Jump to content

КОЛЕДНО ПАРТИ


asmodeus

норе банг - корейски р-т Утре  

20 гласа

  1. 1. Ще присъствате ли?

  2. 2. Най-подходящ ден:

    • 22 декември
    • 23 декември
    • 26 декември
    • 27 делември
    • 28 декември
    • 29 декември
    • 30 декември
  3. 3. Ще участвате ли в размяната на подаръци?



Recommended Posts

southkoreachristmas2009.jpg

 

 

Ето че отново наближават най-хубавите празници и това са КОЛЕДА и НОВА ГОДИНА. Това е публична анкета с предложение да си направим коледно парти в познатият на всички корейски ресторант и по-точно в норебанга. Моето предложение е да си размениме подаръци, което да стане по следният начин:

За да не се налага да купуваме подарък за всеки по отделно, което е почти непосилно за повечето от нас, да не кажа и за всички, всеки желаещ участва в чоп със своето име. Теглиш си име и така купуваш подарък за човекът, който ти се е паднал.Подаръкът е по лична преценка, без ограничения или минимален лимит.

Ако някой има и други предложения може да ги сподели.

Времето за гласуване предлагам да приключи до 10 декември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да заинтригувам нерешителните, ТОРТАТА е от мен. :) Само се надявам да имам време покрай празниците, за да я направя. Изненадата ще ви хареса.

 

Гласовете за дата на събитието на тези, които няма да присъстват, няма да се взимат под внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 2 ръце, 2 крака, 1 тяло и 1 глава ЗА! Не знам иначе чак с баници дали ще ви пуснат :P ама тортата може и да успее :) Дано да уцелите дата, в която не съм на работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на 100% ЗА! Със сигурност мога да участвам в разменянето на подаръци и най-подходящият ден за мен е 22-ри :)

 

Браво на asmodeus, че се е сетил да предложи това парти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко хубаво, ще си имаме по-голямо коледно парти от миналогодишното, хаха, ама дали ще го надминем по изродщина - не се знае.

 

Хайде сега да помислим заедно - кога ще се съберат всички, които решат да дойдат, на едно място, за да си теглим кой на кого?

И други въпроси ми изникват, ама ще си ги запазя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко хубаво, ще си имаме по-голямо коледно парти от миналогодишното, хаха, ама дали ще го надминем по изродщина - не се знае.

 

Обещавам да дам всичко от себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи от провинцията също са поканени. А за баницата с късмети предполагам нашите домакини са запознати с традицията и няма да имат против нея.

Предполагам денят на събитието ще се окаже проблем. Тъй-като има хора с по-специфично работно време(има такива и с нощни дежурства), ще е добре да се съобразим с тях. Изключвам себе си, защото мога да се сменя. Много кофти се паднаха тази година по уикендите празниците и няма да намажеме екстра почивни. :)

Като се има предвид, че ще сме на норебанг - изродщина колко искаш. А за тегленето след 10-и, като приключи гласуването събираме се и си теглим чопа - който го няма печели служебна загуба :) друг тегли заради него.

Сонка, питай, не се стеснявай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз писах, че искам партито да е на 23ти, ама май искам да е по-късно - 26,7, че 23ти не знам дали ще се класирам или ще съм посемейному. Иначе обещавам простотия на мах :).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам как ще пътувам по празниците, така че ако се падне в ден, в който съм в София - ще дойда. Предвид че не съм сигурна, обаче, по-добре не ме включвайте в списъка за подаръците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парти ще има. Сега трябва да решим точно в кой ден да е, тъй като няма мнозинство с гласуваните дати. Предлагам тази седмица да се съберем и да решим. Освен това трябва да теглиме и чопа за подаръците. Също така имам и подарък от посолството, който ще споделя с вас. Предлагам тази сряда в китайския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парти ще има. Сега трябва да решим точно в кой ден да е, тъй като няма мнозинство с гласуваните дати. Предлагам тази седмица да се съберем и да решим. Освен това трябва да теглиме и чопа за подаръците. Също така имам и подарък от посолството, който ще споделя с вас. Предлагам тази сряда в китайския.

 

Аз съм там, освен ако не съм на театър. :) Ако не успея да дойда - устройват ме всички дати след 25ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що разбрах, че има вероятност в сряда да не съм свободен, тъй като в момента обучавам персонал. Утре ще разбера кога ще съм свободен и ще предложа евентуално нов ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...