Jump to content

Recommended Posts

A Deadline To End Being Single

spacer.png

 

 

stsscheewitdara.jpg


 

Други заглавия: Sen Tai Salai Sode / The Deadline
Страна: Тайланд
Година: 2011
Жанр: романтична комедия
Епизоди: 20



Участват:
Vee Veraparb Suparbpaiboon as Din
Noon Woranuch as NamFah
Gun-Jae-Sal as KorYa
Kelly Rattapong Tanapat as Character Name
Marisa Annita as Honey
Amy Amika Klinprathum as Bebe
Mathew Dean as John
Tle Tawan Jarujinda as Teerathep
Glom Noppon Pitaklohpanit as Boss



Сюжет:
По-малката сестра Fon иска да се жени, но в семейството й има традиция, според която тя не може да прежени кака си NamFah. Майка им също иска да види най-после задомена голямата си дъщеря, прибягва до хитрост. Преструва се на неизлечимо болна и понеже й остават около два месеца моли NamFah да изпълни последното й желание - за 60 дни да си намери подходящ съпруг и да се омъжи. Главната естествено се връзва и започва спешно да търси кандидат за ролята на съпруг, по възможност реализиран, заможен, изгодна партия - абе перфектната половинка за нея.
Din е богат симпатяга, преструващ се на обикновен беден фотограф, надявайки се така да намери истинската любов, а не поредната златотърсачка.


Сваляне:

онлайн с английски субтитри или тук

онлайн с руски субтитри или тук
свали с руски субтитри
свали с руски субтитри


Лично мнение: Започнах го основно заради Noon, а се зарибих до толкова, че да му спретна тема, докато още се излъчва. Готина комедия с приятен актьорски състав и забавни звукови ефекти, подсилващи комичните моменти. Vee го гледам за пръв път и съм приятно изненадана - ама много е чаровен бе. Така ми радва очите. Всъщност да беше само той, има още няколко симпатяги - такива скици го играят. Noon, освен със сериозна добре се оправя и с комедийната роля, хареса ми. Освен главната двойка и второстепенните създават настроение с взаимоотношенията си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази и предишната година са много силни и за тайландците, не само за Корея и Китай.
Всички извадиха страхотни продукции с много високо качество. Редно е и ние да се порадваме и
на тайландските хитове, особено, ако се и превеждат на понятен език. smile.gif
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е забавен и интересен, макар, в началото да ми се стори малко муден и скучноват.

Първите епизоди не ме грабнаха особено, но нататък става все по-интересно. Тук особено се

открояват Vee Veraparb (Din) и като актьор, и като герой; приятна ми е героинята

на Amy Amika - Bebe и останалата гама от актьори и образи - все интересни като лица и с изявени

характери. Това е и една от силните страни на тази продукция, че второстепенните герои, както и

случките около тях, са не по-малко интересни от тези на главните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го докрая и си оставам на същото мнение. Препоръчвам го за гледане,

особено, ако искате нещо ненатоварващо, леко комедийно и на тема взаимоотношения

мъже-жени. Това, което ми допадна, освен откровеността в сценария, е и силата на

характерите на героините, които се бориха докрай. В този сериал няма да видите

лигав и безхарактерен образ, както женски, так и мъжки, макар, мъжете да са слабият пол

тук.  ;) Сериалът докрая си води един темп на развитие, ако щете и жанр /нещо не много

характерно за Изтока, където преобладава смесицата (еклектиката) в жанрово отношение/

и накрая всичко си идва на мястото и приключва с happy end. :)

 

b1b6f67ef3aa19d541817c7106b9d1f2.jpg

 

 


1e57e14ca7a3ac7b31320a14ee3a0a03.jpg
2568944f61492f9fbd3d831f2f98ad5c.jpg
d8675b4587e93e55e2734014424bfc58.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, изгледах го на инат и сякаш без да обръщам внимание на действието, само заради главните. Тия двамата така ми влязоха под кожата, че ми стигаше само да ги съзерцавам. Иначе имаше няколко силно дразнещи неща - кой родител ще излъже детето си, че е смъртно болен, никаква причина не го оправдава; женският бой тука беше в много повече; макар че най-дразнещия персонаж - онова дъъъъъъълго и красиво момиче - да го биеш през цялото време му е малко, брр, много противно беше, ако има такъв злобен човек наистина, то не би доживял много, защото ще експлодира от собствената си злост. И лигавнята при говорене - те може да го имат за комичен елемент, за мен обаче, беше много отблъскващо. Та така, гледах ги и им се радвах - Дин и Фа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...