Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

East noise attack феста е всяка година, но още няма обявена дата. В краен случай може да идем на някой комерс на Спирит аф Бургас.

 

Туй, последното , много добре  звучи , ама тази година Спир(и)т  ъф Бургас  май няма да има .  За сметка на това , се носеше слуха , че сцената на плажа щяла да се ползва  за мега -концерт от " Динозавъра" на българската естрада , демек  - Лили Иванова . 

Доколкото знам , за Джулай се изсипват орляци рокери  по бургастия плаж, така ,че Колорче , няма да уплашите никой. Претръпнали сме на такива "ревящи" колони. 

 Всъщност , всички сте добре дошли на плажа  ,пък и не само там , по което и време решите .  

Въпреки шантавото си работно време  на смени , все ще намеря начин да си освободя някоя дупчица, ако нямате нищо против ,още един "новобранец" да се включи  за малко в компанията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй, последното , много добре  звучи , ама тази година Спир(и)т  ъф Бургас  май няма да има .  За сметка на това , се носеше слуха , че сцената на плажа щяла да се ползва  за мега -концерт от " Динозавъра" на българската естрада , демек  - Лили Иванова . 

Доколкото знам , за Джулай се изсипват орляци рокери  по бургастия плаж, така ,че Колорче , няма да уплашите никой. Претръпнали сме на такива "ревящи" колони. 

 Всъщност , всички сте добре дошли на плажа  ,пък и не само там , по което и време решите .  

Въпреки шантавото си работно време  на смени , все ще намеря начин да си освободя някоя дупчица, ако нямате нищо против ,още един "новобранец" да се включи  за малко в компанията...

Чувек, като разбрах кои ще свирят на Велико Търново мото феста ми причерня. Шефа се изказа твърде благо за изборът на банди, аз на това да ми платят няма да стъпя. Миналата година отразявах там и толкова редактирах и премълчавах, накараха ми се, че не съм обективна. Сега ако отида директно с лопатата ще рина. Рока не е само врещене и наливане с бира, рока е легенда, рока е начин на живот. При тия неграмотници най- много да се вясна за обиколката на моторите и за Звук и светлина, ако не изплашат рокерите и не останат само местни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Края на юли има и фестивалче на Каваци, ако си търсите концерти. Не са метъл....по скоро ска, но ако има заинтересовани. Първи ден- Уикеда, втори - САРС.

Аз така и така вторият ден май съм там, така че сте добре дошли.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си'я Гат, Пловдив ни е по пътя към Бургас.....ще те съберем от там! А и аз съм се заклела, че кръкът ми няма да стъпи в Повдив откакто отмъкнахте Европейската столица на културата! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си кажа, че ако не се направи скоро, визирам следващите 3 седмици отпадам.  От август ми свършват парите, трябва да почвам работа и става сложно. :)

 

Поне до колкото разбрах, идеята е да се направи за 2 дни уикенда, някаква междуградска среща на морето, Варна, Каваците и т.н.).  Има ли вобще хора, които биха направили тази щуротия специално за два дни? :)  Не да се ангажират с отпуска и много пари, не да го комбинират с лятната си ваканция и неща от този род?  

 

По принцип най-добре да си го комбинираш с личната почивка, ама ако всеки тръгне да го прави това, няма да стане изобщо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет нинджи, щяхме да ходим  до корейската закусвалня, но се оказа че на тия там пари не им трябват! Работят до 19.00ч. през седмицата, а събота и неделя - ИЧ :slap: . Принципно ня'кви ентусиасти ще се съберем в 18.30ч. пред Съдебната палата и квот сабя покаже. Ако на някой му се пие бира без претенции за мястото - добре дошъл.  :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за корейската закусвалня е твърде добра и трябва да се направи задължително.  Както съм зажаднял за кимбап...  Някой ден се организираме преди 19 часа, за да можем да вземем хапването и ядем навън. Сега каквото е хубаво времето, ще е идеално. :)

 

18:30 съм на съдебната. :beer:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24.09 в Мixtape5 (подлеза на НДК) ...Сиерата :28558: Написа ли си желанията в тефтера на Чани, че гледам некво бесно R&B се зафоря.. бая Зикото и тоя врещяш калъф Bobby и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно тази дата си мислех и аз. Малко телепатия се получи. :D

 

 

В сряда на 21 септември от 19 часа в китайския (

 

ул. Неофит Рилски 37). :)

 

 

На по бира ще обсъдим и k-pop партито. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...