Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Color Of Woman / 컬러 오브 우먼

Режисьор: Kim Soo Young
Период на излъчване: 05.12.2011-07.02.2012
Телевизионен канал: Channel A
Жанр: комедия, романтика
Епизоди: 20
Дни на излъчване: понеделник и вторник от 21:20

Участват:

Yoon So Yi като Byun So Ra
Jae Hee като Yoon Joon Soo
Shim Ji Ho като Kang Chan Jin
Lee Soo Kyung като Wang Jin Joo

Sung Dong Il

Lee Hyun Jae (Mate)

Резюме: Драма, която се фокусира върху живота на две жени. Едната постига всичко със знания и разум, а "оръжията", които притежава другата, са привлекателна външност и чувственост. Пьон Со Ра е от обикновено семейство и работи много, за да се справя с живота. В един момент тя е предадена от приятеля си, а мечтата ѝ да стане професор също не се осъществява. Пьон Со Ра започва работа в козметична компания, където среща силен противник, с който да се бори. Че Хи играе главната мъжка роля в драмата - Юн Джун Су.Той е добре изглеждащ, умен и талантлив, и е собственик на козметичната компания.
 

С български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Руски субтитри :click:  :click:

С руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме е яд, че Юджийн не е в главната роля, понеже намирам главната малко дървена.
Но пък Че Хи и И Су Кьонг са ми любими и така или иначе се надявам сериала да е интересен!
Поствам едно видео с песничка от ОСТ. wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не, това страхотно още в първите епизоди... Супер забавно е, Че Хи след казармата е станал още по-УбаФ и чаровен, а и джафкането е на особено високо ниво... Определено ще си заслужава, дано не го разводнят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледам още от началото му сега са излезли до 6 епизод,но съм гледала епизодите с превод на английски до 4 и е много интересно и забавно,надявам се да продължава да ме забавлява и да не го провалят много,а главните мъжки роли са страхотни и двамата пича,които играят се справят много добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо един от друг по-готини... Досега само в Protect the boss се случи и 4-мата главни да ми харесат, но тук е същата работа. Толкова готини скици накуп направо не знам как са ги избирали. Да не говорим, че е и доста забавно

 

много се хилих с паяка: "Ела при батко!" Да не говорим, че на Че Хи и червило много му ходи. :lol:

 

Леле, и целувка още в 3 епизод... Тия ме убиха!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, много им се радвах в началото, обаче след 7-8 епизода почна такава яка помия............

 

Първо да кажа, че главните ми харесаха и 4-та. Освен тях и собственика на кафенето, дето го раздава малко нещо врачка, беше страхотно попадение. Уви, оказва се, че не е достатъчно. Макар Че Хи да е от хората, които мога да гледам дори как чопли семки пред блока и пак ще ми е гот, дори това не успява да спаси положението. Почнах си 10 епизод аз, но след като близо 5 минути даваха само как второстепенната

 

му бърше повърнатото и с отнесен поглед се е втренчила в устните му,

 

просто не издържах на скуката. Да не говорим, че преди това

 

два епизода ги чаках да се целунат "наистина", а те направиха една голяма боза.

 

Тук силите ми се изчерпаха, както и запаса ми от търпение. А почна толкова добре... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото ми хареса и ме забавляваше, но до към 9-ти епизод. После, за мен, нещата се промениха и честно казано - на инат го изгледах.

Искам да предупредя тези, които гледат само с бг суб. Отбелязано е, че има такива и в AvistaZ има, да, обаче са на ниво - Google преводач. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...