Jump to content

Recommended Posts

koukou_debut.jpg


High School Debut (2011)
Също така известен като: Koko Debut
Българско заглавие: Училищен дебют
По мангата на: Kazune Kawahara (manga), Yuichi Fukuda
Страна: Япония
Година на излъчване: 01 Април 2011
Времетраене: 93 мин.
Жанр: Романс, Комедия, Драма
Режисьор: Tsutomu Hanabusa
Субтитри: английски, руски, български
IMDB

Участват:
Junpei Mizobata - You Komiyama
Ito Ono - Haruna Nagashima
Masaki Suda - Fumiya Tamura
Rina Aizawa - Asami Komiyama
Yuki Furukawa - Yui Asaoka
Sae Miyazawa - Mami Takahashi
Rei Okamoto - Makoto Kurihara
Yuka Masuda - Reona Matsuzaka
Elaiza Ikeda - Takemoto
Muga Tsukaji - Tsukaxile
Yoichi Nukumizu - teacher
Mika Akizuki

Резюме: Във филма се разказва за гимназистката Haruna Nagashima (Ito Ono), която е решена да промени своя имидж, за да си намери приятел и най-накрая да се влюби. За целта тя наема за „учител“ популярния и привлекателен You Komiyama (Junpei Mizobata), който трябва да преобрази мъжкараната в мило и нежно момиче. Единственото условие, което You поставя на Haruna, е да не се влюбва в него.

:essub:

 

Свали с :subs: :click: :click:

Свали с английски субтитри :click: 
Свали с руски субтитри :click:

Много сладък филм, препоръчвам го... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям те в препоръката!

Много сладък, забавен и лек. Със задължителните за японски училищен филм епични моменти. :lol: :lol: А и Junpei... Какво повече да иска човек? :lol:

 

Второстепенните герои също са забавни, а и чичака с перуките дето е във всеки такъв филм много ме радва както винаги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това може да се каже. Сладък, непретенциозен, с хубави момченца, особено ГГ :blush: Става за един път :)

Мацкова, "ГГ" главен герой ли означава? <_<

Той си беше най-хубавото нещо в този филм. На мен много повче ми хареса мангата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, от колко време не бях гледала подобно филмче. Напоследък само крими трилъри си избирам. Много добре ми подейства тази лека, забавна и романтична комедия. И Джунпей си е сладур както винаги, особено с очилцата. :wub: Мацката, която не я знам и май това й е първи филм, също е супер сладурка. Стила й на обличане направо ме разби, ама й отиваше! :lol:

И готината песен накрая:

http://www.youtube.com/watch?v=CTB7sR8ubI8&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охх рових се, рових се 3-4 часа из нета за торент с английски субтитри и накрая не издържах и го гледах във ютуб ..

лелеле УНИКАЛЕН ФИЛМ, преди малко свърши .. искам продължениеее . .

въпрос този главния (Йо) .. можете ли да ми кажете още филми с него ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмография

Аз наскоро го гледах в Детектив Конан и останах много доволна. Джунпей придоби популярност участието си в Акаи ито. Можеш да го видиш и във филма DIVE, както и в сериите Boss.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си спомням Мицобара Джунпей от Buzzer Beat :P На мен "Училищният дебют" ми дойде малко в повече - качи ми кръвната захар, но пък поне не ме затормози с някоя главоблъсканица. Средна работа B) Мисля, че конкретно в този жанр японците вече не се стараят да ме изненадват... за съжаление, май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше крайно зле поне го изгледах от начало до край. За убиване на време става, но ако търсите нещо стойностно определено това не е филма. Може би ако го бяха разтеглили като сериал от 4-5 епизода да се разгледат по-добре взаимоотношенията между героите щеше да стане по-добре, а и можеше да се заплете някоя интрига..

без да се претупват нещата само с една бивша като пречка

И ако не друго поне посланието на целия този филм се получи с финалният диалог между двамата главни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво,леко,шарено и забавно филмче.

Начетох се на тъпи коментари под линка в замунда....явно народа харесва такива лъснати продукции като "Райска целувка"...но според мен този го подминава отвсякъде.

Главната е много по-хубава в действие отколкото на снимките.... :lol: ..не се подвеждайте!Голям образ направи...неведнъж ме накара да се смея.

Хубавият младеж много,ама много ми приличаше на Hayami Mokomichi ..бих искала да ги видя в някоя продукция заедно.^^

Благодаря на преводачите за субсите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към положителните коментари.

Много хубав филм! Приятен, лек, неангажиращ. Отдавна не съм гледала японски филм с толкова симпатични актьори. Джунпей беше страхотен. Излъчването му ми напомни малко на корееца Ryu Soo Young :)

Ито Оно също беше чаровна. Като цяло ми хареса. Финала също беше добре направен - без излишни драматизми и напрегнати истории.

Като замисъл и актьорска игра ми допадна повече от Paradise Kiss.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа,ужасно сладък филм :PЛеко,забавно,сладко,прекрасно филмче. Зашеметяващо начало и огромна доза смях до финала.А финала. Отдавна не бях гледал финал като от приказките.Красив и хубав. Главната геройня,съответно актриса изнесе целият филм на раменете си и се справи повече от добре.

Личната ми оценка е 10/10 .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...