Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Наздраве!

Между другото. авторката на тениските е Tenousei и освен този, беше нарисувала и други модели.  :icon_sunny:

 

p.s  

 

Спииди, хаха, била съм загряла... Фен съм ти, но  ако не ме клъвнеш, няма кой. Аз съм си напечена по природа ;)"И освен това ВЕГАН!" 

:))) Шегувам се... вицът имам предвид... и нося на майтап.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това си е естествен преход в следващото ниво, особено ако се интересуваш толкова от чувствата на животните. Това през което минават някои животни, за да се сдобием ние с тези животински продукти... де да знам. Да ги убиеш и изядеш си е някак милостиво, пред алтернативата на която са подложени кравите примерно. До 200 години предричам, че много хора ще спрат да ядат месо по ред причини, но да не задълбаваме. :)

 

Доста хора бяха на срещата, което много ме зарадва. Дано има още такива хубави събирания. Благодаря на всички които дойдоха! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демонче, признавам си много ти се смях - това с кравите ме уби  :28558: . Да си чувал за мастит ?

А иначе, много от вегетарианците по неизбежност стават вегани - познавам трима развили непоносимост към мляко и млечни продукти, та избора им е месо или веган :)

 

 

П.П. Кравите и козите трябва да се доят иначе получават мастит - някак ми се струва, че Демона не ме разбра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не го бях чувал. Щеше ми се да не го бях проверил даже, сега ми стана още по-гадно за кравичките. :)

 

Проблема за веганите според мен е, че ако махнеш яйцата и млякото, вече става изключително трудно да си намериш нещо за ядене в ресторант. По света има изцяло вегански ресторанти, но аз не съм чувал за такъв у нас.  Трябва предимно да си хапваш в къщи, за да ти е най-сигурно или да питаш постоянно какво има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, баце, айде да не връщаме тая тема, хеле пък тук! Мина ѝ времето, място пък съвсем няма.

 

Лозева, чак пък кълване... Като реша да кълва, го правя далеч по-качествено, знаеш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по въпроса на Татяна... звучи ми супер, но да видим има ли желаещи, които са навити да се съберем някаква групичка и да отидем за 1-2 дни до Пловдив или Варна? Да направим една среща с хората там и да се поразходим из града. Кой иска? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е!

Някой от тук има ли желание за форумна среща във Варна това лято? Примерно... 

А примерно питали ли сте дали ще ви дадем визи за Варна :P :P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Динко звучи като много заплашитено куче. Трябва да се действа внимателно. :)

 

Добре, засега имаме сред желаещите една кола, остава само и хора да се появят. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно щях да пиша, че Пираната и Киро ще ги Фанем за каналджии и тя взе, че ме превари!

 

Ако помня правилно, Киро беше специалист по подводно каналджийство, така че освен ако на Динко не му пораснат хриле и някоя друга перка, не ме плашиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...