Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Още не съм в Бг. След няколко дни се прибирам. Ще съм си у дома до 4и и после заминавам на ваканция в Мексико за 2 седмици. После до края на Април съм си пак в Бг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,скъпи приятели. Има много голяма вероятност на 1-ви май да съм в София. Ангажиментът ми ще е празнуване на 90-годишен юбилей в  р-на на пазарчето на Иван Вазов,  от обяд , вероятно до следобяд, но предполагам че ще мога да спастря малко време към 18-19 ч, преди да си тръгна обратно.

 Знам, че е празничен ден и сигурно всички вече си имате планове, но ако някой има време и желание / най-вече време/, бих се радвала да се видим за малко.    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аша, само да кажа, че желание има и то голямо :). Живея близо до Иван Вазов - приблизително 3 километра, но до 8 -ми има много време и не смея твърдо да кажа да ме броиш :)

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кев, слънце, :kissx:  за 1-ви май става въпрос, но и аз трябва да си изясня нещата, че мойто ще е " г.. ,път да види." :28558:  Та, до края на седмицата и аз вече ще си знам дереджето и ще пиша пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... По ред обективни и субективни причини, организацията ми се отлага за периода втората седмица на май. Тогава ще съм и по-дълго на софийска територия. Но ще го мислим... Кев, явно имаш пророчески способности ... Изуми ме. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, аз за първи мислех , но поради каква причина съм написала 8-ми  :dunno: . Написаното обаче важи : имам желание да се видим, но не съм на 1000 % сигурна , че няма да изкочи някоя неотложна задача ( имам едно на ум ). Реално за първи се успокоих, че мога твърдо да кажа, че ми е свободен от към ангажименти и всичко се отложи за 8 -ми  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...