Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Емка, направо ела тук, при мен, остави ги тия негостоприемни столичани! ;)

 

 

Румба 5 дена няма да ми стигнат....иначе колко му е ;)

Та се спирам на по блиската дестинация ............работа кво да се прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, Зъбче, едвам ша ни навиеш.... :lol:

 

Да си кажа, че ще бия толкова път....... само за да ви видя.

Та това "едвам ша ни навиеш"...........не ми върви biggrin.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам цяла седмица ваканция cool.gif (дните дето си ги пазих за "есенните дни" :( ) И без това няма да ги има тая година.......

Та се чудя дали има желаещи, свободни да се видим.....четвъртък -събота....един от трите дена.

А и ми е домъчняло за софето ...........Та ако се събере малко народ ....съм склонен да ви навестя.

Ще чакам за желаеши и предложения biggrin.gif

Емо, добре си ни дошъл.

 

Ако нямаш нищо против, можем да комбинираме визитата ти с една среща с корейския консул г-н Хуанг, на който отдавна обещаваме да го поканим на форумска среща. Днес ще ходя до посолството и мисля да го поканя. Остава само да уточним деня и мястото. Не знам дали отвориха отново Кривото. Ако са - предлагам да се съберем там този четвъртък. Съгласни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, добре си ни дошъл.

 

Ако нямаш нищо против, можем да комбинираме визитата ти с една среща с корейския консул г-н Хуанг, на който отдавна обещаваме да го поканим на форумска среща. Днес ще ходя до посолството и мисля да го поканя. Остава само да уточним деня и мястото. Не знам дали отвориха отново Кривото. Ако са - предлагам да се съберем там този четвъртък. Съгласни?

 

Митак, нямам нищо против. Като уточните деня, пиши, за да знам кой ден да тръгна ;)

За четвъртък ще чакам потвърждение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш нищо против, можем да комбинираме визитата ти с една среща с корейския консул г-н Хуанг, на който отдавна обещаваме да го поканим на форумска среща. Днес ще ходя до посолството и мисля да го поканя. Остава само да уточним деня и мястото. Не знам дали отвориха отново Кривото.

 

Не е зле да се видим с чиляка, че да си поговорим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок петък. Значи утре си взимам билетче за четвъртък вечер

и петък ще съм на линия 28558.gif

ПП: Остана час и място да се уточни......и няма да имате грешка i%20love%20this.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пилета и Зъбчо, мен се мъчи да ме пребори вирус пак, така че ако ми е много зле, е възможно да ви вържа тенеке. Надявам се в такъв случай да ми простите и да не плачкате много. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пилета и Зъбчо, мен се мъчи да ме пребори вирус пак, така че ако ми е много зле, е възможно да ви вържа тенеке. Надявам се в такъв случай да ми простите и да не плачкате много. :lol:

 

Аааа, без тия .28558.gif..........никакъв вирус нема те пипа...........и баш на мен тенекия............я се стегни малко де ........тцтцтц.............28558.gif

То че ти е простено.........мммм...........добре де ще простим...............ама гледай да се появиш 28558.gif, че иначееее..........28558.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми начи, Зъбче, ако мога да си държа очите отворени, че да гледам къде ходя, сигурно ше дода. Ма понеже никакви гаранции не моа дам, си казвам отсега. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтц.............Да се оправяш бързо.

Но пък другия път те искам на линия tongue.gif

 

 

 

ПП: Ако някай има свободно време в петък или събота до обяд, да поизгуби с мен.

Нека да ми се обади :)))))))

 

 

 

Шефе какво стана с кривото.........там ли ще сме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...