Jump to content

Noblesse (2008)


Blue_Moon

Recommended Posts

И на мен не ми се иска да попадат в лапите на Кромбел. :(

Но ако бяха наблизо Рай би разбрал, а и тъй като Юри се чупи, предполагам ги е взел със себе си и вече ги дава на тепсия на Кромбел.

Дано да греша, наистина се надявам нашите да ги спасят. Съгласна с теб, че такива като Юри бая време се чака докато някой...Франки :D не им види сметката.

Затова трябва бая да се запасим с търпение, ясно е, че още дълго ще ни лази по нервите. Дам, релийзите на egscans винаги са били по-добри.

И при Tal е същото положение с техните релийзи. И нещо сладурско, което едва сега видях. Иконки на нашите любимци от egscans: Тук

Има много добри попадения! А рекламата за тях е просто невероятна!!! :282:

0adb33640cad35bd.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Франки-хип, хип урааа :es: . Когато е на кеф просто няма равен, пък и Рай май няма да го спира този път. Тези горките “елдъри“ най-накрая ще му осигурят това което от доста време му се изплъзва-отдушник. Няма да уточнявам какво трябва да им е яко :lol2: .

Интересното в случая е , че според Ф. номерата на елдърите отговарят на това колко са силни(като в „Клеймор“). Ако не ме лъже паметта номера на Роктис беше едноцифрен-май 6-което ме кара да се чудя кой е номер едно и що за чудовище е :blink: в буквалния(тия в Организацията явно смятат, че колкото по-гротескен вид имаш толкова си по -силен) и в преносния смисъл.Защото не ми се вярва Р. да се прави на скромен. В смисъл да крие истинската си сила или да отстъпи лидерското място на друг просто така.

 

П.С. Да релийза на егсканс наистина си е по-добър и този път чинно си го изчаках, макар че не ме свърташе на едно място направо :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че,смайлчетата определено много са развеселили автора и това до голяма степен му е повлияло в този чап. То оставете ,че Франки просто си дивееше и ни напълни душичките с хубави емоции,но и тези коментари на Рай и компания бяха страшно забавни и не само. Как само се наредили нашите и гледат сеира,само един пакет семки да имаха и всичко щеше да е шест laugh.gif Както всичко беше адски сериозно до този чап и изведнъж толкова да ни развесели автора,определено знае как да си играе с емоциите ни smile.gif

Ама тоя 11-ти елдър,голяма грозотия стана ве. Ужас,направо едвам го гледам. Дано скоро Франки да го направи на зелена каша ,че направо ми се догади като го видях.Блях.

Blue_Moon,не мисля че, Юри е отнесъл Тао и Такео при Кромбел,по вероятно е да ги е тикнал за момента в някоя тайна квартира и да следи развоя на събитията отдалече.

Послепис: моментите когато Франки извиква черното копие са епични,а и като си знаем какво следва cc23656729d95800.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mi6lence, Рай и компания само пуканките им липсваха. :D Силно се надявам да си прав за Тао и Такео и скоро нашите да ги намерят и спасят.

Иконките наистина са страшно сладурски! Даже Кромбел добре изглежда. :lol:

debil4e, не ми се вярва номерацията да отговаря на силите им. Плюс това Рай си е The Noblesse. B)

The best of the best. :D Не вярвам да има някой по-силен от него, дори и първи номер.

Друг е въпросът за силите на Рай и как да стане номера, че вместо да ги губи, да ги възстанови.

И сега нямам търпение за следващия/даже следващите няколко чапа и Франки в действие! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,ти сега да не му станеш фенка на Кромбел laugh.gif Ама Юри никой не му е направи иконка,дали не му е гадно? 282.gif

Ако автора продължи да е в добро натроение,като нищичко скоро време ще спре с изтезанията и ще направи нещо по въпроса със силите на Рай. Макар че, за момента си нямам и на идея какво било това нещо. Може би целувка по бузката от Сейра,че освен приятели май и жени му липсват на момчето,а какво по живително от една сладка девойка.На него ще му я дам,какво да го правя,ако това ще му възстанови силичките tongue.gif

Дам,дано битката се проточи в няколко чаптъра,че да се накефим на макс,че ми писна само от говорене. Но определено двамата елдера са пътници. Хех,те както ги подхванаха то скоро ,елдери няма да останат. smile.gif

Послепис: Рони,драсни лично на автора да се погрижи за сейрджиите,дето викаш по едни пуканки да им рададе,че като нищо 2-3 чаптъра Франки ще си постпува наглите старейшини.Пък от сега виждам как Бониере ще напълни гащите,като дойде неговият ред laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да kажа за този чап-“Раз, два, три подскок и пак и пак“ “Фрнкенщайн си е просто такъв :lol: “. Както е тръгнало ще се обърне на спаринг мач ето и Сейра се включи. Регис също би могъл все пак червения садист е свободен, а и той трябва да придобие опит, така де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че още вчера ще излезе чапа и доста си почаках, но пак бързо го пуснаха, макар и сутринта.

