Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

В колко часа го планирате, толкова се радвам, че е петък! Има шанс да се дотътрим

с Пасата.  На следващия ден имам ден-ден, това ще е ми е прекрасен подарък, да ви видя.

Надявам се да вземе и Лазето с нас. / В колата остава още 2 места, който иска... да идва/

 но няма начин да дойдем преди 19 ч., но нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 19 ще е, да. Когато и да дойдете, не е проблем. Супер, значи и аз ще мога. :)  Ами за заведение не знам, в китайския може както винаги. Или пък някъде на открито... ще бъде страшна жега тия дни. Има и европейско по футбол, ако има фенове, може да измислим нещо с опция за гледане.   Абе където и да е, идвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не, моля ви се, или ще се гледаме помежду си, или няма смисъл да се излиза. Най мразим някой да гледа телевизора зад гърба ми, а аз да се мъча да му говоря нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм толкова запален. Споменах го понеже знам, че има някои хора, които по време на такива събития са по склонни да се виждат с приятели, докато мача върви на фон. В никакъв случай не отиваме да гледаме мач.  :D

 

Ами значи остава китайският на ул.Неофит Рилски 32 , петък след 19. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено за тримата ни. :-))) Ако намерите нещо с лятна градина, ще се радвам, защото пуша.

 Пък и го дават доста да е топло.

Ако не, здраве да е.:-)))

:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се. Но някой да има идеи за лятна градина, в която да не е фраш? Аз нямам.

Ако искате да се видим в китайския, да пушиш отвън и после да се разходим до парка "Борисовата градина"  за едно "парти на пейки на чист въздух" ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък наистина е рисковано и не се знае къде е свободно, така че запътвайте се смело към китайския. :) За после, ако има хора на които не им се тръгва, ще мислим на място.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, вече Танче! Жива и здрава да си, и все такъв неугасим ентусиазъм да имаш! 

И аз ви благодаря. Доста хора се събрахме, а такива красиви фенски тениски на "Истърн Спирит" не съм очаквала да се появят.

Авторски и рисувани на ръка по поръчка. Браво! 

97d4e0f3ac433caa.jpg

80a52be03e754dfa.jpg

919fe027825790ca.jpg

 

 Този път имахме гости от провинцията - от Пловдив, Перник... Прилъгахме шефчето криво-ляво. Чакам реакция на "магданоза"!

Ха дано белким някой ден и Майки да се весне! Еле па Мрн!  Чакайте, че се размечтах нещо... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тениските ме разбиха, едно от всички неща, които се случиха.

 Деспина, така е не научих името ти, а е красиво.:-))) Уникална си.

Съвсем случайно тази среща съвпадна с края на първото полувреме в живота ми.

Последната година се замислях неведнъж дали да не спра. Защо, за кого, за какво...

Тази среща, слава богу ,отложена от Демона и Танчето за петък, просто отново ми показа, че

моето не е някакво хоби и прищявка , това е любов, привързаност и съпричастност към нещата.

 Че открих с годините уникални хора, някои още даже не познавам на живо.

Че получавам подкрепа и приятелство от най-невероятни места.

Че ми носите толкова смях и ведрост. / Бързакова-Милизанде, :kissy:

за разчекването на устата ми снощи, носиш лична отговорност!/

 Че емоцията с вас и сайта, която получавам, и труда, с който се опитвам да компенсирам даденото, няма финансово измерение.

Че най-добре вложеното ми време през последните пет години  Е ТУК. / + семейството и приятелите, с добър баланс между трите/

Благодаря на всички ви.

Наздраве за второто ми полувреме от живота. Надявам се мача да го свири друг съдия, обаче!:-))) :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...