Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

In Time With You

Алтернативни заглавия: 我可能不會愛你 / Wo Ke Neng Bu Hui Ai Ni
Страна: Тайван
Излъчва се в момента.
Жанр: романтичен
Епизоди: 13
Субтитри: английски

Участват:
Ariel Lin като Cheng You Qing
Bo-Lin Chen като Li Da Ren
Jassie Chen като Maggie
Sunny Wang като Ding Li Wei
Lin Mei Xiu като майката на Cheng You Qing
Luo Bei An като бащата на Cheng You Qing
Meng Geng Ru като Li Tao Tao
Jin Shi Jye като Bai Shu
Jerry Huang като Henry
Na Tie като Nic

Резюме:
Cheng You Qing е с остър език, горда и самоуверена.
Единственият човек, който може да изтърпи трудния й характер,
е най-добрият й приятел, Li Da Ren, с когото дружат от 14 години.
На 30-ия си рожден ден тя получава от него писмо,
съдържащо първите признаци на стареенето.
Как да се примириш, след като вече не си млада, но си все така самотна,
а в същото време твоят най-добър приятел на същата възраст
се ползва с популярност и извоюва победи на любовния фронт.
Тя се съгласява да сключат облог:
който се ожени първи до 35-годишна възраст,
ще получи от другия крупна сума.
Но къде да намери своята половинка,
след като около нея няма ни един нормален мъж?
Новият й асистент, бившето гадже или...

Сваляне:
СВАЛИ С РУСКИ СУБТИТРИ
ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Свали с английски субтитри

Онлайн с руски субтитри

OST
 

И любимата ми песен от OSTa...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sabrina1 мерси за темата smile.gif

Сериалът още се излъчва, но от това, което видях до момента, страшно ми харесва.
Въпреки че сюжетът е ясен, има нещо в атмосферата, персонажите и репликите,
на фона на чудесната музика, което те кара да продължиш да гледаш.
Тук видях една по-различна Ariel Lin, а също се запознах с някои нови актьори.
Определено ще гледам сериала още веднъж, когато излезнат някакви английски субтитри.

 

П.П Песента от OST, която си сложила, е на William Wei. Ако има желащи да се запознаят с него,

темата му във форума е - Тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ариел си е направо друг човек. Тотално съм изумена от нея, гледала съм я само в It Started with a Kiss, но едвам я понесох. Доста е израстнала каката, и много по-красива е станала и много по-добре играе. Сериалчето е забавно и ненатоварващо. Определено се е получила страхотна романтична драма. А за посления епизод нямам думи, страшно сладникъв и забавен. То не бяха глупости около сватбата и след това, то не бяха притеснения. Но признавам си не очаквах толкова хубава химия да се получи между главните, докато се целуваха си личеше, че се забавляват истински. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая си догледах последните два епизода.

Това определено е най-добрият тайвански сериал, който гледах тази година.

Изключително приятни тринайсет серии. Целият каст се справи много добре, а Ariel и Bo-Lin бяха толкова естествени.

Доколкото разбрах това е последният сериал на Ariel. Тя е решила да се насочи само към филмите.

 

Малко снимки :)

365741266e0f8010.jpg

 

 

 

77f758719ee27a66.jpg

399824711da86744.jpg

de7430b67f7f5334.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си първи епизод не ме впечатли с нищо. Затова си помислих, че ще гледам нещо посредствено с много прозрачен сюжет, но от втори нататък с всеки епизод осъзнавах, че не е точно така. Не мога да кажа, че финала не беше предвидим. По много уникален и красив начин беше показано приятелството между Ю Чинг и Ли Да Рен. Още във втори епизод, когато

заедно анализираха всичко още при пазаруването им. Държанието в магазина като семейство ме покори. Няма да забравя момента, когато беше наранена и той изостави настоящата си приятелка, за да бъде до нея. Щом ги видех да сядат двамата с кенчетата в ръце и ми ставаше ясно, че следва един уникален и много смислен анализ на случващото им се. А от друга страна този анализ им даваше такъв прекрасен отговор на всеки въпрос, който ги мъчеше.

Мога да кажа само, че Ариел отново ме изненада. Изгледала съм всичките сериали с нея и определено мога да заявя, че расте. С всеки сериал израстваше като личност и актриса. Но никога не и липсваше нищо, за да кажа, че е играла някъде лошо. Всички образи, които изигра до тук напълно ме покори. Нямам търпение да я видя в следващата й роля.

Какво да кажа за Бо-Лин не съм го гледала в нищо друго. Това е първият път, в който се сблъсквам с него, но няма да бъде последния. Много ми хареса как изигра добрия приятел. Много хубав сериал, нареди се сред любимите ми. Препоръчвам го горещо :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде може да се намери с руски субтитри? На линка който е даден е само до 2ра серия а много ми аресва...

Само толкова са преведени. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На The 47th Annual Golden Bell Awards, които се проведоха днес, сериалът е получил следните награди:

  • Best Drama
  • Best Director
  • Best Actress
  • Best Actor
  • Best Script
  • Best Supporting Actress
  • Best Drama Marketing
     

.

 

 

95c29f30da521c3a.jpg

ca2f8554493693db.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето ми хареса и макар че края си го предвиждах пак ми хареса много. Хах забавни моменти имаше, хареса ми как показаха миналото на героите, както и страховете им, така че да можеш и ти да ги почувстваш :)

За готиния пич с татуировките знаех си, че не му е чиста работата :D Е главната според мен направи правилния избор. Аз лично се замислих доста над драмата, защото имам най-добър приятел с който вече споделяме всичките си тайни от 18 години, но никога не съм се замисляла, че някога можем да бъдем нещо повече от приятели. Дали наистина както се питаха в сериала- не може да има истинско платонично приятелство между мъж и жена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейците ще правят римейк и на този сериал. Снимките трябва да започнат през 2015-та и евентуално да се излъчи през втората половина на годината. Сценарият ще бъде дело на Min Hyo Jung, която е работила по сериалите Full House и Attic Cat.

Все още няма информация за актьорския състав, но в скорошно интервю със сценаристката на оригиналната история - Hsu Yu Ting, тя е споделила кой би искала да види в ролите на Li Da Ren и Cheng You Qing.

За ролята на  Li Da Ren тя е посочила So Ji Sub или Gong Yoo, а за Cheng You Qing - Jeon Ji Hyun или Jung Yoo Mi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра история, добре представена от актьорския състав. Харесвам темата за най-добри приятели, които не разпознават любовта помежду си, но не вярвам, че това може да продължи повече от няколко години, защото любовта е като пиянството и таланта - скоро излиза наяве. Винаги съм харесвала в Ариел естествената игра, но тук тя е съпроводена и от една зрелост /в противоречие с вида и на хлапе/, което още повече ми я издига в очите. Бо Лин Чен, въпреки първоначално невзрачното впечатление, което ми направи, се оказа много искрено изглеждащ на екрана и лъчезарен актьор, може и заради героя му - търпелив и отстъпчив добряга. Има хубава музика, няколко много добри песни, любима ми е "тайната" песен на главния, много въздействаща във филма. Мисля, че всеки романтик трябва да изгледа сериалчето. 

На руски тук  :click: и  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е леко за гледане не те натоварва но пък мен лично не успя и да ме грабне особено. На моменти ми беше доста скучен, като цяло нещо и актьорите не успяха да ме убедят в играта си и не успяха да ме докоснат с някакви емоции. Очаквах повече, защото сюжетът е добре замислен, реализацията също не беше лоша но сякъш лично на мен ми липсваха емоциите в целият сериал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...