Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Здравейте, скъпи съфорумници,

 

МНОГО ще се радвам да се видим тази сряда, в 6 часа, в китайския ресторант "Лъ Фу Мен" на ул. "Неофит Рилски" 34 в Оборище, София.

 

Сигурно съм изостанала малко от модата, но знам че там се събирахме преди 3- 4 години. 

 

(Гат' вземи си и котката ако ти пресече тът - ние приемеме всякакви видове.)

 

Горещи поздрави (булвално) от Западна Австралия.

 

10858632_10154961150275437_3506502604131

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уредих се да съм първа смяна в сряда, та и аз ще дойда. Може да закъснея малко, докато се добера дотам, но ще се появя. ForEverRain, ще се радвам да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че ще се видим със стари и нови познати!   Поздрави от мъглива София, но нали е важното ние да сме слънчеви!

 

До скоро:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, дойде новата 2015г. не успях да присъствам в последните месеци на форумни срещи за мое съжаление :) затова организирам първата за тази година :) Срещата е за 10.01, мястото е Дивака на Христо Белчев, след 18ч. Призовавам всички познати лица да дойдат /при възможност разбира се/ и всички непознати да се престрашат :) Инфо: Емо е в страната и обеща да намине :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, в тоя Дивак, както повелява името му, като изпържат волумето на макс, не можем да се чуем кой какво приказва и всеки си рови с виличката в салата. Дайте да е на по-тихо място /не задължително в китайския/. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, просто молбата ми е да не е в китайския /вече ми става лошо там/, ако имате предложения само кажете за кое заведение става въпрос :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, за момента се спираме на Бирария Халбите 2, ул. "Три Уши" 13. Само да се преброим и ще направя резервация на мое име в петък. Цък за мястото.

 

П.С. Ще пиша на хората, чиито телефони имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...