! Това не го бях виждала в азиатски сериал! (вече бях започнала да си мисля, че бебетата в Азия ги носят наистина щъркелите :hehe: )

Skarpeta сигурно това е имала предвид ;)

2) Има българско участие!!!!!! :face:

В песента на сериала първата реплика е " НА БЪЛГАРСКО РОЗОВО МАСЛО миришеха ръцете му....."

Прочетох го на руски, прочетох го на английски и дори проверих китайските йероглифите!!! Това си пее момичето! :noteet:

Знаех, че е известно, ама чак пък...

Може да е глупаво, но това ме накара да се почувставм малко горда! :rofl:

( сега остава само в някой японски серал някой да яде и бг кисело мляко..... )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Сериалчето е доста приятно.... първият тайвански сериал, който изгледах без да се насилвам.

И две приятни изненади....

1) О, Боже, направиха бебето по традиционния начин. :D Че го и показаха подробно! Това не го бях виждала в азиатски сериал! (вече бях започнала да си мисля, че бебетата в Азия ги носят наистина щъркелите :hehe: )

Skarpeta сигурно това е имала предвид ;)

2) Има българско участие!!!!!! :face:

В песента на сериала първата реплика е " НА БЪЛГАРСКО РОЗОВО МАСЛО миришеха ръцете му....."

Прочетох го на руски, прочетох го на английски и дори проверих китайските йероглифите!!! Това си пее момичето! :noteet:

Знаех, че е известно, ама чак пък...

Може да е глупаво, но това ме накара да се почувставм малко горда! :rofl:

( сега остава само в някой японски серал някой да яде и бг кисело мляко..... )

1. Определено, това си е направо свръхестествено явление :lol:

2. Това го бях прочела в Анимес още преди да го гледам, тъй че бях подготвена, но наистина много ме зарадва :green: Не ни бяха споменавали в нито един друг филм, който бях гледала, така че чувството беше наистина приятно :)

Колкото до киселото мляко, изобщо няма да се учудя, ако в някоя дорама някой наистина награби да яде кофичка кисело мляко "България" - реално съществуваща марка кисело мляко в Япония :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста забавен сериал. Весел, романтичен, увлекателен. Няма смърт, болни от неизлечими болести и други подобни. Има намеса от страна на съдбата в стил "ние каква я мислихме, тя каква стана", израстване в характерите на героите, любов и доста смешни ситуации.

Това е третият тайвански сериал, който гледам и установявам, че за разлика от корейските тук най - желаният момък не се влюбва в мъжкарана, ядяща за трима, полуистеричка, която става още по - неустоима, ако от време на време го шамаросва, а в по-нежно, любящо, миловидно момиче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна сериал не ме беше карал да се смея и да плача /на моменти/ толкова.Главната героиня направи впечатляващо поне за мен присъствие,също и актьора играещ ролята на Дилан/на моменти много ми приличаше на Вик Чоу :lol: /.Наистина си заслужава гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарователен сериал! Отдавна романтична комедия не ме беше радвала толкова. Хубавите неща: 1. Увлекателен сюжет, който не ти доскучава и въпреки, че сериите са по час и половина не усещаш как минава времето. До 17-18 серия няма /поне според мен/ излишно размотаване и разтягане. След това има 2-3 серии пълнеж, резултат от много високия рейтинг на сериала и опитите да се задържи аудиторията; 2. Изключителен баланс между комичното и трагичното – в един момент умираш от смях, в следващия плачеш.....като хумора е много приятен – по-скоро ироничен, отколкото клозетен. За разлика от корейските сериали, които започват като комедия и завършват като трагедия, тук се започва с комедия, има няколко драматични серии в средата и се завършва пак като комедия; Има култови комедийни моменти, на които съм се просълзявала от смях /особено около роднините на главната героиня/ и моменти в които кротко си ревях......3. Повечето актьори играят на ниво – главната е мн. сладка, главния и партнира добре, но любимци ми останаха асистента на главния /Ансон/ и майката на главната – страхотни образи и изиграни много добре! Изобщо това, което ми харесва в тайванските сериали е, че въпреки, че им липсва блясъка и пищността на корейските, тайванските са някак по-нежни и по-иронични..................

Две, три думи за недостатъците: 3 неща, които по принцип ме дразнят в тайванските/китайските сериали: езика, вечния хардсъб и повторенията на сцени в хода на серията, заради рекламите..... и нещата, които не ми харесаха конкретно тук: излишното разтакаване в последните 2-3 серии и дървената игра на някой от актьорите, най-вече на Дилан – в руските форуми полудели фенки припадат по него и чак го сравняват с Вик Чоу!!! Освен, че е хубав, като актьор е кръгла нула и не може да стъпи и на малкия пръст на Вик! Играта му /ако това може да се нарече игра/ се състоеше в това да сипе нравоучения с поучителен тон и дървено изражение – неговата роля спокойно можеше да се изпълни от диктор зад кадър........

