Jump to content

Recommended Posts

tumblr_ncvvw8I9vi1r3hs1eo10_r1_1280.jpg

 

Mr.Idol

Mr. 아이돌


Страна: Южна Корея
Българско заглавие: Г-н Идол
Премиера: 3 ноември 2011 г.
Времетраене: 114 мин.
Жанр: Комедия, Драма, Музикален
Режисьор: Rа Hee Chan

Участват:
Park Ye Jin - Oh Goo Joo
Ji Hyeon Woo - Lee Yoo Jin
Kim Soo Ro - Sa Hee Moon
Lim Won Hie - Park Sang Sik
Jay Park - Jio
Jang Seo Won - Hyun Yi
Kim Randy – Ricky
U-Kiss - Wonder Boys

Резюме: Ку Джу е известна продуцентка в музикалния бизнес, напуснала индустрията след смъртта на един от членовете на айдъл групата ѝ. Тя решава да се завърне и да създаде айдъл групата Mr. Children. Заедно с Ю Джин, който е тренирал дълги години, за да стане певец, и още три талантливи момчета, създават групата, която бързо добива невероятна популярност.

Най-добрата рууки група обаче ще трябва да се изправи срещу мощта на най-голямата компания в индустрията Star Music и нейния собственик - Са Хи Мун.

 

 

С :subs:: :click:  :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри + OST: :click:

OST: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го изгледах ...Не е лош филма ... доста интересно стана ..няма да казвам повече за да не си помислят тези който имат намерение да го гледат...
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филмът не ми хареса - беше ми скучен. Но пък 2-та часа минаха бързо, вероятно заради песничките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм толкова му се канех и накрая не ми хареса. Беше ми много скучен. Крайно се разочаровах, като за нова продукция очаквах нещо по-лъскаво и поне малко стойностно. Музикален филм с цели 3 (ТРИ) песни... мдааа много интересно.

 

Едната песен, хитовата на групата я пееха нон стоп, ма то щото само нея си имаха... Mного исках да видя Джин Хюн У такъв лъскав, какъвто е на постера, ама уви и това нямаше. Джей имаше цели 4 реплики, 2 от които бяха с повече от 1 дума... Разочарованието беше пълно. Нито песни, нито танци имаше... за сюжет да не говорим.

 

Мениджърката обаче, просто тотално ме утрепа с тая "ботокс" физиономия. Никакви мимики, никакви емоции :D Изобщо, съжалявам, че му отделих време, спокойно можех да си мина и без него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма заради Хьон У. Той ми хареса как се прави с ролята на обикновеното момче, но

 

наистина героя не отговаря на постера. Сюжета ме разочарова тотално. Даже не разбрах драма ли гледам - тя драмата беше точно 10мин, комедия ли беше - други 10мин, в които даваха инфантилната сестра или някакъв кинопреглед ... Сега като се сещам за филма, си мисля, че със същия успех можеше да отделя време за някоя американска боза на същата тема. А започна обещаващо. Жалко.

 

На мен основната хитова песен не ми хареса толкова, колкото тази на финала на филма "Believe".

Надявам се следващия проект на Слънчицето Хьон У да е по-добър и успешен.

 

п.п. И като играят айдъл-група не трябваше ли поне хореографа им да е като на айдъли? К'ви бяха тия движения така и не разбрах, добре че беше частта на Jay Park да отсрами "айдълите" <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, гледах филма само заради Jay Рark :lol: За съжаление до днешна дата нито един филм за айдъли не ми е оправдал очакванията...през какво ли не минах: Beatrock love, Bandage, Mr. Idol, White...въобще, много са зле ...Дали е, защото като цяло това с айдълството е нещо доста тривиано, не знам...Във всеки случай още чакам светлото бъдеще, в което ще направят свестен филм за айдъли...Главният актьор тук ме изненада адски много....с височината си...Тя му компенсира за играта... ;) Все апк дори най-вързания да бъде с тези 1.90 все ще го вземат...Все пак...кореец - 1.90 = европеец - 2.10 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филмчето ми хареса. Леко,приятно и разтоварващо. Не блести с кой знае какъв оригинален сюжет и нещо, което не сме виждали, но ми допадна. Обичам музикални филми и сигурно за това ми хареса . Лична оценка 7/10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма заради Хьон У. Той ми хареса как се прави с ролята на обикновеното момче, но

