Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

My Lucky Star (2007)
Страна: Тайван
Също така известен като: Fang Yang De Xing Xing
Година на излъчване: 2007 – Март - 11 до 2007- Юли -28
Телевизионен рейтинг: 2.97
Време на излъчване: Събота 21:30-21:00
Жанр: Романс
Канал: TTV / SETTV
Епизоди: 20
Режисьор: Fang Xiao Ren / Hu Han Xin / Chen Yu San
Субтитри: Английски вградени, Руски, Български
Основа песен: Ji Su Ai Qing на Shivia Lee


Участват:
Jimmy Lin - Zhong Tian Qi
Yoo Ha Na - Xia Zhi Xing
Hong Xiao Ling - Ou Ya Ruo
Leon Jay Williams - Zhong Tian Jun
Lee Wei - Han Zhi Yin
Wang Dao - Zhong Wei
Dong Zhi Cheng - Guang Ming
Huang Yu Rong - Zhao Shi San
Chen Wei Min - Fa Ge
Zheng Xiao Hui - He Bao Zhu
Tsai Pei Lin - Jin Shan Mei
Guo Shi Lun - Wu Ren Yao
Niu Cheng Ze
Meng Ting Li
Fu Pei Ci - Nini
Li Zhi Qin - Zhong Hua
Cheng Bo Ren - George
Lin Yi Hong - Jason
Renzo Liu - Hedda
Liang Xiu Zhi - Board director Zheng
Xie Qi Wen - Kidnapper
Chen You Fang


Резюме: Ся Джин Син непрекъснато лъже, затова, когато понякога се случва да казва истината, никой не й вярва. Единствено Тиен Ци става нейна опора и тя го вдъхновява да се превърне в истински дизайнер на бижута и да стане достоен управник на ювелирната компания, която наследява.

С ВГРАДЕНИ АНГЛИЙСКИ И С РУСКИ СУБТИТРИ

:essub:

 

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

 

 

Онлайн с бг субтитри
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста отдавна го гледах ,но ми направи добро впечатление.Сюжета беше доста добре построен,характерите бяха изградени и изиграни отлично.Историята задържаше вниманието ми до последно и не скучах до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Toзи сериал е голям майтап, още съм на 7 еп. обаче се побърках от смях.Такива идиотски ситуации има, например отиват двамата главни на среща/ първата им/ в лунапарк. Главния го е страх от високо и за да може да се качва на разните му атракциони отиде да си купи успокоителни някакви, обаче не чу продавачката като му каза да не взема повече от едно хапче на ден, а той изпи 3. И влязоха нашите в едно влакче на ужасите и както се возят и викат от страх, изскочи един с маска на скелет и коса в ръка да ги плаши и се прави, че замахва срещу тях ,обаче пича му се върза и скочи, взе му косата от ръката и почна да го налага яко. Добре че се появи собственика да го спре. После естествено му се доспа и каза на главната да отидат някъде да полегнат, тя пък се разсърди, понеже си помисли, че той иска да я вкара в леглото още на първата среща и се озоваха на плажа където той заспа и се наложи мацката да го носи на гръб.Абе супер готина комедия, от вчера сама си се хиля като се сетя за нея.

 

Между другото актьора, който играе главната роля за пръв път го чувам и виждам, но се справя доста прилично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го и аз :)

 

Първите два епизода, които изгледах ме накараха да се усмихна, да ми се насълзят очите, а и като цяло се развива доста динамично :)

 

Надявам се и останалите 18 да предизвикват подобни емоции в мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле сериалчето, само ми се струва излишно вкарането на 3-тия брата в цялата тази история,

да държат интригата. Е, бяха симпатяги и двете звезди, но първата светеше за нея по-ярко, макар от време навреме да имаше малко  затъмнения,

но по една състезателна обиколка с мафиота, и работите си идваха на мястото. :nunchako::28558:

Бе, искам един сериал, в който става тъкмо обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е наистина невероятен. :xaxa:  Има си готина история и чуден каст от актьори.

Баткото Jimmy Lin е много сладък. :wub:  Гледайте и със сигурност няма да съжалявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста одавна го гледах и определено успях да се позабавлявам с него. :) Сериалчето е много свежо, разтоварващо и забавно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...