Jump to content
katomova

Форумни срещи в София

Recommended Posts

Тююю, диванета, ей, жестоки хора. :nunchako:   Понеделник... четвъртък...  Провинциалните заплеси няма как да се пласират.

След работа, до София и обратно..., хубаво, ама ни прекарването спокойно, ни работата, после.

А много ми е домъчняло. Нещо петъчно, съботно, другия път.

Ама догодина ще е, че програмата на всички е сложна, тежка, декемврийска..:-)))

Наздраве от мен! Весели празници и все хубави неща!

Мерси, Ная! Всичко най-щастливо и на теб. :beer:

Ако някой от провинцията реши да дойде, естествено правим форумна в негова чест, само да пише кога.

Поводи да има.:) 

п.с

"Домашното" на Гатта е трепач. :na2:

Аз за съжаление днес се падам на работа и ще мога да дойда чак след 21. А то горе долу тогава приключват срещите и няма смисъл. За другият път обаче със сигурност съм там. Приятно на всички довечера и пак много бира да се излее. :)

Наближава Китайската нова година - 8 февруари (понеделник). По този повод се заформи идеята за поредна форумна среща. Този път в китайския ресторант с корейски привкус "Алтай", който се намира на колелото на трамвай №5, зад Съдебната палата. Питах дали ще работят на тази дата и потвърдиха. Там е едно от малкото места и с корейски манджички. Вече има желаещи за джаджамьон, и собственичката каза в момента предлагат.

Мисля да мина край края на седмицата, да направя резервация, затова дайте да преброим четата. 

Хайде, отдавна не сме се събирали повечко хора. :) Много добра идея да сменим малко китайския с друг китайски.  Ако правят чаджамьон ще си поръчам една голяма порция. 

Бройте и мен :)

+ Ukio + Mood

Аз съм под въпрос за +1 човек, ако ще има значение за резервацията. Ще има ли представител от Friday chopsticks ☺

Аз също съм за, бройте ме.

Имах път натам...

Резервацията е с име "Таня", защото "Истърн Спирит" им беше малко дълго.

понеделник - 8.02. към 18.30 ч.

Имах път натам...

Резервацията е с име "Таня", защото "Истърн Спирит" им беше малко дълго.

понеделник - 8.02. към 18.30 ч.

Браво! Колко човека сме? Ще има ли място за всички? 

Компанията, приемате ли нови попълнения :) На няколко пъти се каня да дойда на някоя от сбирките, но все изниква нещо. Но утре ще дойдем с една приятелка - lina78 :) Обаче ще бъде с малко закъснение заради работата :)

Аз отпадам. Изникна ми нещо неприятно, но следващия път ще дойда. Весела сбирка пожелавам на всички и честита нова лунна година...

Предизвиках съдбата и един отпадна. Млъквам да не се откаже още някой. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...