Jump to content

Igarashi Shunji (Игараши Шунджи)


ukio

Recommended Posts

spacer.png

 

Igarashi Shunji
五十嵐隼士

Роден на 7 август 1986 г. в Каруизава, префектура Нагано
Прякор: Rasshi (らっしー)
Професия: актьор, певец
Височина: 176 см
Зодия : Лъв
Кръвна група: 0
Агенция: Watanabe Entertainment
Хоби: боулинг, билярд, дартс, плуване
Умения: ски, сноуборд, футбол, бейзбол
Любима дума: Issho kenmei (一所懸命 - With all one's effort)
Групи: D-boys, D-DATE (до 17 ноември 2013)

Драми
* Answer ~ Keishicho Kensho Sosakan (2012)
* Please Do Something | Soko Wo Nantoka (2012)
* Desperate Motherhood | Namae o Nakushita Megami (2011) 
* Nakanai to Kimeta Hi (2010)
* The Fugitive Lawyer |Toubou Bengoshi (2010) - eп. 4
* Ninkyo Helper (2009)
* Shuukatsu no Musume (2009)

* Rookies SP (2009)
* Hanazakari no Kimitachi e SP (2008)
* Gira Gira (2008) - еп. 1-2
* Ando Natsu (2008) - еп. 8
* ROOKIES (2008)
* Isshun no Kaze ni Nare (2008)
* Oishii Depa Chika (2008)
* Shigeshoshi ~Embalmer Mamiya Shinjuro~ (2007)
* Watashitachi no Kyoukasho (2007)
* Hanazakari no Kimitachi e (2007)
* Kuu Neru Tokoro Sumu Tokoro ~Koi suru Knickerbocker Girl~ (2007)
* Ultraman Mebius (2006)
* Hana Yori Dango (2005) - еп. 1
* Ruri no Shima (2005) - еп. 5

 

Филми
* Paradise kiss (2011)
Admiral Yamamoto | Rengou Kantai Shireichoukan Yamamoto Isoroku (2011)
* Kimi ga Odoru, Natsu (2010)
* Daikaiju Battle Ultra Ginga Densetsu - THE MOVIE (2009)
* Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru (2009)
* ROOKIES -Sotsugyou- (2009)
* Daikassen! Chou Ultra 8kyoudai (2008)
* Ultraman Mebius (2006)


Театър
* OUT OF ORDER (2007)
* Ultraman Premier Stage (2007)
* D-BOYS STAGE (2007-2010)

DVDs
* NO FICTION (D-BOYS BOY FRIEND series vol.1) (2009)

Фотокниги
* mirai (2006)
* GACHI! (2009)

Инфо
Първият досег на Шунджи с развлекателната индустрия е по време на третата му година в гимназията, когато майка му го записва в 17-ия конкурс JU-NON Super Boy без негово знание. Тогава той достига до третия рунд на състезанието, като на финала се класира на 54-jо място, което му дава право на прослушвания за роли в киното.
На 27 юли 2004 г. печели второ място в първото прослушване за D-BOYS (първото е за Юичи Накамура) и през октомври влиза в техния кръг.
Началната му роля в телевизията идва през 2005 г. Тогава той гостува в епизодична дорама, но следващата година е избран за главен герой в Ultraman Mebius, където се подвизава цяла година. Ролята му е продължена по-късно с филм и сценична постановка.
След героичните си изяви в Ултрамен, Шунджи се превъплъщава в образа на млад психопат в училищната драма Watashitachi no kyokasho (именно там забелязах огромния му напредък – уникален беше, дори и с малка роля!), а през 2007 г. се присъединява към икеменския състав на Хана кими.

 

 

148bba271620f9af.jpg
66f6ee82af4af596.jpg
136bba6d37224129.jpg
dc5f7049372306f6.jpg
9e05e0cb1066f9f4.jpg


В Шигешоши играе музикант, а в киното направи и спортни роли (страхотно се справиха с Юичи във Feel the Wind, както и в Rookies). Незабравимо е изпълнението му в Райската целувка, където показва, че му отива дори женски образ.
С Джунпей Мизобата участват в Kimi ga Odoru, Natsu. Все още чакам превод за това заглавие.
На 23 декември излиза нова военна лента с дългото име Isoroku Yamamoto, the Commander-in-Chief of the Combined Fleet. В нея Шунджи ще изпълнява второстепенна роля, което едва ли ще му попречи отново да прояви таланта си.

