Jump to content

Noriko's Dinner Table (2005)


Recommended Posts

spacer.png


 紀子の食卓, Noriko no Shokutaku
Английско заглавие: Noriko's Dinner Table
Държава: Япония
Жанр: Драма, Хорър
Година: 2005
Режисьор: Shion Sono
Линк към IMDb

Участват:
Kazue Fukiishi в ролята на Noriko Shimabara/Mitsuko
Ken Mitsuishi в ролята на Tetsuzo Shimabara
Yuriko Yoshitaka в ролята на Yuka Shimabara/Yoko

:essub:

 

Свали  филма с български субтитри :click: :click:

Свали филма с български и английски субтитри :click: 

Свали филма с руски субтитри :click:

За филма:
17-годишната тийнейджърка Норико Шимабара живее със семейството си в малкия град Тойокава. Чувствайки се неудовлетворена от живота и неразбрана от родителите си, Норико намира в интернет приятели, които подобно на нея търсят своето място, търсят себе си. И в една студена сутрин, преди Коледа, тя бяга от къщи и отива в Токио. Бягството ѝ взривява спокойния, идиличен живот, който води семейство Шимабара, и поставя началото на разпадането му.

Филмът се явява продължение на Suicide Circle, но в него проблемите са разгледани по-индивидуално и по-лично. Историята е емоционална и показва героите в близък план и всеки е по свой начин самотен, наранен, объркан, уплашен и търсещ щастието, търсещ мястото, което най му приляга.

Лично мнение:
Много въздействащ филм. То всичките филми на Шион Соно са въздействащи, но този като че ли най-много ми хареса, въпреки че основното чувство, което ми остави, е тъга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не знам какво да кажа за този филм. Очаквах хорор - клане, кървища... Но... близо 3ч. нищо такова, беше пълно само с шашави хора, с объркани мисли. Изобщо не вденах тия сестри какво пък чак толкова ги измъчи в провинциалния град и семейството им, та се шизофренясаха. Не бе достатъчно голямата, че и малката, че и бащата... че и куп други. :blink: Всъщност... само Кумико я разбрах и след като я разбрах ми се щеше някак да я затворят по-бързо в лудницата.

 

Свали оттук с бг субс :essubs:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...