Jump to content

Nazotoki wa Dinner no Ato de (2011)


Recommended Posts

spacer.png

Nazotoki wa Dinner no Ato de (2011)
Страна: Япония
Също така известен като: The After-Dinner Mysteries
Телевизионен рейтинг: 18,1 %
По новелата: Nazotoki wa Dinner no Ato de на Higashigawa Tokuya
Година на излъчване: 2011- Октомври -18 старт
Време на излъчване: Вторник 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Мистерия
Канал: Fuji TV
Епизоди: 10
Режисьор: Nagai Reiko
Субтитри: Английски , руски, български
Основна песен: Meikyu Love Song на Arashi

Участват:
Sakurai Sho as Kageyama
Kitagawa Keiko as Hosho Reiko
Nomaguchi Toru as Namiki Seiichi
Nakamura Yasuhi as Yamashige Satoru
Okamoto Anri as Munemori Azumi
Tanaka Konatsu as Ejiri Yuka
Shiina Kippei as Kazamatsuri Kyoichiro

Shaku Yumiko като bar owner (епизод 2)

Kubota Masataka като Miura (епизод 4)

Iwasa Mayuko като Kiryuin Ayaka (епизод 8)

Fukushi Seiji като Someda Matsugoro (епизод 8)

Резюме: В сериала се разказва за остроумния иконом Kageyama, който е и шофьор на богата наследница на световноизвестна корпорация Hosho Reiko, която работи като младши детектив. С помощта на дедуктивните способности на Kageyama тя се научава да разрешава криминалните случаи, които й възлагат.
:essub:


Торент
Торент с Руски субтитри

С български субтитри::subs: :click: :click:

и спешъла :subs:  :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа за тази драма се говореше от известно време.Нямам търпение да видя Джийвс-Устъровите им взаимоотношения.Дано и детективската нишка да е добре застъпена ,не като в други подобни сериали,където се залага на леката комедия. Хмм,хмм,Юкан:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко сериалче!Анотацията ме зариби толкова много че си го изгледах с английски субки!Гледайте и няма да съжалявате защото няма да усетите как са се изтърколили всички серии! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче се оказа. В началото ми се стори странно, защото героите малко се държаха като от аниме. :lol: То не, че и имам голяма база за сравнение, понеже не съм гледал много японски сериали, така че може би ми се е сторило така... кой знае...

 

Засега съм на 4-ти епизод и ми харесва това, че се набляга изцяло на детективските случаи. Има и комедийни елементи, което е хубаво.

Главният инспектор е идиот :lol: - нищо не може да разкрива и постоянно казва очевадни неща.

Главната героиня (богаташката) е малко тъпичка, но в умерено количество. Кефи ме, когато иконома я пита "Какво бихте направили в тази ситуация?" тя отвръща "Кагеяма (или там както се казваше иконома ;D) донеси ми еди-какво-си - това бих направила". Супер разглезена е, но не е кифла. :)

 

Абе забавно сериалче. Лесно се гледа, даже бих казал, че е доста леко като за детективски сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешълът може да се дръпне от посочения в темата линк на d-addicts - първите три файла, по-точно вторият и третият, че първият е много голям. Има го и при руснаците.

Беше ми забавно да гледам сериала, подейства ми много разтоварващо. Само дето случаят от последните две серии беше меко казано "поизмислен" ;), но това са подробности :rolleyes:.

Определено и тримата са големи образи, хареса ми и това, че на моменти акцентираха върху някои прилики във вкусовете и предпочитанията на Кагеяма и Казамацури :D .

Редактирано от Denibo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OOO ти си супер! Благодаря ! А дали ще има още сезони, то този тип сериали могат да са безкрайни ...

Фу много ми хареса !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OOO ти си супер! Благодаря ! А дали ще има още сезони, то този тип сериали могат да са безкрайни ...

Фу много ми хареса !

 

Доколкото знам втори сезон няма да правят(при японците това е рядко явление), но през 2013 г. ще излезе филм.

Част от снимките ще бъдат в Сингапур.

Ще има и попълнения в каста: Masatoshi Nakamura, Nanami Sakuraba, Takeshi Kaga,

Rie Miyazawa, Naoto Takenaka, Jun Kaname и Katsuhisa Namae.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам сериалчето с интерес. Героите ми харесват, малко преекспонират тъпото суетничене на инспектора и цупенето на глезената богаташка, но разсъжденията на иконома Кагеяма приличат на романите на Агата Кристи- и нейния герой- Поаро, завърта се историята на 360 гр. Много интересно, забавно и винаги ме кара да връщам моменти, за да разбера наистина ли така става. Благодаря на екипа, който ни даде възможност да се насладим на историите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарности на преводачите! Страхотен е и спешъла. Жалко, че няма да има продължение :(, ще чакам филма с нетърпение. Много ми е любим сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма още го няма, но има втори спешъл. Посветен е на Казамацури, защото Казамацури е велик :28558:

Аз лично го изтеглих от тук

Тук са английските букви и файлът е по-голям.

А от вчера го има качен и с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, нали има филм ;)  Действието в него се развива на круизния кораб, пътуващ към Сингапур...

Този спешъл е излъчен на 2 август 2013 г., а премиерата на филма е била на 3 август.

Остава само да почакаме, все някога и филмът ще стигне до нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...