Jump to content

Recommended Posts

9m8x76xathk1v0h.jpg

Оригинално заглавие: 黑糖瑪奇朵 (黑糖玛奇朵) / Hei Tang Ma Qi Duo
Английско заглавие: Brown Sugar Macchiato
Жанр: Романс, комедия
Епизоди: 13
Държава: Тайван
Начална песен: Hei Tang Xiu на Lollipop и Hei Se Hui Mei Mei
Финална песен: Ai Qing Ma Qi Duo на Lollipop


Участват:
Ao Quan, Wang Zi, Xiao Yu, Xiao Jie, William( Wei Lian), Ah Wei, Ya Tou, Chou Yi Chun(Da Ya),Gui Gui, Julie Cai(Tong Tong),Mei Mei, Albee Huang(Xiao Xun), Mini Chang(Xiao Jie),Apple,Xiao Man, Xiao Ma, Li Quan и Ke En

Описание: Шест момчета с различно минало и характери разбират, че са братя. Те са наследници на голямо наследство, но за да го получат трябва да живеят заедно, да учат в един клас и да спазват куп правила ... За жалост това не е никак лесно, след като се сметне, че се сбъскват с десет доста твърдоглави момичета. За тях всеки ден се обръща във война с момичетата, но дали накрая тази омраза няма да прерастне в любов?
Забавен и лек сериал.

Свали с вградени английски субтитри  :click: 

 

Онлайн с английски субтитри  :click: 

 

Онлайн с руски субтитри  :click: 



ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!!! ^^

Тамата е създадена от cinderella258!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето ми изглежда доста забавно :) но не мога да отворя бгшеър ( не знам дали от мен е проблема или от сайта) но нито този линк,нито като страница ми отваря...

Някъде на др,място има ли сериите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше сладурско сериалче. Само за разпускане е. Не може да те натовари по никакъв начин, но нещо му липсваше. В повечето време беше много мудно, но пък наваксваха със сладурските двойки и "гениалните" глупости, които правеха :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено не беше сериалчето, но някак си сладурско и много мило. А и на места се спуквах от смях. В началото момчетата и момичетата ми бяха много забавни

как се дръгляха като куче и котка, но после като взеха да се "гаджосват" стана още по-забавно. :lol: Но края беше уникален- още четерима братя и пак почва всичко отначало. :lol2: Тоя баща ей голям перверзник. :28558:

 

Забавен и лек сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия братя всичките са като клонинги на Ю Ги О в косите. Може би затова в първите серии не ги различавах изобщо. Докато почнат да се развиват събитията /не че имаше някакви събития, де/ ми вървеше много бавно. После с формирането на двойките се пооправи малко, но малко... Почти насила го изгледах, въпреки че хлапетата са сладури - целия клас. Историите на умника и музикантчето освежиха филма, но като цяло очакванията ми не се оправдаха. Прекалено "анимация" ми беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...