Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Да ви подсетя отново, за желащите да се видим на 10-ти, ще има среща в Корейския на Плиска. След 18ч. За желаещите за среща на 14-ти, ще има среща в Китайския на Неофит Рилски, след 18ч.  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ние не уважаваме Валентин, а Трифон  :28558: Иначе, моя беше инициативата, защото рядко се виждам с хора от форума, поради естеството на работата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви подсетя отново, за желащите да се видим на 10-ти, ще има среща в Корейския на Плиска. След 18ч. За желаещите за среща на 14-ти, ще има среща в Китайския на Неофит Рилски, след 18ч.  :icon_sunny:

Къде е това "Неофит Рилски", улицата или? :P Напоследък срещам много неща с това име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, но утре пътувам обратно за Австрия. Без мен ще минете. Ще се видим отново след 1 година, в най-добрия случай на есен, ако ми се отвори парашута за ваканция в Корея. Сега стана работата че пари има, ама време няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте компанията. Вчера ненадейно ми дойдоха гости от Корея - 2 момчета и едно момиче, които са студенти и обикалят из Европа. Много искат да си похапнат Корейска храна и ако нямате против,бих искала да дойда утре с тях. Моля ви за мнение дали да  се присъедим към вас или да седнем отделно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сигурен съм ,че няма да има проблем да дойдат. 

Един съвет от мен: Ако азиатец си поръча шкембе чорба се изнасяйте, голямо сърбане, гълтане, мляскане, чесане по главата, потене пада :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, но няма ше да говориш така, ако видиш как и храчат в найлонови пликчета и как си режат кожата по петата за да им расте по мека xD  .  Късмет.

Съвет- ако видите хремав китаец криите пликчетата. :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...