Jump to content

Най-въздействащи сцени от сериали/филми


Recommended Posts

29 minutes ago, helyg said:

Ако авторът на темата е съгласен тази да отиде при другата, ще ги обединя.

Е разбира се - няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, k-drama-monk said:

Според мен трябва да обявяваш името и после зад етикет, каква е случката. Защото например аз не съм гледал повечето от изброените. Но специално за мен това не е проблем.

 

Пак според мен в почти всеки филм/сериал има затрогващи сцени.

 

Понеже днес си говорехме за „Тайната градина“, това е може би единствения сериал, който ме е разплаквал два пъти. С тези думи го изрекламирах на половинката. Втория път беше при върховната саможертва. Казвам го закодирано, но ще ме разбереш.

 

 

 

п.п. Invision има ли възможност за обединение на теми?

Може и да си споменавал но Crash Landing on You гледал ли си? Иначе то реално спойлери няма по моите критерии, но все пак гледам да съм изряден.

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега винаги съм го отбягвал. Имаики предвид, че действието се развива в КНДР, то решавах, че е тежко пропаганден филм. Горките южнокорейци не могат да преживеят, че са слабаци. Затова стоях далеч от него. Но ти ми каза, че политика почти нямало, затова ще му дам шанс. Пак от теб знам, че главната е много добра актриса.

 

п.п. Не съм филмов талибан и подсказки не ме трогват. Ако толкова искам, няма да чета;

 

п.п.п. Между другото не знаех, каква е тайната на „Тайната градина“ и много се учудих. Не я казах и на жената, но за нея беше голямо разочарование. За да го преглътне по-лесно, ѝ подсказах, че това е таткото. Та понякога подсказките са полезни.

Редактирано от k-drama-monk
забравени кавички и послеписи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, k-drama-monk said:

Досега винаги съм го отбягвал. Имаики предвид, че действието се развива в КНДР, то решавах, че е тежко пропаганден филм. Горките южнокорейци не могат да преживеят, че са слабаци. Затова стоях далеч от него. Но ти ми каза, че политика почти нямало, затова ще му дам шанс. Пак от теб знам, че главната е много добра актриса.

 

п.п. Не съм филмов талибан и подсказки не ме трогват. Ако толкова искам, няма да чета;

 

п.п.п. Между другото не знаех, каква е тайната на „Тайната градина“ и много се учудих. Не я казах и на жената, но за нея беше голямо разочарование. За да го преглътне по-лесно, ѝ подсказах, че това е таткото. Та понякога подсказките са полезни.

Много е добър - гарантирам ти. Пропаганда и политика няма и дори северна Корея е представена по не чак толкова негативен начин. С две думи - гледаш си и забравяш кое къде е.

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, helyg said:

Готово.

Препоръчвам ви да разгледате и другите теми в този раздел, ще намерите къде още да попишете.

Приемам го без скрит контекст :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...