Jump to content

Recommended Posts

Ами при положение, че си с нагласата "тази ябълка е най-хубавата и най-вкусната в щайгата" и като почнеш да я ръбаш ти се облещи някое червейче и айде в коша.. щото ако "най-хубавата" е такава какво остава за останалите - елементарна дедукция :lol: Нещо подобно беше и покрай птичия грип когато имаше новина май че заради няколко патки или май бяха пуйки затрили всичките в някаква птицеферма и никой не ги е питал стават ли за ядене или не просто се е налагало вземането на драстични мерки в името на човешкото благополучие!

А анимето и мангата са важни понеже ако не бяха те едно на ръка, че нямаше да има и сериал и друго че те си имат доста фенове, които им дават висока оценка и са решили да го гледат най-вече заради хубавите впечатления оставени от тях. Ако не ми вярвате вижте коментарите в замунда на пресния торент дето го направихте веднага го набъбнаха с хубави отзиви. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия епизод го бях свалила с много лошо качество, а и китайският ми е една "любов ненагледна", та бях дропнала сериала, ама необходимостта ми от романс се обади отново и реших, че ще му дам шанс. Въобще не съжалявам. Айви много добре се справя - много добре се превъплъщава в образа, чувствена е и му придава една много заразна енергия. Сериалът си върви баш едно към едно с анимето/мангата. Изборът на главните актьори за мен е изключително подходящ. Може би Донгхе не ми е достатъчно зъл, но пък и той е готин.

 

Малко ми е чудно как ще го завършат сериала, като се има предвид мангата колко я проточиха, а анимето как приключи по средата, но пък кефът си е гарантиран. Бях забравила, колко човешка и сладка е историята. Препоръчвам го на всички освен рейзърмоу, 'щото е голям дървен философ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам сериала преди няколко дни и съм много доволна. Успях да стигна до седми епизод, защото нямам много време за гледане. Сериалът супер е забавен и успява да ме разсее. Актьорите ми допадат. Айви е наистина невероятна в главната роля. В началото ми беше трудно да свикна с езика, но след като изгледах две-три серии вече не ми прави впечатление. Надявам се сериала да си остане добър до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу да се включа и аз ... Останах много доволна от първите 3 серии и от сега си знам,че ще го доизгледам.... Като се има впредвид,че това е първия тайвански сериал,който захващам (като свършиха корейските и японските се наложи; Абе да си го кажем - заради Donghae & Siwon се реших) съм приятно изненадана,а и много се радвам на ония духчета - демони на отмъщението или каквито бяха там :lol: Голям смях пада,но и аз малко с езика не бях свикнала. Сега всчико е на 6 и продължаваме нататък та да видим кой гого ще заобича (личи си че не съм гледала анимето) :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм "Не се предавай" значи така го кръстихте хе хе. Е то и без друго skip-beat трудно да се преведе с точност на български аз си мисля, че има общо с биенето на сърцето нали имаше такъв израз на английски to skip a heart beat или пък си е с музикална насоченост ама както и да е. Като свърши т'ва някой да спойлне края, че само това ме гложди ама така възможно най-обективно и ако са се изложили да се успокоявам и злорадствам, че не съм го гледал. :rolleyes: ,,,^. .^,,,~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм "Не се предавай" значи така го кръстихте хе хе. Е то и без друго skip-beat трудно да се преведе с точност на български аз си мисля, че има общо с биенето на сърцето нали имаше такъв израз на английски to skip a heart beat или пък си е с музикална насоченост ама както и да е. Като свърши т'ва някой да спойлне края, че само това ме гложди ама така възможно най-обективно и ако са се изложили да се успокоявам и злорадствам, че не съм го гледал. :rolleyes: ,,,^. .^,,,~

 

Освен Skip Beat, има много други алтернативни заглавия в нета.

 

Това е причината и да го кръстим така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не можах да изчакам да приключи сериала преди да седна да го гледам, но поне си имам "извинение"-чакам го откакто го обявиха като предстоящ сериал с Ариел Лин и работното заглавие все още беше Extravagant Challenge :rolleyes:. Знаех, че става въпрос за Skip-Beat, а и това е едно от малкото шоуджо манги, които харесвам и го чаках с нетърпение имайки впредвид традиционно добрите манга екранизации на тайванците. Смяната на А. Лин/добра актриса е, но ми е страшно антипатична B) / и включването на двете корейчета ми вдъхнаха големи надежди и не съм разочарована.от излезлите досега епизоди . Наистина се движат по анимето/не знам защо очаквах повече-трябваше само да погледна плаката и щеше да ми стане ясно ама.../.

 

В анимето залагат на двойката Киоко/Ivy/-Рен/Si Won/ докато в мангата историята поне за сега се движи повече в посока Киоко/Ivy/-Шо/Lee Dong Hae/ . Съответно в анимето използват тези части от мангата, които подкрепят тази версия/аз също съм фен на тази двойка и това ме устройва :rolleyes: ./

 

Choi Si Won нещо не ми е много убедителен, но май това се дължи на този който го дублира /гласа//като изпълнение// и визията//пак като изпълнение// до такава степен се разминават на места, че едва го издържам/; при Lee Dong Hae се е получило по-добре, Ivy Chen я гледам за първи път и ми харесва, ще проверя и за други неща с нейно участие. Дотук е добре, стискам палци да не го развалят на края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле оле гледах и 12 епизод и вече се чудя как ще изтрая до другата неделя,

когато мистър Лиан най-после ще признае пред себе си любовта си към Гонг Ши

.... Малко остана, а ства все по-напрегнато и интересно..., Иви Чен е невероятна просто ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва сериала, забавен, не е натоварващ, но ако не беше Choi Si Won, нямаше да го изтегля :rolleyes: А той доста добре се справя; ако не знаех, че е кореец, нямаше да предположа, че е дублиран...доста добре се синхронизира с партньорите си!