Много се разприказвах, но това е с цел да ви зарибя – гледайте сериала /особено женската аудитория/ и няма да съжалявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... Дилан – в руските форуми полудели фенки припадат по него и чак го сравняват с Вик Чоу!!!

Е наистина прилича на Вик-особенно на моменти не можеш да ги различиш. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, време е и аз да се присъединя с похвали към сериала. Много забавно и интересно сериалче, истинска глътка свеж въздух сред морето от еднотипни корейски драми. Гледам го от два дена и съм едва на 4 епизод, но съм напълно погълната от историята, улавям се, че си преповтарям на ум моменти от епизодите, дори и когато съм на работа... ами зарибявката е пълна. На кратко: препоръчвам го с две ръце, който не го е гледал, да скача смело тук :lol!:

 

пп: някой знае ли дали има някакви английски софт субове на епизодите и къде, защото доста се рових из нета, но нещо ударих на камък :scratch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииии, как съм забравила да кажа две добри думи за този сериал :D.

Много ми хареса, чудесно си разпуснах с него. Абе тези тайванци, големи кавалери бе!

Като изключим дългите повторения типични за тайванските сериали, които си признавам, че превъртам директно, забавата е пълна...:hehe: :hehe: :hehe:

Дам, този Дилън беше симпатяга но и голямо дърво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си призная,че тайванските сериали приятно ме изненадаха!

Като цяло много смях и доста по- малко сълзи(то от корейските ми изтекоха очите).

Така,че който си търси нещо разтоварващо,хич да не му се чуди! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле, оказа се, че и в Азия правят деца по стандартния начин, от толкова сериали бях останала с впечатление, че ги носят щъркеилте :)) Много забавно сериалче. Особенно майката и сестрите на главната, не знам защо но ми напомняха на циганки на пазар, много шумни бре :) Особенно бременната... няма такава шматка :) А за главния ...хубав младеж... хубави вежди... като на Брежнев... както казаха руснаците :) Определено тайванските сериали задминаха корейските в моята класация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх и страшно много ми хареса има интересни неща, които се случват и на моменти е доста забавен

 

любимият ми момент е когато на финала и трите момичета раждат едновременно и когато главния се направи на сляп и и гледаше постоянно деколкотето на Илейн

 

Любимецът ми беше Дилън и много ми хареса как той винаги помагаше на главната и беше до нея-страхотен свещеник и много готин ;) Заслужаваше си,че го гледах

ооо и 1 епизод на драмата си беше много готин и доста яки моменти

особено в каютата интимната вечер

гледайте забавно е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го почнах и този сериал, обаче след няколко изгледани епизода се чудя дали да го продължа. Най-вече заради Ethan Ruan, голямо дръвце на дърветата е този човек бе, едно на ръка, че ми иде да взема една пинсета и да му пооправя веждите гайтани, но и актьорските му качества хич ги няма под синьото небе ;) А самата история изглежда доста забавна, първи епизод ме учуди със... смелостта си, дано да му свикна на Ethan Ruan и да го доизгледам все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатийте ми към този сериал са 70 на 30, тоест не е лоша комедия, вярно имаше си забавните моменти, но серийте ми се видяха в повече

и някаде от 17 взе да ми става досадно развитието на сюжета и да попрескачам. Втръсна ми от тяхното иди ми - дойди ми. Иначе първи епизод ми хареса, добро начало,

въпросната грешна нощ си беше направена като хората. Така де тука режисьора и актьорите не ни оставиха да се чудим еле сега от де се пръкна тази бременност.

Беше си достатъчно достоверно. Роднините на мацката, особено пълничката сестра създаваха настроение с поведението си. Бабето и то не беше зле.

Главния не ми се стори чак такова дърво, но много ме дразнеше с този гланц на устните. Всеки път като го даваха, гланцираните му устни ми се набиваха в очите.

Така, че веждите му придаваха някаква мъжественост на фона на блестящите му устни, andi11.

Та сериалчето не бих го повторила, един път ми бе достатъчен.

 

малко офтопик

 

Относно изказването на Анди за веждите на младежа, мене специално не ме дразнеха, но се сетих за едни други дето няма как да останат незабелязани.

След като видях трейлъра на новата филмова версия за Снежанка ми стана ясно защо някой бяха коментирали, че ходещи вежди на голям екран не им се гледат. :lol2:

 

mirror2.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го все пак сериала, много ми хареса, със всяка серия ставаше все по-интересен. 17-18 еп. според мен бяха излишни, но това е съвсем малка забележка :) Сестрите и майката на Син И бяха уникални образи, както и Ансон. А пък в Дилан направо ми останаха очите.Всъщност не бях права и за Ethan Ruan, добре се справи с ролята си , не знам какво не му харесах в началото <_< Въобще това е един от най-приятните тайвански сериали, които съм гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...