Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

Много се извинявам, че не можах да дойда, но от петък вечерта почти не бях ставал от леглото. 

Бях доста болничък...но полека-лека всичко отшумява...и оздравявам. Така че следващият път когато ви организирам ще съм на линя :)

И съжалявам, че не драснах тук ...да кажа, че няма да идвам. Радвам се, че сте си изкарали добре. Значи по честичко трябва да се събираме :)))))))))))  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демонче маймунка си ти :) Но не ти се сърдя, че ме "покани", и аз се смях много, и си изкарах мноооого забавно :) Въпреки че днес цял ден бях като опушена пчела в работата и ми се умираше :) P.S. другия път искам и 1-во и 2-ро и трето заедно и по възможност на срещата да бъде и Kang, да направим голямата комбина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее Танче категорично не си права :) Без теб тази среща нямаше да има нищо общо с това,което се получи в действителност :) И призовавам повече хора да пишат на Танчето на лично, срамота ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тебе и kang трябва да ви забранят да идвате на форумни срещи със закон! :D Като тия комарджии дето не ги пускат по казината, защото много печелят. Ей така без обяснение. "Играете" нечестно отвсякъде. :)  

 

И каква беше тази драма с личните съобщения, че никой абсолютно нищо не разбра?  Ще се радвам да споделиш.   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че шефа трябва да дойде да стегне редиците в скоро време. :)

Ние се обаждахме на доооста "отсъстващи" да ги попитаме учитиво какво правят.  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...