Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Доста подвеждащо би било да си сложат в името Kitchen и да нямат храна. Чакаме включване от Megan, тя трябва да знае. :)

 

Аз съм навит и на Халбите, Дивак... даже някъде там до китайския беше и Ale House, дето имат чучурчета с бира на масата. Въпроса е обаче колко души ще имат желание, че като не сме в китайския могат да възникнат проблеми с местата.  Вероятно ще трябва резервация за мястото което изберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз потвърждавам за присъствие този четвъртък, от името на Стаси и Ваня също :) Ако искате мога да се обадя да попитам за резервация в Халбите? Но както е написал Пешо трябва бройка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесах "Але Хаус". Ако е ОК за вас, ще  запазя една голяма маса.

 

Това е на Неофит Рилски, от другата страна на Витошка, спрямо китайския, на първия ъгъл: "Христо Белчев 42"

http://sofia.alehouse.bg/bg/

Някой "за"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, аз съм за, там от доста време се каня да проверя как е обстановката и ето повод :) + 2 (по-късно мога да потвърдя за още един човек).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервацията е готова. Четвъртък, 3-ти декември, заведението "Ел Хаус", (така се произнасяло) ,18.30 ч.

На името на "Истърн Спирит", или Татяна Лозева.

Пригответе се за много бира.

п.с Има пържени картофки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Brum Bar" има хапване (картофки и разни други такива :)). Но като гледам вече всичко е решено и резервирано така че...:D. Бройте ме и мен за Ale House H  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, Меги, другият път в бръмбара". 

Не се притеснявайте да дойдете и без да се обозначили предварително. Места ще се намерят.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда.Добре, че е в китайския. Поне няма да наливам бири цяла вечер :)  :xaxa:

Няма ли да помагаш за бирите, или да донеса от домашното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...