Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Нов съм във форума, корейски филми гледам от зиме 2012, почнах с японските якудза филми на Китано, след като изгледах всичко се чудих какво да пробвам и изнамерих Bittersweet Life, от там се почна една зависимост и изгледах почти всички филми на Лий и Мин Шик Чой. Гледам само трилъри и криминални драми, още не съм започнал сериали, не мога да си намеря нищо за сега. Бих дошъл на форумна среща с удоволствие. Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай и добре дошъл. Адресът на корейския ресторант е "Елемаг" 34, близо е до спирка Жолио-Кюри на метрото. Ориентировъчно след 18 часа ще сме там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабо, колеги, слабо! Другият път повече и на обичайното място. Иначе манджата беше ОК, ама това соджу по двайсетачка за нищо не стига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от много време искам да пробвам храната в този корейски, но днес не можах да дойда.

 

А ако искате да пием соджу, има един корейски магазин в софия, където се продава соджу по 4-5 лв.  От там имам останала още 1 бутилка за специални случаи, но мисля че има още в магазина. Наскоро бяха писали че са заредили. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше компанията и храната, но не и цената :) Но не може всичко да е перфектно. 

 

thedemon1238 може ли да споделиш къде е този магазин ;] 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи мене с корейска манджа и соджу не можете ме прилъжете. Дайте да измислим нещо за планина - примерно Златни мостове в неделя, ако времето позволява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък успях да хапна добре, макар да беше скъпичко. Може би се дължеше на всички видове ястия от Корея и Япония, за които си говорихме, но стомахът ми се чувства напълно задоволен. А за соджуто съм съгласна - в Корея пият по шест бутилки един човек, ние пихме 6 човека една бутилка... слабо... Но пък компанията компенсира, беше много приятно. За неделята съм пас, макар да ми се иска, но работата ме зове отново... направо крещи, че ми е отпуснала твърде много почивка и че трябва да се завръщам към нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Начи мене с корейска манджа и соджу не можете ме прилъжете. Дайте да измислим нещо за планина - примерно Златни мостове в неделя, ако времето позволява."

 

И после пеша надолу към Владая? :na2:  Само не знам дали бачка още кръчмата на спирката на рейса /старта/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачка кръчмата на Езерото. Аз мога да кача 4 човека с колата, щото после като се наядем, хич няма да ви се млати пеша. :D

 

Може да зарежем колата на златните, да се изкатерим до Ветровала или Офелите, после се връщаме на езерото да плющим кебапчета и бира, правим си корейски селфита и кой откъде е. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...