Франки продължава да радва на макс. :D Чак съжалявам, че по-честичко не го виждаме в това състояние.

хаха, Рай добре си го каза, че Франки си е такъв. :lol: Нашите продължиха със страхотните погледи и коментари от "скамейката".

Май нямаше много нужда от включването на Сейра, Франки пак щеше да се оправи, но пък колкото повече в кюпа, толкова по-добре.

Направо меле ще си стане накрая. А и агентите съм почти сигурна, че ще се включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чакането си права, явно доста ни поразглезиха последните седмици и сега когато излезе по обичайното време ни се видя бавно. Странното е, че и пиратите се забавиха този път дали не са се договорили нещо :huh

Агентите да си стоят в публиката и да не се пречкат ако може. Колкото до Сейра наистина включването и не беше необходимо, но макар и клан лидер тя няма боен опит, така че това ще е добре дошло.

Аз пък се зачудих защо едно от движенията на Франки ми напомни Раджак пък то баща му ходел да си играят с нашия :lol2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе!! (:

Мухахахаха Франки и копието са вярно чудовищни!

Сейра се оказа доста "силничка" все пак! (: :inlove:

Готин чап! Нямам търпение за следващият!.... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота! Наистина супер чап! Франки е машина!!!! Чудовищно добър!a035.gif Много ме израдва как го разсече с черното копие!:i love this:

Въобще не очаквах такива движения от Сейра и толкова да е задобряла. Но ми се искаше повечето време да беше отделено на Франки.

Става все по-интересно и аз нямам търпение за следващия чап. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сейра обаче вкара много елегантни женствени движения в стилът й! Напълниха ми душата авторите с това. :inlove: Не знам дали сте забелязали, но почти всеки персонаж си има характерен стил при битка. Сейра направо гимнастичка го раздаде тук... което ми допадна определено! Само как можа онзи ***** да й одраска хубавкото личице?! Няма ли да се появи най-после Шинвуу да го ступа тоз елдър дет му пипа бъдещата женичка................. който м/удругото се оказа носорог :D :D :D Ахахахаха надявам се, че не всички елдъри са някакви животински мелези! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още няколко чаптъра с толкова яки битки,хич няма да ми е зле. Франки ме кефи на макс. С тая негова дяволита усмивка и как само си играе както котка с мишка в началото и после черното копие,не пропуска. Брутално оръжие,няма спор.

Сейра,пък ми напълни душата. Само как блокира опита на шишкавият елдер да уцели Франки.Много хубав момент и след това тези нейни движения във въздуха и изобщо впечатляваща техника има,харесва ми. Е все още е млада и зелена и елдера определено не и е от категория,но похвално ,че се включи в боя,а сега очаквам да се включват М21 и Регис и да и помагат,че сама няма да може да удържи срещу трансформираният вече елдер.Дано по бързо да и мине порязването по лицето,кофти се случи.Гадината заради това заслужава мнооого бавна и мъчителна смърт.

Обаче,умрях да се хиля,как Регис,М21 и Рай продължават да си стоят отстрании да обсъждат.Голям смях пада с тях. Само дето ме притеснява ,че ще им свършат пуканките biggrin.gif

Изобщо много добри два чаптъра и както казах,надявам се още няколко да гледаме как нашите хора,мачкат,мачкат лошите.Аз лично вече след като единият елдер хвърли топа,н емисля ,че другият колкото и да е силен ще удържи фронта дълго време. Но нека си поиграят малко с него,да не го убиват бързо.От сега виждам как на стената в къщата на Франки ще има закачен рог tongue.gif

Садиста все още не си е плюл на петите,но след като вижда накъде отиват нещата,очаквам скоро време да изчезне,най-вероятно в разгара на битката,че после няма кой да го пусне ей така.

Ахх,да идва понеделник вече :) или май вторник,че както разбирам последният чап са го пуснали с закъснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя чап беше просто епик. Нямам думи да опиша удоволствието ,което изпитах. Първо как Сейра се подигра с "великият" елдер.

А накрая господарят Рай се развихри отново,за съжаление ,на някой фенове тук,но просто гледката беше страхотна. :yes:

Направо получих оргазъм докато четях този чап. Истинско,истинско удоволствие. Оххххх. Кеф,кеф ,кеф ...........

 

e020f64799341693.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво чудесно начало на деня!

Наистина разкошен чап! Рай ми напълни душата! :wub: :wub: :wub:

И кака Сейра доста добре се справи, доста изненади имаше от нейна страна, а Франки е такъв сладур!

 

Рай е просто невероятен...!

 

1cee25d2f9918ee1.JPG

 

Дано това не му изиграе лоша шега със силите. Точно се опасявах, че и той ще се включи и няма да седи мирен.

