Jump to content

Recommended Posts

някой може ли да ми каже защо шефът на триадата каза на вик,че е много скъп човек за него какво е имал в предвид,и защо му е направил нова самоличност с ново лице, изникват все нови и нови въпроси,стигнала съм до 12 серия и сега няма да мога да спя от вълнение да разбера,сериала става все по интересен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже защо шефът на триадата каза на вик,че е много скъп човек за него какво е имал в предвид,и защо му е направил нова самоличност с ново лице, изникват все нови и нови въпроси,стигнала съм до 12 серия и сега няма да мога да спя от вълнение да разбера,сериала става все по интересен :)

 

Ако ти разкажем развръзката, има ли смисъл да гледаш? :)

 

Продължавай и ще разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много сте лоши,чаках да стана за да видя какво сте написали,добре щом не казвате тогава може ли да ми напишете поне в кой епизод ще разбере истината дали да чакам още или наближава серията,моля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно завладяващ филм! Напрегнат, увлекателен, изненадващ! Действие, което ме държа на педал до финалните надписи. Почти до края вървеше уж с разкрития, а колкото повече научаваш, толкова повече се объркваш. Актьорите са страхотни, целият подбор, главни и второстепенни, убедителни и на място. Възхитена съм от играта, доволна съм и от екшъна, не претрупан, но не и претупан. Страхотен, страхотен сериал, силно препоръчвам! Благодаря много за бгсубтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам за субтитри. Ако може да ми дадете линк и на мен. Ще изтегля сериалчето веднага след като изглудам текущия. Принципно си е в моя жанр. Виждам, че сега и сийд няма нито в Замунда нито в Мастерса /само тях ползвам/, Лукрециана, ако видиш, че някъде може да се свали би ли ми дала знак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, aria написа:

И аз се нареждам за субтитри. Ако може да ми дадете линк и на мен. Ще изтегля сериалчето веднага след като изглудам текущия. Принципно си е в моя жанр. Виждам, че сега и сийд няма нито в Замунда нито в Мастерса /само тях ползвам/, Лукрециана, ако видиш, че някъде може да се свали би ли ми дала знак?

Свалям си го оттук.Ето:click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руски

преди 9 минути, aria написа:

Благодаря ти много! Сега го свалям. А субдитрите в този облак какви са?

Изтегли български от линка  горе.

Дърпам го и от Азията, не знам къде по-бързо ще се свали целия, от Азията файловете са по-големи.

И субтитрите дали стават?

Не знам къде гледаш, ако субтитрите стават,може да ти пратя и  този  торент, ако искаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Руски

Изтегли български от линка  горе.

Дърпам го и от Азията, не знам къде по-бързо ще се свали целия, от Азията файловете са по-големи.

И субтитрите дали стават?

Не знам къде гледаш, ако субтитрите стават,може да ти пратя и  този  торент, ако искаш?

Не стават субтитрите за руската версия. Изобщо не са синхронизирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, aria написа:

Не стават субтитрите за руската версия. Изобщо не са синхронизирани.

При мен стават. Аз гледам от 3 -та серия-руската версия с бг субтитри и става.

Не видях да няма синхрон.

Току-що, Rino написа:

Ако някой иска да гледа онлайн,  тук

Качеството не е кой знае какво, но субтитрите са супер

Не, много са накъсани. Все пак ,благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен е линка за гледане онлайн. Пускам го и тук: :click:

Страхотен тандем са тези двамата. Повече ми харесва черното, демек Марк, да де- героят му. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...