Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Та, я да се доуточним - 16 или 17? Иначе съм там.

 

Уеуе, шефе! Представям си, ако някой ден не ти качат епизодчето навреме. После сигурно ще купуваш нов монитор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уеуе, шефе! Представям си, ако някой ден не ти качат епизодчето навреме. После сигурно ще купуваш нов монитор.

 

Вече се е случвало. :( Мониторът ми трябваше, затова само изпаднах в мълчалива депресия. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гат, аз останах с впечатление, че за четвъртък иде реч.

Иначе ако не съм разбрала правилно и ще се събирате в петък, ще дойда и аз. В четвъртък обаче не мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е за дата 16.07, четвъртък. След 18:30ч. Предложих Мистър Пица, утре ще се обадя да проверя дали ще искат капаро за 10 души. Горе-долу толкова отчетох, че писаха :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха, Vivi 1985, току що ставам и реших да проверя дали има вече точен час и място, когато се сетих че не съм ти казала за срещата :( Планирах да ти звъня на пожар, но ти си се ориентирала в окопите... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха, Vivi 1985, току що ставам и реших да проверя дали има вече точен час и място, когато се сетих че не съм ти казала за срещата :( Планирах да ти звъня на пожар, но ти си се ориентирала в окопите... ;)

Довечера ще се видим :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В духа на традицията на темата (всеки казва къде отива, а останалите му пожелават "приятно изкарване" ) :D , аз във вторник (18.08) отивам в корейския ресторант. Ако все пак някой се престраши, добре дошъл е на по чашле соджу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...