Jump to content

KDrama the choice of 2011


dimbland

Recommended Posts

Отворих да гласувам но точно двете драми, които ме впечатлиха от тази година ги няма в анкетата- Scent of a Woman и The Princess' man, така че няма как да си дам вота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз друго забелязах...мога да гласувам само за една драма..а определено ми харесва повече от една..

Така ли трябва да бъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

Мен също ме гложди въпроса за любимата ми Градина- не я ли видяхме и в миналогодишни класации? Е, може и да бъркам, но все ми се струва, че е филм на 2010...

А може ли да предложа да включиш една великолепна драма, която според мен просто много хора още не са успели да видят? Тези които са я гледали предполагам, че ще се съгласят, че има право на едно от водещите места в класацията - Can you hear my heart е моята драма за 2011. Дано я видя и в тази класация за да "упражня правото си на глас" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се замислих, наистина. И "Secret garden", и "Lie to me", и "49 days", и (понеже имам лично отношение, въпреки че не знам дали като идея, развитие и развръзка заслужава да се нарежда между най-добрите) "Spy Myung Wol",и този, и онзи, и...о, боже, кой от всички?

В крайна сметка, след грандиозно напъване на "сивите клетки"(а при мен това е съпроводено с болка ;) )реших да дам своя глас за "Greatest love" - Забавно, романтично... и още нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда kandalaсъщо е допълнила липсваща драма, която харесвам. Осввен това текущите към момента също трябва да се включат- A Thousand Days' Promise, Flower Boy Ramyun Shop ... . Да не смятам точно, но мисля че приключат в 2011г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уф, как може да задавате толкова сложна задача. Че на мен 90% от драмите са ми любими. Засега с малко надделява

Dream high, може би заради музиката и танците. Но пък ми харесват и останалите. Всяка си има своя чар. Но наистина "Усещане за жена" трябва да се включи в класацията - просто задължително е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да има такава гъстота от хубави продукции, така става сложно и малко тъжно, разбира се. Изборът е само за една драма, което значи, че трябва сериозно да се помисли откъм сюжет, актьори, превъплащения, въздействие и още много други критерии, които Вие ще си изберете. Относно "Secret garden" - последните епизоди от тази драма обхващат и началото на 2011. Е, оставям всичко във Вашите ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината и Атина е от края на 2010...друг е въпроса, че не помня участва ли в миналогодишната класация.

Колкото до Градината...тя не обра ли де що имаше награди за миналата година хахаха...ако е така наистина не е честно пак да се включва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е годишна класация на драмата, която ни е впечатлили за тази година, не награди. Ако имате идея за "награди" - аз нямам нищо против като фен на корейската кинематография. Бих се радвал редом с Вас, но не това е целта тук. Относно листата с драмите - повечето от тях са качени в тракерите и изрично подчертавам - с български субтитри. Ако се замислим, не е всеки гледа нови драми по едно и също време с примиерата му в ефир. Някои от нас го правят с английски субтитри, руски или други на различни постинг места. АЗ лично чакам в замундата всеки епизод търпеливо, оценявам, оставям коментар, т.е. субтитрите са от значение. А че, в листата има и такива, които нямат свои реализации на български, е че те са по-популярни във форума, в интернет пространството, в медиите. А сега малко позитивизъм :rolleyes: - хо,хо,хо.

Ако настоявате за вкл. и на други продукции - кажете и ще го направим! :) Само да няма кръв! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето от тези, като "Secret Garden", "City Hunter", "The Greatest Love", "Midas", "My Princess", "Athena: Goddess of War", "Paradise Ranch", "Flower Boy Ramyun Shop", "Myung Wol the Spy", "You've Fallen for Me " и "Protect the boss", не съм ги гледал. На някои съм гледал по 4-5 серии де, но явно не са ми привлекли вниманието много :D. Най-интересен сериал за мен беше "Dream High" и гласувам за него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dream High, защото само него съм гледал. Сигурен съм, че има по-добри, но не съм запознат.

"Тайната градина", до колкото помня участваше в допитването и миналата година. Пък и това, че последните 3-4 епизода се появиха 2011-та, не могат да ме накарат да гласувам... пак за него. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е годишна класация на драмата, която ни е впечатлили за тази година, не награди. Ако имате идея за "награди" - аз нямам нищо против като фен на корейската кинематография. Бих се радвал редом с Вас, но не това е целта тук. Относно листата с драмите - повечето от тях са качени в тракерите и изрично подчертавам - с български субтитри. Ако се замислим, не е всеки гледа нови драми по едно и също време с примиерата му в ефир. Някои от нас го правят с английски субтитри, руски или други на различни постинг места. АЗ лично чакам в замундата всеки епизод търпеливо, оценявам, оставям коментар, т.е. субтитрите са от значение. А че, в листата има и такива, които нямат свои реализации на български, е че те са по-популярни във форума, в интернет пространството, в медиите. А сега малко позитивизъм :rolleyes: - хо,хо,хо.

Ако настоявате за вкл. и на други продукции - кажете и ще го направим! :) Само да няма кръв! :D

 

Не всеки сваля от замунда. Има хора, които гледат с английски субтитри. Е, аз предпочитам да го гледам с английски, но не и с кофти субтитри. Това значи ли, че не мога да харесам нещо. Като ще слагаш сериали, не слагай само тези, които ти харесваш, а всичко от 2011. Това че ти чакаш преводи, не е адекватно. Има хора, които знаят английски и нямат проблем да не изчакат.

 

п.п. Махни Градината, няма работа за 2011. Води се 2010.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахха :)

1. Лейди съм :lol: :lol:

2. Не е до слушане, а до изчитане на форума и миналогодишните теми :)

 

Но пък класацията явно трябва да бъде: "KDrama (от изгледаните от dimbland) - the choice of 2011"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни обсъдихме такава класация, която обаче ще бъде направена след предложения от потребителите. Класацията, поставена по този начин, си е лична класация на dimbland ;) Не виждам как хората ще гласуват за нещо, което не са гледали, а не могат да гласуват за това, което на тях им е харесало.

 

Очаквайте в следващите дни 2 теми за предложения за номинации ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за Dream High,но Тайната градина и 49 дена също ми харесаха....

п.п. Махни Градината, няма работа за 2011. Води се 2010.

Градината също се води тази година,тъй като последните 6 еп. са излъчени през 2011. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създай нов...