Jump to content

Noblesse (2008)


Blue_Moon

Recommended Posts

О, да, дано М 21 ни зарадва. :D И мен ми стана странно какво точно направи Сейра при ковчега?

Някаква защита? Много телепатично го даде, без никакви думи - типично за тях. :lol:

Все си мислех, че Рай ще я усети? Но така по-добре, поне да не се събужда и да събира сили.

Съвсем забравих за Раджак и другия, прав си - очакваме го и него.^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале, стана една мътна и кървава :D . Не знам защо, но и аз мисля, че Сейра ще яде бая бой преди да дойде помощ. Ендориан-бях забравила братчето на Раджак, може дори той да се притече първи на помощ-баткото може още да не е пристигнал.

Иначе разпределението на двойките биещи се е логично, но все пак ми се иска тоя бившия ноблес да доживее да види Франки. Вероятната му физиономия от сега ме иправя на нокти(за тази на Ф. въобще не коментирам-така ще се ухили :inlove: ); бас държа, че седмия елдър мрази Ф., но със сигурност се страхува от него-има защо де :D . Любопитно ми е дали и какво знаят върколаците за него-все пак с тия регенеративни способности са на практика безсмъртни и сигурно са на възраст колкото ноблесите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторът ще се окаже садист. Усещам как ще жертва някой този път.Сигурен съм на 100% ,че това ще е Сейра. 2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif Тя каза ,че няма да влиза в бой докато не дойдат,но след като разбра,че онзи предател е убил баща и ,особенно и думите за това колко жалък е бил преди да умре. sad.gifsad.gif

 

Дори и дрехата и е подбрана за случая 2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif2441424J.gif

 

feaa5f7844e7fc5d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Франки, къде се моташ :mad2: ? Сейра спешно се нуждае от подкрепления(без Рай засега) и медицинска помощ, едновременно по възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез елдъри се оказаха по-мощни от вече убитите!...

Горкичката Сейра. Здраво я раниха. Не мисля обаче, че автора ще я жертва. Щеше да е малко по-драматично ако ще умира според мен... Просто я раниха лошо за момента. Въпроса е кой ще се появи на помощ. (: Залагам на някой момък Кертия да ръгне ножа изодзад на предателя сега. Нали са нинджи!...

Ух... много незадоволително завърши този чаптър! Сега ще ме гложди цяла седмица, как ще се развият събитията!...

 

п.п. Рони май ще ти се сбъдне желанието да видим хлапетата! Освен разбира се ако лошковците не блъфират.... (макар че на мен ми се иска да ги видим вече де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ендориан, дано, дано! :D Много искам да се появи Шину и да раздаде тупаници и той. :nunchako:

М 24 ме радваше преди, ама сега взе много да ми лази по нервите. Дано четворката не му се вържат и най-вече М 21.

Той най-много ме притеснява, че ще се поддаде. М 24 може само да блъфира, но все си мисля, че ще включат децата

или поне се надявам. Сейра наистина я раниха лошо, но не вярвам да е фатално. Все пак е самичка, тъй че нормално да я надвият.

Не ми се вярва това да й е края. Едва ли автора ще й види сметката и то по този начин, както Ендориан каза - щеше да е по-драматично.

Все си мисля, че Франки първи ще се появи на помощ. Предполагм, че на даден етап и агентите ще се включат в битката.

Интересно тази змия Юри дали само ще седи отстрани и наблюдава или и той ще вземе да се включи. Но като го знаем...по-скоро ще се спотайва. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

848873734e4ca72d.jpg

Е това чаках :D . Така като гледам елдърката също е наясно кой е Франки, за безмозъчното оръжие обаче не съм съвсем сигурна <_< . Направо нямам търпение да дойде другата седмица :es: .

Колкото до сценария със спасяването на децата-вече ми омръзна. Надявах се да е блъф от страна на автора ама не <_< .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рони ->

 

 

Както точно обяснявах има някаква начинаеща група която пуска първа последните 2-3 месеца Ноблес и още няколко други заглавия. Изпреварват дори пиратите, понякога с по няколко часа даже. Преводите им стават, но има грешки тук-там, а и понякога по-сложните изречения нещо не могат да ги преведат правилно и се получава нещо близко по значение (не че има голямо значение, като е битка половината чаптър). Винаги ги качват в мангарийдъра почти мигновенно, защото там гледат да качат първият излязал релийз, а не най-добрият възможен, та там ги чета първо и после винаги препрочитам на EGScans релийза, като излезе (защото е най-добрият възможен). ;)

 

едит: ...пък и в рийдъра няма скапани поп-ъп реклами и други подобни дразнещи дивотии навсякъде около чаптъра, както е при пиратите.

 

едит2: ...въпросната група е MangaCow.

 

п.п. може да следите също, какво е излязло на

аз винаги разцъквам м/у мангаъпдейтс-а и рийдър-а защото понякога в рийдър-а са качили първият излязал релийз и няма да го сменят с най-добрият възможен (който разбира се излиза 12-24 часа по-късно), та за това просто гледам в ъпдейтс-а дали е излязал и го търся на сайта на съответната група. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобо, мерси много за инфото. :asian: Аз си мислех, че егс и пиратите са двата "воюващи" отбора. Не знаех, че и трета група се е появила.

Иначе в мангафокс ги пускат пиратите веднага. mangareader също ползвам, но за други заглавия, сега вече и там ще проверявам, мерси. :D

Ох, чапa беше супер! Ей за това говорим. :wub:

 

ac538b732650cd1b.png

Знаех си, че Франки пръв ще се появи и ще помогне на Сейра.

Хаха, лошковците определено познават Франки, поне от стресираните им физиономии.