 

наистина героя не отговаря на постера. Сюжета ме разочарова тотално. Даже не разбрах драма ли гледам - тя драмата беше точно 10мин, комедия ли беше - други 10мин, в които даваха инфантилната сестра или някакъв кинопреглед ... Сега като се сещам за филма, си мисля, че със същия успех можеше да отделя време за някоя американска боза на същата тема. А започна обещаващо. Жалко.

 

На мен основната хитова песен не ми хареса толкова, колкото тази на финала на филма "Believe".

Надявам се следващия проект на Слънчицето Хьон У да е по-добър и успешен.

 

п.п. И като играят айдъл-група не трябваше ли поне хореографа им да е като на айдъли? К'ви бяха тия движения така и не разбрах, добре че беше частта на Jay Park да отсрами "айдълите" <_<

 

Напълно съм съгласна! На снимката актьорът беше много симпатичен, а във филма :X Първият половин час се чудех, дали на постера е той!

За губене на време не е лош...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е толкова на филма, че не разбирам?! Аз даже пак бих си го изгледала.

Вярно, че е малко скучен, но пък в никакъв случай не е тъп. Има вкарани вътре доста истини от живота на тази индустрия като цяло.

Музиката е хубава! Особено песента, която пяха къде ли не, за да ги възприме публиката, а Хьон У както винаги е блестящ! Може да не е най-големият красавец, но пък е много емоционален и много добър актьор. Айдолите вкараха още по-приятна нотка.

 

 

И Ким Су Ро, мъничката от Дрийм Хай и този другият образ!!;)

Относно мениджърката.. може и да съм пристрастна, но тази актриса ми харесва!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ми хареса като цяло и ролята на Парк Йе Джин беше доста добре изиграна. Естествено този филм не е като класиките, които всички обичаме и гледаме по няколко пъти, но определено става за гледане. Сюжетът беше малко непоследователен, но всички сме свикнали с корейските сюжети. Най-много ми хареса музиката във филма, определено всяка песен се забива в главата ти. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не блести, но ме задържа на екрана. Обичам музикални филми, макар да не харесвам корейската айдълмашина. Тук можеше още какво да се желае откъм хореография, звезден блясък, живота на групата, взаимоотношенията им, но то няма как сигурно да се постигне във филм. Актьорите бяха на ниво, музиката - хубава, макар и една и съща песен. Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за гледане, но не съм възхитена. Като цяло много разпокъсан сюжет. Основната им песен беше хубава, но наистина въртяха само нея целия филм. Песента на финала беше по-добра. Хореографията им също не ми хареса, какви бяха тези движения с ръцете, много неестествено ми изглеждаха. От бандата ме изкефи рапърът. А мениджърката...все едно гледах някое дърво 2 часа, грам емоция не изрази тази жена, студена като лед.

 

И аз очаквах да видя слънцето Ji Hyeon Woo

Spoiler

като на постера, но си останах с чакането. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххееей, какво му има на филмчето. Еми, задържа интереса. Това ми допадна в него. Да, драмата не беше кой знае какво, но пък емоцията беше зареждаща. Всеки от групата беше забележителен по своему. Да, нямаха много екранно време и развитие на образа, но бяха запомнящи се. От този филм би се получил чудесен сериал. Но и така не почувствах, че си губя времето.Приятно беше, макар и много повърхностно. Все пак ми подейства и "зареди батериите", макар и да не знам защо.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...