Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Skip-Beat! (2011)
Страна: Тайван
Също така известен като: Hua Li De Tiao Zhan
По мангата: Skip Beat! на Nakamura Yoshiki
Година на излъчване: 2011/2012
Време на излъчване: Неделя 22:00 - 23:30
Жанр: Романс, Комедия
Канал: FTV, GTV
Епизоди: 15
Режисьор: Niu Cheng Ze
Субтитри: Български

Участват:
Ivy Chen
Choi Si Won (Super Junior)
Lee Dong Hae (Super Junior)
Bianca Bai

Резюме: Историята се развива около главната героиня Гун Си - работливo, грижливо и добро момиче.
Тя живее заедно с приятеля си Шан, известен поп идол.
Двамата са приятели още от деца и за нея той е най-важният човек на Земята.
Заради него тя прави всичко по силите си, че и извън тях.
Но когато искрените й чувства биват предадени и Шан стъпква всяка от жертвите, които тя е направила за него, нещо се къса. Милата и нежна Гун Си вече не съществува. На нейно място идва „демонът на отмъщението”.
Тя заявява, че ще се превърне в по-голяма и известна звезда от Шан и ще го свали от пиедестала му.

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри: :click:  :click: 

:subs: Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click: 

Свали с руски субтитри: :click:

Онлайн с руски превод: :click: 

Свали с английски субтитри: :click: 


OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юхууу, че то не останало! НЯмам търпение вече, страхотен екип са събрали, а много искам да видя Шиуон като гадняр и мисля, че Айви ше се справи страхотно с идеята на крива, бясна и нахъсана мацка... Като гледам, целия екип е супер, така че ще е ако не друго, поне супер забавно. :)

 

Лазе, златна си, нали си знаеш?

http://www.youtube.com/watch?v=cmC-f2UjEvs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата, Лазе. Това сериалче го чакам с нетърпение. ;) Малко остана.

Излишно е да казвам, че съм гледала анимето и прочела мангата, докъдето е излязла.

Интересно ми е коe ще включат и как ще завършат сериала.

Ще поживеем, ще видим. ;)

. :)

И още плакати и снимки. ;)

 

 

0b2e76b70749bab3.jpg

73dc7b870d0291f2.jpg

22e97cc8baf95002.jpg

7023233bbc470d54.jpg

61d7372dc623d346.jpg

 

 

П.П. Спиди, Шиуон е доброто момче. Другият младеж ще е гаднярът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Спиди, Шиуон е доброто момче. Другият младеж ще е гаднярът.

Верно лииии? Много ми се искаше да го видя да играе гаднярче... Но пък така евентуално ще успее да забърше Айви, което автоматично ще ги направи в най-любимата ми екранна двойка евър, си мисля аз.

 

Абе, да му се не види, върви й на мацката с партньорите, хич да не е... : :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам много, че почва :lol: докато нямаше никаква информация почти година изведнъж 18 Декември ихааааа. А за мацката speedy86, то кой да не и завиди за момците с които снима ха ха ха.. :D Дано се намерят и добри хора да го преведат, щастието ще е пълно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам много, че почва :lol: докато нямаше никаква информация почти година изведнъж 18 Декември ихааааа. А за мацката speedy86, то кой да не и завиди за момците с които снима ха ха ха.. :D Дано се намерят и добри хора да го преведат, щастието ще е пълно....

 

Аз мисля, че sabrina1 има огромно желание да го преведе. :P

На мацката й завиждам единствено за Вик :wub:,

за друг не мога да завиждам толкова много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, най-после :es: Нямам търпение да почне. Мангата е невероятна ако и тайванците се справят както винаги. Това ще е поредния им хит, който никоя друга продукция (било японска или корейска) няма да може да мине. Едвам ще дочакам да видя дали ще се нареди в класацията до сериали като Mars, It Started with a Kiss, Devil beside you, Smiling pasta, Autumn's concerto и ред други. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдва ли ще задмине Mars, поне в мойта класация от само два догледани тайвански сериала, но заради двамката от SuJu и Айви все пак се надявам да се изненадам..;)

 

 

