Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Предлагам обаче да тръгнем от Княжево?
- само дано няма мъгла... :lol2: :lol2: ;):rolleyes:

 

Иначе стига да успея да преборя грипа, който ме тръшна днес и аз съм навит, даже има вероятност да докарам още 2-ма, 3-ма ентусиасти. Отивам да си сипя чайче... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- само дано няма мъгла... :lol2: :lol2: ;):rolleyes:

 

Емо, гаргара си правиш ти, ей! :lol2: Мъглата е най-важна! :lol::P

Пий нещичко и дано да минава по-бързо. Чакаме те в неделя на линия и да превземем Витоша. :D

 

Ех, Стаси, как ми се искаше да те видя и теб, злато. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дека ни качиш, там ще я катериме. ^_^

 

Аз от Витоша само Златните мостове и Момина скала знам, така че това са ми предложенията за дестинация. Сборен пункт последната спирка на трамвай 5, 11 часа как ви звучи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ок - това е спирката при Княжево, нали?

Хващаш трамвай номер 5 и на обръщалото на Княжево (т.е. последната спирка) слизаш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дека ни качиш, там ще я катериме. ^_^

 

Аз от Витоша само Златните мостове и Момина скала знам, така че това са ми предложенията за дестинация. Сборен пункт последната спирка на трамвай 5, 11 часа как ви звучи?

Не че нещо, ама 11 не е ли късно :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги съфорумци, бих искала да ви припомня за предстоящото вълнуващо изживяване - катерене на Витоша. Срещата остава за неделя, 30.09, 11 ч. на последната спирка на трамвай 5. Оборудвайте се с удобни обувки, носете си храна и за всеки случай и връхни дрехи (дават го топло, но планината е коварна дама). При желание може да вземете и някакви игри.

 

:)

 

ПП. Часът го оставих за 11, за да може народа да подремне все пак в единствения почивен ден за седмицата, да се приготви и да стигне до Княжево.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппа, пак няма да мога да те видя, защото сме в Плевен. Но ти пращам много целувки и ти желая лек пьт. Ще те чакаме да се прибереш и да разказваш. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам цяла седмица ваканция cool.gif (дните дето си ги пазих за "есенните дни" :( ) И без това няма да ги има тая година.......

Та се чудя дали има желаещи, свободни да се видим.....четвъртък -събота....един от трите дена.

А и ми е домъчняло за софето ...........Та ако се събере малко народ ....съм склонен да ви навестя.

Ще чакам за желаеши и предложения biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такам...

 

Сряда, 24 октомври 2012 г., среща в китайския след 17:00 ;) Който иска да се видим, да заповяда ;) Ще съм там до 19:30 някъде ;)

 

Чак негостоприемни...

 

За съжаление моята работа не в центъра на града :)

Времето, за да стигна до китайския 45-60мин. Щях да бия път да те видя, а ти да си си тръгнал.

 

А и да си призная чоплих тук едни рози да ти направя килимче и не ми достигнаха няколко!

Не бях подготвена! :i love this:

 

roses,red.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...