 

Аз го гледам без звук, понеже все вечерно време го пускам и за да не събудя някого се налага.... НО последния епизод, който гледах беше със звук.....ееее, muted беше по-добре. Как може това момичета да има такъв писклив и дразнещ глас :blink: малко в повече ми идват тези фантасмагории с духчетата, бързото каране на колело, силата й... :unsure:

 

Другият ми любимец от сериала е Президента....честно-няма такъв образ. Той ми е най-забавен с тия пушки,камили, джунгли :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е супер. И Ши Уон, и ДонгХе са страшни, но мацката е тази, която прави филма.

Някой може ли да ми каже наистина ли ще свърши само с 15 епизода? Чух някъде, че ще са повече, но все пак някой по-информиран да ме светне, ако може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...малко в повече ми идват тези фантасмагории с духчетата, бързото каране на колело, силата й... :unsure:

Все пак сериалът е правен по манга/аниме. Тези неща са нормални. ;)

 

Някой може ли да ми каже наистина ли ще свърши само с 15 епизода? Чух някъде, че ще са повече, но все пак някой по-информиран да ме светне, ако може :)

Със сигурност ще е само 15 серии.

Мангата все още се издава... и има истории за още толкова серии... :)

Надявам се поне да има някакъв по определен край, не че на всички не ни е ясно накъде отиват нещата,

ама друго е и да ни го покажат. :lol2:

==============================================

Всъщност ще има... ;)

 

a7d0658678186c22.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kandala, аз и на 15 се радвам като куче в месарница, понеже предварителните планове бяха само за 13 епизода. Предполагам, че след започване на излъчването са решили да се възползват от страхотния успех на сериала и затова са решили да пуснат 2-та допълнителни.

 

Огромна радост за цялата фенска аудитория е това, че сериалът включва сцени от мангата, които в анимето липсват, включително и че ще има малко от малко по-завършен вид, тъй като анимето свършва буквално наникъде. Аз яко се запалих по историята и от нетърпение изгледах и анимето, прочетох и мангата, докъдето е излязла. Мога само да съжалявам, че няма да успеят да включат и случките след това, понеже от тук започва доста по-интересната според мен част от тази история и страшно бих се радвала един ден да видя Шиуон като мрачния, жесток, разкъсван от вина и съжаление Рен/Дун Хъ Лиен. От видяното дотук мисля, че би се справил страхотно, да не говорим, че вече започва да му личи малко от малко понатрупания опит в актьорството, особено откъм играта с очи.

От друга страна и Айви много ще ми липсва с нейните абсолютно неочаквани превключвания от пълно куку, през по детски чаровна тийнейджърка и невероятно забавна маймунка, та до страхотна, нежна красавица. Определено тя направи сериала. Тепърва обаче започва и нейното развитие като образ и задълбочаването и на нейните емоции към наш Рен, а сме лишени от шанса да го видим на екран. Много ми е тъжно. :(

Донгхе се оказа също толкова удачен избор за ролята, а и е симпатяга. В неговия образ също се видя израстване. Изобщо евала на екипа, правил подбора. Един образ няма, за който да не са намерили перфектния актьор. Като се почне от главните, та през Бианка, мениджъра и шефа на агенцията, да не говорим за режисьора, макар неговия образ малко да се различава от този в анимето и мангата. Всички са на 6.

 

Ох, малко се разпалих, но пак не мога да включа всички емоции само в 1 пост. Като видя края в понеделник мисля да се включа пак за окончателен коментар. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го сериалчето онлайн, но нещо не мога да намеря 15 епизод....ако 14 се явява последен, то тогава е някак си незавършен :blink:

 

(Направо се разтопих,когато Si Won я попита "Искаш ли да те науча?" -как да се целува... :tongue: досега не съм настръхвала от реплика на актьор :rofl: )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди, и мен ме запали Скип-бит и много ми се иска да видя и мангата. Къде я следиш? Сори, ама не съм в час с манги/анимета и не знам от къде ги дърпате, а в каталога не виждам такава с името...

Моля, дайте линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За твоя аватар всичко прайвам. :lol:

 

Нали,нали.... :i love this: хмммм......

 

Спиди, и мен ме запали Скип-бит и много ми се иска да видя и мангата. Къде я следиш? Сори, ама не съм в час с манги/анимета и не знам от къде ги дърпате, а в каталога не виждам такава с името...

Моля, дайте линк.

 

В asiatorrents.com я има :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много места я има и онлайн, примерно тук.

 

От видяното дотук и превю-то за следващия епизод, ще приключат някъде около 90 chapter, т.е. на средата. А именно след това почва купонът. :) Enjoy!

 

Наборче, дай да приключим темата за аватара ти или да продължим на ЛС, щото ще загубим детската аудитория... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами супер интересно, изгледах и последния епизод и вече съм сигурна, че ще направят и втори сезон, само че не знам кога :D

Но по-яка актриса и толкова луда не бях гледала, супер много ми хареса, направо ме уби нейната енергия и чар, а героинята и толкова всеотдайна, мила и жизнена.... и историята си я бива, ще взема да прочета мангата да видя какво става по-нататък, че много интересно ми стана, а финала на 15 епизод си е някак доста незавършен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз мисля, че втория сезон е просто задължителен, иначе не биха "завършили" така първи. Да не говорим какви масови безредици ще настанат иначе, като гледам коментарите в нета. :lol: Такъв потенциал като история, популярност и вече готов, сработен екип... ще е престъпление да не се възползват. Затова този "финал" не ме разочарова, даже ме обнадежди. И се посмях малко, де, тъкмо си помислиш, че аха, вече ще стане работата, и то... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...