 

a7848e72b66641b2.jpg


Шунджи прави своя дебют в радиото през октомври 2007 г. (D-RADIO BOYS). И днес продължава да води седмично шоу заедно с Масато Уада (негов семпай от Д-бойс).

Любопитно
* Шунджи е алергичен към соба – японска юфка, която се прави от елда
* Фен е на Ultraman Tiga и през 2008-а се сприятелява с актьора от продукцията, Нагано Хироши
* С едно свое интервю споделя, че никога не е посещавал зъболекар

Снимки

 

8eadb934ab040ecd.jpg
ed95a90626206858.jpg
672d8db3bdf03fc0.jpg
5cc2fe4b30e37267.jpg
ab3292cafa8db8a8.jpg
27c3be8a07e0fec8.jpg
983b61da76639a8b.jpg
e54fa613bcaa8ad9.jpg
65dc954e4d7db9d3.jpg
506c1f6b97e560bb.jpg
a3877899fa03b8ae.jpg
121c5a50f622b7d0.jpg
ab613b19972a815a.jpg
С Ю Широта
65cd3ded78d92897.jpg
С Кента Киритани снимаха фотосесия преди време (ще кача и нея)
2a8573a95571c3a1.jpg
29a2aebf2b8449e0.jpg
2503ad28023cca8d.jpg
Rookies
7c9b1063d72e6e02.jpg
Този поглед прави Шунджи извънземен.
a217f794b512aa01.jpg
a1f15755e80fc6c5.png
8e72ae08a85fb254.JPG
429843e5edb58ff6.JPG
f544c44c66f1cee7.JPG
0dec3ba443a7ad8f.JPG
59a711ebca51ff34.jpg
2365a10efa028664.jpg
1d5c9eae29f42d4c.jpg
d40a4ca22a1e7b9e.jpg
b24835efd594a745.jpg
С Рьо-чан имат уникални прически в Рукитата
fb3463651f530022.jpg
c8f3e278d5cd90ac.jpg
a8dbae2e075f0273.jpg
3b914bb7561f4df5.jpg
3649f19d98ae4a6c.jpg
157846c89f2f9f36.jpg
c8aef19e75094e09.jpg
89e01d1a9af50e1d.jpg
Изабела в Paradise kiss
b282d7b5b8a1bba0.jpg
c17908a16d5d0803.jpg
b7743a0e3bb05785.jpg
0f467a629456144b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последните дни големи подаръци...

 

Шунджи... Хмм, от къде да започна? На толкова места съм го гледала и ми е толкова любим. Първо го видях в Hana Kimi, макар, че много омешани ми бяха в началото момчетата тази физиономия ми направи впечатление, особено на финала, когато Маки-чан се сбогуваше по отделно с всички. Гледала съм го в Naka nai to Kimeta Hi (сериал, който много тежко преживях заради ужасната героиня на Aнне и всичките лошотии, които се изсипаха върху Нана), Rookies - там е ясно, говорих днес и в темата им, "Целувката" я дочаках и заради него и останалите ми 3-и причини в нея, а преди около месец изгледах и Giragira - довършвах си проекта "Изгледай всичко с Миура Шохей" и се спрях на това заглавие. От Шунджи макар и да участва само в първите две серии съм изключително доволна. Отлично пресъздаде образа на Eagle, а и какъв поглед имаше само, много ме впечатляваха кадрите, когато гледаше на нож героят на Сасаки-сан.

Последно го гледах преди няколко дни в 3-те серии на Namae o Nakushita Megami (2011). Казвам три, защото само те имат превод на английски. Сериалчето ми допадна, а и Шунджи в ролята на млад татко, много приятна гледка бяха с малката Тани Канон, макар че още му е раничко според мен за такива роли...

