Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Заглавие: Wish to see you again
Оригинално заглавие: Zhe Li Fa Xian Ai
Година: 2008
Държава: Тайван
Епизоди: 16

Актьорски състав:
Vic Zhou като Xu Le (Ye Zi) 許樂 (葉子)
Chen Yan Xi като Pan Neng Xian 潘能賢
Ken Zhu като Ding Yu Hao 丁雨豪
Kingone Wang като Ma Yong Rui 馬永睿
Terri Kwan като Lu Yi 陸怡

Vanness Wu

Резюме:
Сю Лъ е известен писател на бестселъри, който почти не излиза от дома си и единственият начин, чрез който контактува със света, е химикалката или в неговия случай - клавиатурата на компютъра. В един момент обаче писателят остава без вдъхновение и не може да го открие. Какво решава да направи по въпроса ли? Става таксиметров шофьор в търсене на история, която да запише на книга. Точно това довежда до срещата му с най-добрия му приятел Ю Хао, когото не е виждал от десет години и за когото той и другият му най-добър приятел Ся Ма, смятат, че е в Америка. Какво ще се случи между тримата приятели? Ще разберат ли какво е станало с Ю Хао? Сю Лъ ще намери ли своето вдъхновение? Ся Ма ще успее ли да привлече вниманието на жената, която обича?

Лично: Страхотно сериалче, с много комедия, но също така и драма. Още малко инфо за него: Сю Лъ (Вик Чоу) се влюбва за първи път и се получават доста забавни гафчета. Също така в няколко от епизодите участва и Vanness Wu, чиято роля е доста забавна. Няма да говоря повече, само ще кажа, че наистина си заслужава да го гледате.

:essub:

С български субтитри: ТУК и ТУК
ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче и както винаги играта на батко Вик беше чудесна! :flower: Останах като поразена от гръм като видях, че и Vanness Wu се появи в последните епизоди! Е сега следва да гледам Марс, дано и от него остана така очарована :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, мислех да пиша след като го изгледам целия, обаче не мога да се сдържа... :green: :green: :green:

Страшен е направо, има много забавни моменти и мааалко романтика за цвят. Вик го дава малко темерут и много му отива. Особено в първия епизод ме закла откъм визия - да не ви разправям как се бях настанила да хапвам пред компа, но след точно 10 секунди от 1 еп. насмотах чинията и втренчих празно-олигавен поглед у мустачките му - беше невероятен! И оная нацупена физиомутричка, дето я опули по едно време... Хих, не бях и подозирала, че човек може да е привлекателен дори когато се тъпче с чипс.:hehe: Само язък, че после го обръснаха... Това си е кощунство!

И още нещо готино - ролята на Ванес наистина е страшна, много се хиля като го гледам как му къса нервичките една по една. :lol!: Личи си, че има химия между двамата, много естествено стоят на екрана.

Kingone също много радва. Преди бях го виждала само в Devil beside you и не ме впечатли, сигурно заради тъпата му роля там. Обаче след Черно и бяло много го уважавам. А тук целият му чар се вихри на воля.

Ами в общи линии ако и другите епизоди след 11 са такива, това ще си остане един от любимите ми сериали. Огромни благодарности за темичката. :kiss2::kiss2::kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам в кюпа...почнах го, изгледах първия и не ме свърта...да почна и втория..

Ама тоя език ще ме озориии :x , аич не ми е благоушен...ма няма да му се дам.. :bounce: :bounce: :bounce:

Та само да вметна...тоя Вик е голяма терца..до поп направо ;) .., много му ходят тия "дивашки" тениски,

в контест с меланхоличното му състояние...заради това вдъхновение...що се чуди бе :scratch:

...ние всички отдавна знаем, че точно неговото инспирейшън е нашто speedy..а той къде търси...

е дано намери :D

А мацето, много "джаста"- интересна роля има, даже и френда е много приятен

та тъй..ще следя с интерес :flower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ама много сте лоши. Ходя като зомбирана от сериал на сериал. В главата ми е страшна каша.

