Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Малко сте, а бирите ви са още по-малко. :28558:

Щото бях в Грузия.

 

Като гледам състава...какви бири търсиш :28558:

Тежката артилерия я няма....

Виж горния пост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи мои съфорумци, отново ви приканвам най-сърдечно на по една или няколко бири в китайския! 

09.03.2016

сряда

София, "Неофит Рилски" 32, китайски ресторант "Ротманс".

18.30 ч.

0fc37c2c680e9e9c.gif

п.с : Рагносе, съвсем се изгуби в тоя Перник.Липсваш ни.

п.с 2 Ако mike случайно е в София да вземе дойде, защото вече ще си наточа самурайския меч, който днес ми подариха... :28558:

 

п.с : 3

Ще бъде прощално парти за някого :)

 

Е, кой е за идеята ми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пас, преди малко леко се разорих  :896767: . Не се оплаквам, оправдавам се, понеже на Вероника бях почти обещала ......ами весело изкарване  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми сервират нещо ненадейно или не изгубя следите на календара, както често се случва напоследък, ще гледам да дойда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кева, направо си ми беше обещала. :D Този път се приема, но следващия те чакам на линия. ;)

 

Танче, за 7-ми съм пас, на театър съм. Някакъв шанс да мръднем срещата на 8, 9-ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече свалям от нета и купувам на стара само онези, който си заслужават да се притежават. Като се върнах на художествената литература спрях да си купувам от другата (поне за сега), но изпаднели Бърк, Русо, Хана Арент ( Тоталитаризмът), заседанията от учредителното събрание и Хердер - няма да пропусна  :i love this: .

Дадох си основна час от парите до другата заплата за ключар, нали съм си идиот  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох си основна час от парите до другата заплата за ключар, нали съм си идиот  :896767:

 

Кева,  нямаше ли да ти излезе по-евтино ако влезеш през прозореца? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност , не е да не съм го правила ......но нали утре трябва да отида на работа и този вариант отпадна. Както и онзи с разбиването на вратата ( и това съм правила )  :D . Често се случваше родителското тяло да ми арестува ключа , но се пак и те живееха в нас и можех да си го позволя. Сега обаче няма как да си оставя дома с отворена врата или прозорец  :ph34r: . Не, че има кой знае какво да се краде, но няма да е желателно  :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танче, за 7-ми съм пас, на театър съм. Някакъв шанс да мръднем срещата на 8, 9-ти?

Подкрепям :up:  Мога от 9ти нататък, но разбира се каквото каже колективът, както е на изток  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...