Дано всичко е наред след кървавото поле, което се задава. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен чап :rolleyes: . Битката беше страхотна. Франки и Рай както обикновено бяха на висота-особено коментарите и позите на Ф :lol: . Сейра този път ми напълни душата, направо 2 в 1 - едновременно събра малко боен опит и показа на онзи трицерапторс, че Организацията още много боб трябва да изяде преди да тръгне да се мери и с “най-слабия“ клан лидер, да не споменавам колко се накефих когато прие образа на The Grim Reaper.

Явно в самата организация всеки е с/у всеки. Остава Рай да измъкне от садиста инфото къде замъкнаха Тао и Такео, защото ако продължат да се бият още малко в Сеул няма да останат сгради. Или пък тези по върховете са планирали мащабно преустройство и просто по този начин пестят разходи за събарянето им ;) .

П.С. За първи път икам даден автор да се съобрази с феновете и да намери начин да спаси Рай колкото и lame да звучи ,все пак искам още кървави полета :i love this: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо да,да не забравяме Тао и Такео. Аз така се прехласнах по-битките в последните чаптъри,че чак забравих причината за тях. Дано ,дано успеят да разберат къде са и да си ги вземат ,преди да са им направили нещо лошо. :( Садиста е умно копеле и аз в началото си мислех,че ще го утрепят,но според мене ще измъкнат инфо от него и ще го пуснат и той от своя страна ще изтичка при дядо Кромбел,да му изпее инфо относно черното копие и най-вече за Рай. Е искрено се надявам да го утрепят,че ще е много лошо ако Кромбел се сдобие с толкова много инфо относно враговете си.

Ама верно много сгради отрошиха нашите хора,то Сеул ще заприлича на някой бг град скоро по външен вид :D

А аз искрено все още вярвам,че автора няма да убие Рай. Не мисля че,би посмял да го направи,то знаете ли колко помия ще се излее отгоре му,ако направи нещо подобно. Само да посмее и веднага купувам три билета за Корея и отиваме да протестираме,разрешавам и на Blue_Moon ,да го пребие :nunchako::28558: Така де,стига ни е плашил със отслабването на силите на Рай и да ни остави с най-голям кеф да се наслаждаваме на кървавите полета на Рай :)

Послепис: абе къде е Юри? :28558: Тая змия как се покри и чак като свърши боя ще изпълзи отнякъде,гадината му с гадина. Как искам и с него да се разправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааа, страхотен чап - Рай в действие!!! :es:

 

89b3f530b4922bc2.JPG

283c43cce83307aa.JPG

 

Но отново се влоши, както се очакваше. Всъщност той въобще не се е подобрявал.:(

уф, няма ли да се измисли/направи нещо по този въпрос.

Поне Франки и компания тръгнаха да спасяват Тао и Такео, че и те доста изстрадаха.

А тази змия Юри вече го мразя повече и от Кромбел. Сигурно сега ще седи и наблюдава,

като дойдат нашите да ги освобождават. Не вярвам да смее да се изправи срещу тях сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата отиват от bad към worse. Явно предстои грандиозен сблъсък, защото за разлика от предните чапове не последваха спокойни такива,а продължават да нажежават обстановката по всички фронтове. Рай е много зле, псевдо М24 разбра каквото можа и зачезна-съответно М21 ще хукне да го търси <_< ( от това нищо хубаво няма да излезе). Юри следва Франки, Сейра и садиста от сенките. Те пък ще прибират Тао и Такео чието състояние ще постави на изпитание способностите на Ф., а и няма гаранция, че Юри няма да опита нещо с помоща на садистчето и оня хамелеон. Наистина автора има добро протранствено виждане и по-важното е, че успява да го представи и на нас.

П.С. Не знам защо, но всеки път при злодей с име Юри или нещо от сорта се сещам за Дикенс ( от там е и негативната ми представа за счетоводителите де :blush: -ех детство, детство).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

THE SHIT JUST GOT REAL! :yes:

 

Чакам релийза на EGS, че този в мангарийдъра е доста зле от към превод. Чаптъра е .......................... !!!! Препоръчвам ако можете да чакате да го прочетете с превода на EGScans!... струва си чакането!!! (::::

 

И сега коментара... РАаааааааааааааааааааааааай!!!! Нееееееееееее!!! <_< Защоооооооооо!?!?!?!

 

5-7-8 идват!! !!!.............................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕЕЕЕ!!!! :mad2:

Това не е истина! Просто не искам да го повярвам. :cry:

Как можа да го направи?!? Направо ще го пребия автора.

Без значение, че превода на EGS е по-добър и да го чакам е все тая. Достатъчно е само картината, в която припадна -умря?

И Тао и Такео мога да прежаля, само не и Рай, не и той! А дано стане някакво чудо и да оживее, ама едва ли...Рай е пътник.

Или умря или следва дълбок сън, но като го гледам автора как е тръгнал.......това му беше края.

Чак ми идва да я дропна в този момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...