 

Предвидила съм и Ninkyo Helper, както и Isshun no Kaze ni Nare, но ще видим кога ще им дойде времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ukio, с толкова подаръци наистина ми става по-коледно :)

Шунджи го забелязах отдавна,макар че с Изабела ме спечели окончателно.Нямаше много екранно време, откъм реплики го бяха орязали доста,не е и най-деликатната госпожица...но пък изпълнението му беше на ниво.

 

Isabella_role_casted_sneak_peeks_for_Paradise_Kiss_revealed_2.jpg.scaled500.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJFZAE65UYRT34AOQ&Expires=1319746228&Signature=Giq2VGJs47oU37GYW742oKpIUwY%3Disabellar.png

Готиното ПараКис трио :)

paradise_kiss_after_school.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тези дни съм на вълна D-DATE. Вчера Сето Коджи, днес Игараши Шунджи, а на 11-ти излиза и сингъла Love Heaven...

 

Сетих се сутринта за Шунджи и естествено реших да изгледам нещо ново с него (и то да не е дорама), което ми е убягнало от поглед. Спрях са на Kimi Ga Odoru, Natsu и отново няма субтитри на английски. Ще чакам.

 

Преди две седмици в Япония тръгна по кината филм посветен на адмирал Исороку Ямамoто - Admiral Yamamoto. За незапознатите с историята ще спомена, че това е японския адмирал, който ръководи атаката над Пърл Харбър на 7 декември 1941 г. (в японската история датата е 8 декември, тъй като Хавайските острови и Токио са с 19 часа разлика). Човек-легенда променил най-много японската военноморска авиация. Американците обаче успяват да свалят самолета му през 1943 г... Смъртта му е много тежък удар за японските войски и то по време, когато американските военноморски части напредват в Тихия океан.

Интересно заглавие се очертава за мен. Преди месец се навършиха 70-ет години от атаката на японците над Пърл Харбър, а този филм излиза точно сега. От друга страна пък - американците преди 10-ет години пуснаха на 7 декември, по повод на 60-та годишнина от атаката - Pearl Harbor, който до колкото си спомням бе показван с доста изрязани кадри по кината в Япония, имаше и много полемики по въпроса. Интересно ми е как е представена историята от японска гледна точка и дали този филм ще бъде разпространяван и в Щатите.

 

Игараши Шунджи е част от екипа на този филм. Той е в ролята на военноморския авиатор Коичи Макино.

 

21ompad.jpg

 

Трейлър на Admiral Yamamoto

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да му дадат роля на будистки монах и цена няма да имат. Много му отиват военните дрехи.

Вероятно няма да събнат и Kimi Ga Odoru, Natsu. Май и него ще трябва са гледаме без субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица се появиха субтитри на английски за 4-ти епизод на Namae o Nakushita Megami (2011). Изгледах го снощи, но трябваше да си припомня и как завърши третата част. С това темпо на правене на субтитрите за няколко месеца по един епизод, вече забравям къде какво е било.

На фона на нацупената и недоволна от живота негова екранна съпруга - Кана Курашина, постоянните му усмивки и ведро настроение ме заразяват пред монитора. Страхотен Шунджи!

 

Любимо клипче с паметни моменти от Rookies на Игараши-сан.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0Zkjs1_Ohvw

 

 

И няколко снимки на негови герои...

 

Шунджи като бейзболист (така най-много го харесвам),

 

 

0206462c3f74b17c.jpg

 

 

Шунджи като военноморски авиатор

 

 

fc481a044662b791.JPG

 

 

и Шунджи... като Изабела.

 

 

597b9ad8abe46bf0.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попадна ми едно епично клипче от радио предаването All night nippon, където можем да видим Шундж и Масато Уада.

Линк

И част от представянето на Д-бойс в Natsudoko 2010

http://www.youtube.com/watch?v=5oKX6rDCGus

С Кенто Каку

f322faaefbcb2e3b.jpg

9a1130e773160ba1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова детективска дорама тръгва с Шунджи от април - Answer keishichou kenshou sousakan. Новината е посочена лично от него в блога му

Освен нея, Д-бойс ще участват в поредица от 6 сегмента, режисирани от различни имена - “D×TOWN” . Едни от най-известните филмови режисьори в Япония ще се включат в проекта. Страхотен опит ще придобият с това сътрудничество!