Още един трейлър!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ar61cZj0m_8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдва ли ще задмине Mars, поне в мойта класация от само два догледани тайвански сериала, но заради двамката от SuJu и Айви все пак се надявам да се изненадам..;)

 

Ами тук въпроса е в това дали ще се качи в класациите някъде около него. Защото както на много места се казва Марс е шедьовър, на който никой не се осмели да направи римейк. Като тук се визират предимно другите страни. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури..от пресконференцията в Тайван на 14.12..(Двамцата от СуДжу са били буквално само за няколко часа там, заради ангажименти в Корея ;) )

sp1dy.jpg

sbpc2.jpg

 

Излезли са две дълги привюта, ако ви се гледат, и нямате търпение:

и
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драмичка си я чакам като наследство. Като луд фен на анимето и знаеща, че има манга(за съжаление английският ми е под всякаква критика) толкова време се надявах на нов сезон, но уви. Тайванците са ми малко мътни откъм реализация, но искрено се радвам, че с тази задача не са се заели японците. Тяхната ниша са си аниметата. Та, както и да го заснемат, няма начин да ме разочароват. Толкова ми е любимо, че бих го гледала с умиление както и да го забъркат. Освен това Шиуон си ми е любимец. Другото което ме държи на нокти е до къде ще спре действието. Все си мисля, че ще остане в рамките на анимето, но това не намаля трепета от очакването. Ауу, как ще издържа!

 

 

Благодаря за темичката! Страхотно е да знаеш, че не си единствен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото което ме държи на нокти е до къде ще спре действието. Все си мисля, че ще остане в рамките на анимето, но това не намаля трепета от очакването. Ауу, как ще издържа!

Със сигурност мога да ти кажа, че няма да е само в рамките на анимето. ;)

В снимките, които се разпространяват, видях една култова сцена,

чието действие се развива в по-късните томове на мангата. ;)

Ако знаеш руски... мангата. ;)

П.П. Но третия младеж в живота на главната ми се струва, че ще го отрежат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това са 2те превюта от поста на Блеки, но са на едно и имат англ. субс :)

http://www.youtube.com/watch?v=xWG3QUB-lxQ&feature=related

 

Ще добавя и младежите, които дублират корейците :)

Siwon ще бъде дублиран от Penny (Xie Kun Da), понастоящем приятел на Айви :)

5086.jpg

 

Donghae ще бъде дублиран от Darren от дуета The Drifters

 

1395792765.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност мога да ти кажа, че няма да е само в рамките на анимето. ;)

В снимките, които се разпространяват, видях една култова сцена,

чието действие се развива в по-късните томове на мангата. ;)

Ако знаеш руски... мангата. ;)

П.П. Но третия младеж в живота на главната ми се струва, че ще го отрежат.

 

 

 

Страхотно е, че сюжетът няма да е изцяло познат на тези които са гледали само анимето! Освен това, често се случва по време на адаптиране на дадена манга към игрална версия и по някоя интерпретация, така че, само времето ще покаже какво ще се сътвори. А определено краят ще бъде пълна изненада за всички(подсвирква си посред нощите).

 

 

Руският е за предпочитане. От него поне имам някакви познания, останали от училище, докато с английския изобщо не сме се срещали, хе хе. Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това се казват истински фенове! ;)

Руски субтитри.

Ако в този сериал не участваха ШиУон и ДонгХе, щяхме да го гледам със субтитри сигурно към 2013 г. :lol:

Да видим бг фенките дали ще се отчетат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Серията има ли я някъде в нормален формат (avi, MP4)?

Не, поне засега. В руския тракер може да пуснат и ави, но... не се знае. <_<

Може да я гледаш онлайн - във вики на английски, а предполагам, че и на руски скоро ще я качат някъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На real player си тръгва, но не качва субтитрите. Някакви предложения?

Пробвай с VLC. <_<

Много скапан плейър, ама отваря рмбв и качва субтитрите.

Аз си ги гледам с медия плейър класик. А като не ми отваря субтитрите, си слагам една отметка в ffdshow video decoder и става. (съжалявам за скапаното обяснение, но съм лаик по темата. :()

П.П. И с Гом плейъра ми тръгват без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...