Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Хората какви хамерикански "шедьоври" издържат, та ние няма да подкрепим стойностното кино. Ако сте прочели добре мненията в темата, трябва да сте си направили някакви изводи. Доста просторно сме обсъдили филма. Запознатите със стила на Кавасе знаяа добре, че тя създава полу-документално еко кино. Ще видите, че тя е прекалено изящна и изтънчена за самите японци, които почти не я припознават като творец. Кавасе е голяма, не заради участието си на фестивали, а заради посланията и въздействието, които имат филмите й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата си спестих негативното мнение и тук няма да го правя, но освен кадрите в този филм има и сюжет . Вярно бавен и муден, но ако не се забрави да се следи има няколко ...................................Може и други да са си спестили негативният коментар, а щом ще ходят хора, който не гледат филми от региона е редно да се каже, че далеч не е оставил всеки свой зрител толкова вдъхновен.

П.П. Не ми е проблем, че е фестивален филм. 

 

Щом е неуместно, да се изтрие. Обаче като и тук не съм дала мнение за филма ( кое , какво и защо не ми е било наред) , то и в темата му няма място. А реално читав коментар няма да оставя  :) . Извинявам се, че създавам само излишна работа 

Редактирано от Кева
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз това съм го писала в темата. И не само там. Освен това, предупреждавам винаги за стила на Кавасе. Тя не е лесно смилаема, но това не значи, не филмите й не бива да се гледат. Има трейлъри, коментари и хората да проучат нещата, преди да се решат да отидат в киното. 

Мисля, че правиш голяма грешка като пишеш тук. Това не е правилното място. Моля някой модератор да премести мнението ти в темата на филма! Не трябва да спестяваш нищо, след като не ти е харесал. Защо си го спестила? На мен няма да попречи твоя коментар. Прекалено малко хора са гледали филма, за да може останалите да си създадат цялостно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ukio много бързо избягахте след края. Тия моите хора докато се натуткат ти вече беше изчезнала. Иначе разбрах, че сме адашки, хахаха.

И за да не е съвсем извън темата (т.е. Да не спамим на Гат'Мръсна темата) можеше да пием по една бира след прожекцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ukio много бързо избягахте след края. Тия моите хора докато се натуткат ти вече беше изчезнала. Иначе разбрах, че сме адашки, хахаха.

И за да не е съвсем извън темата (т.е. Да не спамим на Гат'Мръсна темата) можеше да пием по една бира след прожекцията.

 

Жалко, че не се познаваме, 'щото ние трима души от форума ходихме да пийнем по бира (две-три :)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще пусна една сълза от умиление. След всичките изпити минерални води, сокчета и айряни пак се заговори за бира във форума.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с дъщеря ми сме решили да посветим вечерта си на този филм.
Дом на киното, 18,45 часа.
Много се надявам залата да е порядъчно пълна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше? Имаше ли хора? Там залата е голяма и едва ли се е напълнила, но се надявам поне историята да ви е харесала!

Аз обмислям посещение на същото място във вторник. Ще има два филма от хонконгската панорама. Снощи откриването беше чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...