Шунджи ще участва в първата част, озаглавена Spiders Now, която ще се излъчи през април под режисурата на Шинджи Аояма.

Останалите актьори са Сето, Томо, Зуки, Юя и Ямада Юки (Rie, забелязаха го!).

Подробности

e67540f55a56c712.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го забележат естествено. Той го заслужава.

 

Да покажем все пак (за тези, които ще прочетат, въпреки че това не е негова тема, но пък е тема на негов приятел и колега) за кой говорим и кой са забелязали. Както се казва те хората четат, четат, ама искат и око да види...

 

Юки Ямада

 

 

 

89bbb3c3ed1a6df0.jpg

 

 

Аз така като огледах добре всички епизоди и установих, че няма история с главен герой в нея, който аз да не харесвам.

В първата Шунджи, във втората Хироки (вече след като изгледах с английски субтитри Drucker in the Dug Out съм много доволна от него. Оказа се, че съм разбрала прекрасно филмчето дори само на японски, хареса ми и неговия разговор с Ацуко в книжарницата), Юки Ямада, Коджи Сето, Юя Ендо (ох!) и Томо Янагишита.

Перфектно! Ще чакаме, за да видим.

 

И за да сме по темата на Шунджи Игараши, за чието ново участие в дорама говорим, да пусна и едни нови негови снимки, които ми попаднаха наскоро.

 

330473639eccbf7c.jpg11e75f40391a1ad3.jpg

 

П.П. Dark_Angel, ако четеш това... Пожелавам си да направиш тема на Рьо Касе. Ти направи, а аз ще ти кажа защо, как и какво гледах и гледам с него. Видях, че и той е много подценен тук, време му е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази фотосесия е от скорошните снимки на D-date. Снощи им изгледах краткия филм по Жокер. Хубава интрига бяха забъркали.

И аз едва ще дочакам да видя първата история на предстоящата драма. Какъв ли замисъл ще създадат Шунджи и Шинджи Аояма? Откакто Юкито направи фурор с участието си в Кокухаку и останалите започнаха да се изявяват подобавящо на екрана.

П.П. Юки го гледам в Гокайджърите, но всички те са искински дечковци в сравнение с Рюки, който буквално ми спечели симпатиите във Fourze.

Подкрепям ви с темата за Рьо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, ще търсим тогава първата част, за да видим Шунджи.

 

Видях го и него на Haru Kore 2012, благотворителното шоу на Non-no, което се проведе на 31 март. Шунджи се появи на подиума под ръка с Елена Мицусава. След това и D-DATE излязоха на сцена, момчетата слязоха и сред публиката. Шунджи с огромна усмивка на лице поздравяваше момичетата в публиката (в смисъл аз и момчета не видях, нормално).

При някои останах с впечатление, че на са им шити по мярка костюмите, но Шунджи, господата Уатанабе, Каку, Сузуки стояха много добре в тях.

 

Namae o Nakushita Megami още го влача. Явно няма да бъде готов изцяло превода на английски, но хвърлих едно око на финала, за да видя какво е станало с неговия герой. Шофьор на камион, станал баща на 20-ет години, много грижовен и привързан към малката сладурана, която се изпълнява от Канон Тани, принуден да търпи емоционално нестабилната си съпруга. Далеч от бейзболния образ в Rookies, а още по-далеч от другия му образ в Paradise Kiss.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като го изгледаш, ще споделиш как ти се е видял Шунджи на подиума. За мен беше чудесен.

 

Аз всъщност отново пропуснах (акъл море - глава шамандура), но и не знаех подробности. От Шунджи научих, той представи това заглавие на сцената (всеки един от участниците споделяше какво предстои с него на екран) - Answer ~ Keishichо Kenshо Sоsakan (2012). За сериалчето четох, но единствено ми бе известно, че Ариса Мизуки ще участва в него. Потърсих и повече информация, която открих единствено в IMDb. Да, Шунджи участва в тази нова продукция, която ще стартира на 18 април по TV Asahi и ще бъде едно от главните действащи лица. До колкото разбирам в ролята на полицейски детектив.

