Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Той адаша сигурно заради Чрд-то на ЕСС. :rolleyes: Иначе точно е уцелил денят в който ще почивам, но за съжаление тогава съм в Пловдив на състезание. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много отдавна искам да Ви посетя, но хайде поне веднъж направете срещата в четвъртък. :lol: Знам , че не може да се съобразяваме с всички и все сме заети, но гарантирам, че ако я направите някой следващ път в четвъртък, ще дойда задължително. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много отдавна искам да Ви посетя, но хайде поне веднъж направете срещата в четвъртък. :lol: Знам , че не може да се съобразяваме с всички и все сме заети, но гарантирам, че ако я направите някой следващ път в четвъртък, ще дойда задължително. :D

 

Последните няколко пъти бяха в четвъртък. Знам, защото присъствах.

 

Понеделник, сряда и петък съм на курсове, което само по себе си говори едно... не гледаш форума достатъчно често :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познайте кой се връща?

И така 08.05 (вторник) насрочвам форумна среща с официално присъствие от мен в китайския на Неофит. Може и да донеса нещо... Ще се ходи и на кино от 21 часа в кино Арена Запад, за сега сме двама. Филмът е Отмъстителите. Ако имате предложение за пейкапарти също може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, нова идея! Да се видим утре на обичайното място в обичайното време. Вече много ми домъчня за вас!

Мда, станала си по-нередовна и от мен, а това си е сериозно постижение. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...