Нямам търпение да се развихри и да ги разбие. :D

 

Йессс! Децата най-накрая се появиха в историята! Откога ги чакам само. :icon_sunny: Да става Шину и да започва с ритниците. B)

М 21 колкото и да се сили, че ще види сметката на М 24, някак не вярвам да има сърце и да го направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айй, Франки е много добър! Попилява ги, как ме радва само. :D А вече си има и компания.^^

Най-интересното е кой спаси децата? :blink: Не ми се вярва да са Тао и Такео?

Да не би Рай да се е събудил? Агентите? Или помощта идва от някъде другаде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам когато Франки беснее :D . И на мен ми е чудно кой помогна на децата-не може да е Рай-светлината или аурата беше жълта, а не свързвам този цвят с него. Може би оня готиния ноблес дето се писа доброволец все пак е дошъл и той.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа Франки е "човека"!!! (: Луд ей! Как само се метна на трима елдъри!...

Кертиа Гаджу-ним и той се намеси. Сега като е 2в2 вече могат да станат сериозни. :yes:

 

И на мен ми е любопитно кой спаси децата. Макар все пак да има вероятност това да беше един от добре замислените и предварително подготвени за такива ситуации планове на Тао, по-скоро беше някой друг. Или някой Гаджу е тагнал тайно с Раджак/Раяк, или е някое ново лице, или Рай се е събудил да отиде до тоалетната и...

Всъщност има и още един вариант - малкия Кертиа поради няква странна причина да е преминал на страната на добрите и да е решил да спаси хлапетата (иска ми се ама едва ли)..

 

Аргхххх имам чувството, че няма да разберем и другата седмица, защото сега ще се почне големият пердах и поне един чаптър го виждам да е само екшън...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, Тао как се молеше Франки да им прости, че пак съсипаха училището. :lol2:

Това се казва изненада, въобще не очаквах нашите RK - 4 да спасят децата.

Все си мислех, че е някой друг. Ама как ги бяха нарамили по двама. :lol:

Е, сега вече, ако не видим М 21 да се преобрази напълно...не знам кога.

Дано, дано стане върколак! :i love this: Ендориан, оказа се прав за екшъна.

Сега остава да видим М 21 дали ще има сърце да убие М 24, според мен няма да успее и пак ще се измъкнат Юри и компания.

Ако пък и Шину вземе да се събуди и да се включи ще е чудесно. B)

 

п.п. Дебилче, точно тази сцена имах предвид - епик просто.хахаха

Само Франки да се върне и да види какво е станало..не ми се мисли за нашите.

Тао не случайно така трепери и се моли. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, екшъна е супер. На тоя киборг според вас кой ще му резне кабелите? Нямам против да бъде електромагнитен импулс или да даде накъсо(или пък някой да му помогне :rolleyes: ).

Това че нашите са спасили децата и на мен ми хареса, но и аз се съмнявам, че М21 може да се бие сериозно с/у “М24“-дори ако разбере, че това не е той -_- .

 

Блу муун надявам се М21 най-после да се преобрази напълно, че иначе се очертава голям бой да ядат...отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вътрешният конфликт на М21 с/у М24, но силно се съмнявам, че колкото и да е тренирал е достатъчно силен за да се справи и с тримата на куп. Най-много да спечели малко време... все още смятам, че някой ще им се притече на помощ. (:

 

Взех, че познах, че това наще са спасили децата с един от плановете на Тао. Макар и да не ми се искаше да е това де...

Горкият, как накрая се молеше на Госп.. ааа т'ва де... Франки. Умрях от смях :D

 

debil4e е прав - време му е на М21 да направи пълна трансформация! От кога го чакаме! Макар, че мислех че ще я направи с/у върколака-елдър, или най-малкото в негово присъствие....

 

А този тенеке-елдър много издръжлив се оказа. Мислех, че ще гризне дръвцето още в началото, пък той все става ли става! Ще му видят сметка скоро обаче, че иначе няма как да си направят мача 2в2. (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм съгласна, че дори и да се преобрази М 21 едва ли може да се справи с тримата наведнъж.

Най-много ме притеснява Юри. А дали М 24 няма да се осъзнае и да мине на страната на нашите?

Хубав вариант ще е, колкото и невъзможно да изглежда. Дебилче, дано наистина им помогнат,

иначе отново ще отнесат много бой. Бях много изненадана, че Тао и Такео спасиха децата,

но и аз останах разочарована. Искаше ми се някой друг да се беше включил, тъкмо да се увеличи

бройката на нашия отбор. А елдъра наистина издръжлив излезе, но не го виждам да оцелее в следващия чап.

Дебилче, залагам на Франки тотално да му види сметката. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, колкото и да ми се иска М24 няма как да се осъзнае просто защото не е той. Юри го нарече Марк и май неговата способност е да се превърне едва ли не във всеки стига да има присадени клетки от този на който се прави(това почти намирисва на нещо като шизофрения, но изкуствено предизвикана :blink:). Вярно, че не знаем каква част от оригинала са му “присадили“, но не вярвам М24 да има достатъчно сили за да вземе превес над Марк или който там е.

На мен ми хареса, че нашите поне засега се справят сами, макар че съм съгласна с блу муун, че М21 не може да се справи с тримата-особено с Юри. Надявам се, че 4-мата заедно ще успеят, защото номера със спасяването наистина отдавна се изчерпа Да не споменаваме, че Франки и сие са заети и единствената друга възможност е Рай <_< .

Ендориан аз също искам Франки да се развихри, но препочитам да изтрие пода с оня бивш клан лидер и елдърката върколак-ама и тя е бая самовлюбена- лидерите на кланове били силни ПОЧТИ колкото върколаците :blink::lol2: .

 

Отивам пак да се покефя на Хаширама :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...