Току що изтеглих 3 дози Вик Чоу и почвам :naughty:

А това, дето си зарязах превода, нека ви тежи на съвестта :nunjako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз виновна... Вик е виновен... :green:

Аз днес бях без нет и сега ама така ме сърбят ръцете да дръпна и другите епизодиии... :twisted:

До 13 еп. съм и се развиха и другите образи малко по малко. Разбра се що Кен е станал бакшиш, както и що другата мацка се дърпа на Kingone... Абе к'во ви обяснявам, и сами ще видите. :kiss2:

P.S. Радвам се, че най-после и вие разбрахте къде е хубавото... :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той, горкичкият Вик, много вина отнесе, ама като не носи на пиене :hehe: Този сериал се оказа изнендаващо опасен... залепи ме за монитора много здраво.

Леко съм разочарована от играта на Кен, но Спийди е повече от права за химията м/у Вик и Ванес. Само Джери го няма, за да е цялата банда.

Много хубаво са представили мъжкото приятелство. Чак да му се прииска на човек, да не може да носи пола :green:

P.S. И, :sunny: , разбра ли защо "предадох" Бинчо? :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, свърши се! Счупих се да се хиля с тоя образ нашичкия и неговата Муза. Как успешно се прави на идиот, не е истина направо! Явно отвътре му идва. :hehe: :hehe: :hehe: Опасна роля му бяха дали, ма момчето хич не си поплюва. :cheers: :cheers: :cheers:

За Ванес вече казах, за Вик няма какво тепърва да ви обяснявам, само ще добавя още малко суперлативи за Kingone - браво на младежа, явно има талант и за драма, а не само див момчешки чар и малко бицепс за цвят.

Самия сериал ще го опиша като много весел, малко сериозен и доста необичаен. Абе какво да ви го хваля, като след по-малко от два часа трябва да ставам за работа, а не съм лягала, че да мога да го догледам. :cheers: :cheers: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра беше :cheers: ...може би 'щото ме подкупихте с "точното" тайванско сериалче :o ,

а то ми е и първото официално завършено (да ме прощава Марс, ще го довърша някой ден ;) )

ама си имаше всичко-забавно и малко тъжно от съвременния живот и то раздвиженко

поднесено, не разводненко...като повечето им манджички :hehe:

Хареса ми идеята за приятелството, адски трогващо на моменти ми беше, даже и мен ме

върнаха в ония славни ученически години, та чак прозираха сълзички, в моите очички.

И играта на актьорите не беше лоша-хареса ми образа на Вик, типичната творяща, объркана

и чувствителна душа...а когато се ухилваше, наистина грееше-тоя човек му отива 2 персонажа

да играе, толкова бързо и "сладко' обръща настроенията...като истинско......

Но играта на Kingone наистина ми обра точките, толкова "зареждаща" роля, браво , а оново другото

приятелче -Кен (A Hao), пък ми беше най-симпатичното на вид...сигурно щото малко ми мяза на Джи-Соп :oops:

Но най, най яките образи са лудото "италианско" семейство на Нанси...разтресохаме здраво от смях...

Ванес можеше и още да "поседи"...внесе интрижка :naughty:, но го очаквах да се мерне на края...

П.П.Ми да гледайте го...ама Бинни, за нищо не го "сменям" :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го с руски суб. и определено много ми хареса.Особенно Вик стази прическа.Забавлявах се много през цялото време.Бих го гледала с голямо удоволствие още поне 1 или 2 пъти ако има и бг.суб.Ами всички тайвански красоти които са пуснати като теми успях да изгледам .Харесаха ми весели , забавни има и още в русския торент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате още един рибок на куката :lol!:
Опулен и гледащ на монитора поредния сериял :salut:
Направо армия ставаме biggrin.gif

Speedy86 това е специално за теб, дано да ти хареса



И

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах още един сериал с Вик и мога да кажа,

че това беше една прекрасна дорама, в която си

имаше от всичко - и драма, и хумор, и любов, и

хубав край! Природата беше страхотно красива, а Вик-

неотразим в ролята си на писател-самотник. :wub:

Kingone Wang ми е познат от "Black and White " и

"Silence ".Тук също ми хареса много,беше много мил и романтичен.

Музиката към филма също беше прекрасна.

Продължавам нататък с филмографията на Вик, а

именно "Love Storm" и "Sweet Relationship" :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен Вик тука, направо ми събра очите! Много му ходят такива роли на слабак-загубеняк-особняк-единак. Леко върви историята, макар да не е лека. Приятно за гледане и много разпускащо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...