Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Ох, пак през седмицата. Толкова ми се иска да ви видя... Няма начин.

Прекрасна Коледа и усмивки!  Да сте ми живи и здрави! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се съберем в събота 19:00 ч. в Китайския на "Неофит Рилски". 

Специален гост - Силвия Австралийската.  ;) Заповядайте! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, шефе. Дано има ентусиасти и за ски тази събота в темата "форумни срещи на ски"...

Встрани от темата - чакам ти субтитрите... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм, кои суби точно чакаш?

 

Ако не съм много пребит от ските, може и да мина. На австралийката имам да й се карам, като се сетя как избяга по тъча миналия път, когато беше в София. :modpower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, отдавна не сме правили форумно ходене на кино, а тези, от вас, които са участвали в предходни издания, знаят колко е забавно. :xaxa: Да не назовавам поименно. :beer:

 

И така, на 3 февруари /петък/ предстои премиерата на най-новия филм на ОГРОМНИЯ Джан Имоу - Великата стена, и въпреки че според мен филмът ще е адската боза, предлагам да го уважим като едни достойни азиатски фенове и след това можем да го плюем колкото ни душа иска. После може и автърпарти.

 

Лично аз предлагам за място на събитието кино Арена Запад заради по-добрия звук. Чакам предложения за час и бройка, за да направя резервация.

  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям такива инициативи.:)  Кино и после някакви бири.  Ако се навият някакви хора за този филм ме пишете и мен. Петък или някой друг ден. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болна съм и няма да мога да се включа. Иначе съм с две ръце "за" подобни инициативи. :yes:  Кино+биричка /*айрян за мен/. :D Шефе, може след Гърция да направим събирането/киното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...