Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Така, ето малко инфо за срещата другата седмица:

 

Дата: 04.07.2012 г.

Час: след 18:00

Място: кв. Овча купел, ул. "Промишлена" 44, механа Чорбаджи Марко

Цел на срещата: да се видим с Ирето и малката София, а и да ме видите мен :P

 

Откази не приемам, но все пак... кой ще дойде?

И нека всеки да си признае към колко часа ще се появи? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хората от другия край на София препоръчвам употребата на метро до Константин Величков и после хващането на автобус 60 или 11, онези от по централните части могат да се възползват и от автобус 102.

Като ориентир къде да слезете в Овча купел може да използвате магазин Била. Спирката е точно на него :)

Аз преди 6 ще разхождам Софи в района и после ще се приберем за да хапне тя и към 7 ще сме в заведението. Препоръчвам който е първи да седне навън(ако е хубаво времето).

Ако някой има желание да дойде по рано да ми каже да се уговорим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юхуууууууууууууу :)

 

Така, значи на 4.07 трябва да съм първа смяна, така ли да разбирам? Няма проблеми, ще се уреди.

Значи след 5 директно към ОК.

 

Зен, пиле, понеже съм до теб на работа, драсни едно ЛС, да те взема. И, Аце, драсни и ти нещо, и някой който е в лозенец по това време, като оппа примерно, който от доста време не се е возил в корсичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето

 

Така, ето малко инфо за срещата другата седмица:

 

Дата: 04.07.2012 г.

Час: след 18:00

Място: кв. Овча купел, ул. "Промишлена" 44, механа Чорбаджи Марко

Цел на срещата: да се видим с Ирето и малката София, а и да ме видите мен :P

 

 

Откази не приемам, но все пак... кой ще дойде?

И нека всеки да си признае към колко часа ще се появи? :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shinobi хубаво се е сетил. Крайно време е да се направи едно събиране със соджу . :) Гледаме го във всеки втори филм, а никой не се сети да предложи. С малките чашки на екс, както си му е реда и по-младите сипват на по-големите. (или там каквото беше) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shinobi ентусиазма ти зарази втори човек, вече ставаме 3-ма. :) mariah не я пий тази бутилка, пази я за всеки случай. :D Хайде сега да се намерят още 2-3ма и да уважим това типично корейско.... как да го нарека... културно изживяване. :lol: Ама как го виждате това? Другата седмица, тази, къде?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си причина да сме там :) Искаме да видим бебе София ;) Всички предни срещи са били винаги на централни места ;)

 

Супер, значи ще се опитам и аз да дойда да ви видя :) сигурна съм, че се събирате весела дружинка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има промяна в плана, за съжаление.

С Ирето няма да можем да се видим, която поради форсмажорни обстоятелства ще е извън града, така че мястото на срещата ще е някъде към центъра. Но някак си не ми се иска да е отново китайския, така че давайте предложения къде да се съберем ;)

 

Срещата остава, само ще сменим мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че още не сте решили къде да ходим. Имаме ново Фенси със много хубава градина на 5 мин от Хемус - бившия ресторант Асадо. Това е само предложение и ако вече сте решили, но не сте написали аз съм на линия където и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да запазим маса, трябва да видим приблизителна бройка ;) Засега планът е да сме в Уго на Витоша. Ако не могат да ни съберат, ще търсим друго място (вероятно Фенси).

 

Става дума за 04.07.2012 (сряда) след 18:00 :)

 

Моля, всеки, който ще идва, да си каже без бой :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо съм изостанала... попрочетох, де.

 

Аз нз дали ж Угото има навън места, ще видим. Но бих предложила Дивака на Белчев. Там резервации предварително не се правят, но пътк е достатъчно голям, за да се намерят места. Събирали сме се, знаем, че става. Както решите, аз все ще дойда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...