 

Така, че ще гледаме Шунджи отново на малък екран съвсем скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детектив Игараши в Answer ~ Keishichо Kenshо Sоsakan (2012)

 

ab6cacf11276b531.jpg

 

Шунджи то познавам на екран като бейзболист, лекоатлет, млад татко, хост, ученик, облечен в женски дрехи и още, и още. Сега и като детектив.

 

5525fd441ca50803.jpg

 

Разрових се вчера из японските сайтове и открих повече информация и снимки. Жанра не ми е сред любимите, но ще хвърлям по едно око на епизодите заради Шунджи (а и заради любимка като Ариса Мизуки). Answer ~ Keishichо Kenshо Sоsakan (2012) очевидно ще е пролетното заглавие от японците в криминалния жанр. Тази роля зимата изпълняваше Юко Такеучи в Strawberry Night. Дано (дано, но надали) и тук не превърнат героинята в супер-полицайка, която решава случаите с един замах и ръководи успешно екип съставен само от мъже. Както се казва... Виждали сме ги вече такива.

 

Страница в сайта на TV Asahi на Answer ~ Keishichо Kenshо Sоsakan (2012)

 

d4638599307aa84d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха! Тази първата снимка не я ли показа на ревюто на Non-no с нескрита гордост ("Tada no kinei shashin desu!")? Бака! Как само се забавляваше докато дефилираше и говореше. Беше в супер весело настроение и когато извика малкия си коухай от Д2. Повдигаше духа на публиката, а и моят се промени драстично, след като изгледах това шоу. Интересни лица се появиха на подиума - усмихнати, позитивни, с прекрасни облекла! Възхитителни модели бяха! Всеки един от тях. Дори малкият Юкито.

Как само го бяха измислили?! Съчетали са полезното с приятното по най-добрия начин. Хем имаше представяне на дрехи от известни айдъли, хем всеки един от тях даваше информация за предстоящи изяви, като в същото време забавляваха зрителите с музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шунджи китарист... Изгледах първа част на DxTOWN, която се излъчи на 6-ти.

Епизодите с Игараши-сан ще са 4-ри, през целия месец април и са с продължителност 25 минути, които TV Tokyo ще излъчва всеки петък.

 

Igarashi Shunji - DxTOWN (2012)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и 4-те части на DxTOWN с Шунджи. Впечатлена съм и то много.

Шинджи Аояма е направил великолепна симбиоза между себе си и Д-бойс. Използвал е /не мога да кажа, дали е било съзнателно или просто така се е получило/ своите похвати и историите на момчетата от групата, за да направи тази лента, която си е с времетраене колкото един филм, ако съберем сегментите.

Много позитивизъм и надежда лъха от него. Напомни ми за Еурека, именно заради малкото чудо, което сътвориха героите. Ние хората живеем в сложен свят и не можем да се радваме на дребните неща, но една подобна история може да ни върне вярата в бъдещето и да ни накара да разберем, че чудесата са напълно възможни, стига да ги искаме.

Връзката с Д-бойс е самата история. Знам, че те самите преживяха подобен тежък момент преди години, който обаче се трансформира в истинско чудо.

Мога само да се преклоня пред способностите на Аояма и да му благодаря, че е подбрал точния актьорски състав за целта. И как да не му се възхитя, че е върнал в киното Осаму Адачи. Не съм го виждала от векове, а тук си припомних, колко е добър.

Препоръчвам да се види! Музиката също е доста интересна, нестандартна, бих казала, но ми допадна.

 

ca272a2a3f0f30db.jpg

836cb684d84e1f17.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми попадна една дорама, която не я бях чувала, а в нея се оказва, че участват доста познати лица.

Казва се Shukujo~season3 и е била излъчена през 2011 г

Основният каст включва: Ichikawa Miwako, Noriko Iriyama, Gouriki Ayame, Usuda Asami, Fumino Kimura, Sato Megumi

Koide Saori, Tomosaka Rie и Hiraiwa Kami, а гостуващите актьори са: Igarashi Shunji, Seto Koji, Kaku Kento, Yuki Jutta,

Chiba Yudai, Tsukamoto Takashi, Koike Teppei и др.

Не знам за какво става въпрос в тази продукция, защото не намерих повече информация за нея,

но поне може да я добавим в списъка с участия както на Igarashi Shunji, така и на останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...