Jump to content

Recommended Posts

Просто го обожавам !! Няма такъв сериал като тоя просто се спуквах от смяхх през цялото време ...неможе да се забаравят тия образи и тва момиче :blink: няма като нея втора :es: нно ми стана мно шибано като свърши , че като се има напредвид че съм стояла да 4 ..5 сутринта да го гледам и съм се хилела като олигофрен и наще просто се чудеха и си викат горките хора"тва дете се побъркала посред нощ се спуква от смяхх :rofl: " и се чудеха кво става . Немога да успоря възможностите й просото няма ,като нея втора във всяка една ситуаци независимо дали ще откача и пак ония духчете ще се появят или ще самосъжалява и ще ме кара да рева ,като малко дето просто немога да опиша какво беше да изгелдам цялата драма :28558: Не просто немога просто ,като се сетя за тва пиле и умирам от :282: Дано да мога да ги гледам и в някое друга сериалче всичките аа щях да забравя момчетата аа такива слударчета Lee Dong Hae само се правеше на студен ама накрая яката хлятна :inlove: ,а русото парченце харесвах го от самото начало ,но адски ме дразнеше че такова копеленце с нея <_< но накрая си изясниха нещата :) охх направо немога да я забарява с русата перука и сините очики** :wub: и тоя така я гледаше като паднал от марс...Отнесох се като цяло ,но просто не може да се забрави така лесно :( Надявам се да ги видя скоро някъде другаде пак! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-страхотният сериал, който съм гледала и разбира се там бяха Siwon i Donghae ! Siwon много яки муцки прави особено, когато момичето сънуваше, че той я мрази и тъкмо тръгва да я заколи, но той и показва дръзкият си пръст! :lol: :lol: Имам си ги даже на гифче!

За Donghae да не говорим сладур и половина, когато трябваше да бъде демона от рекламата там беше мнооого як!

Още не съм го изгледала и затова не знам какво става с Лиън и Гун Си, дано се съберат! :lol:

Много як сериал нищо, че е тайван! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-страхотният сериал, който съм гледала и разбира се там бяха Siwon i Donghae ! Siwon много яки муцки прави особено, когато момичето сънуваше, че той я мрази и тъкмо тръгва да я заколи, но той и показва дръзкият си пръст! :lol: :lol: Имам си ги даже на гифче!

За Donghae да не говорим сладур и половина, когато трябваше да бъде демона от рекламата там беше мнооого як!

Още не съм го изгледала и затова не знам какво става с Лиън и Гун Си, дано се съберат! :lol:

Много як сериал нищо, че е тайван! :28558:

 

Ако искаш ни разкажи сериала... Както си тръгнала :D

 

Какво против Тайван? :huh:

Имат уникални сериали, филми, мъже, жени и музика... Тц, тц.

 

Един съвет: гледай и други тайвански продукции, няма да съжаляваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре NyXe ще пробвам и други тайвански сериалчета, обещавам! ;)

А, и нямам против Тайван просто се чудех дали говорят на китайски, а то "мандарински" питах кой ли не баща ми, майка ми, брат ми, приятелки и те всички ми казаха, че нещо като китайския или просто нещо не съм разбрала, а се бях заклела да не гледам китайци, но това са тайванци ! Абе... дълга история! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става ! Жалко че идеята е интересна , но все пак не става ! може да се изгледа само заради Ghoi Si Won - който си е красив до края .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарована съм от Ivy Chen! Страхотна е, превъплъщенията й са невероятни, сигурно може да изиграе всичко! Колко съм се смяла с нея... Филмът ми хареса, благодарение на актьорите. Иначе, в много моменти напомняше на ренесансово произведение с най-използвания във филма похват - да се застопори дадена сцена и да се анализира, разчопли и разясни кой какво мисли, защо така, какво ще последва и т. н., което не ми допадна много. В повече ми дойде и това, че чувахме мислите на героите. Choi Si Won и Lee Dong Hae бяха сладури, но все още далече от майсторството на Ivy. Мислех си че корейките са най-крещящите жени, но това момиче ми показа, че още нищо не съм видяла. Направо недоумявах откъде го изкарваше тоя врясък... Много хубав, позитивен филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала беше просто УНИКАЛЕН  :yes: Макар, че ако не беше заради Ши Уон, най вероятно нямаше да го гледам :rolleyes: Дали има някакъв шанс за продължение ?  :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален сериал, един от любимите ми :D толково много смях, че дори и подготовката за сесията не успя да ме направи по-сериозна. Буквално си падах от стола на всеки епизод и дори след като приключеше продължавах да се смея на глас (което силно обезпокои хората около мен).Прекрасна актьорска игра Si Won ме накара направо да се влюбя в него, а главната просто нямам думи - гледах я и не можех да повярвам на очите си. Някои може да го сметнат за наивен, но за мен посланието е много ясно, макар и поднесено по този забавен начин. Искрено се надявам да направят и продължение. За мен филма е много по-въздействащ от анимето, направено по мангата. Идеален е за разтуха и много силен положителен заряд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След този филм изгледах всичко преведено с Айви и я нареждам до моята гениална слабост Уено Джури. В тях се кълна - те могат всичко :) Това е първият тайвански сериал, който отначало до 95 % от края да ми е харесал. През цялото време усещах нещо японско в стилистиката му, дори края беше по онзи типичен ( и дразнещ ме ) японски стил. Обичам много японците, но не обичам когато завършват по подобен начин.......Когато изгледах филмчето се зачудих как така тайвански филм, толкова да ми носи духа на Япония  ? А то се оказа правено по японско аниме и двама корейци в основните мъжки роли и от тази еклектика се е получило нещо много добро, весело и приятно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С много прекъсвания го изгледах сериалчето, но не мисля че ще ми стане от любимите :( Започнах го отдавна, но спрях на момента

с ряпата !

и скоро се присетих, че Si Won участва и понеже ми стана любим след "Oh! My Lady" дадох всичко от себе си, за да го изгледам. Едно не им харесвам на тайванските филми (поне в повечето е така) - дъъъългите лирически отклонения с мислите на всеки един, направо можеш нервен срив да получиш :slap: ама с превъртане става работата. Сериалчето става за запълване на времето !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti, Хм, и на мен ми дава същата грешка.

В мастърса дали ги има качени, заедно със сериите в торента?

п.с. в офиса съм и няма как да видя :(  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.02.2021 г. at 9:53, felicyti написа:

Издирвам субки за 2/3/4 еп., че при свалянето на rar.-a ми дава, че е неуспешно, заради непълен файл. :rolleyes: 

Рових в архивите, намерих ги и ги качвам в раздела субтитри в папката на сериала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...