Jump to content

Recommended Posts

Абе сериала си е много готин и на субтитрите им няма нищо гледала сам го преди година някаде и всичко си беше наред... 

Ми..страшно много се смях,имаше много смешни случки.Когато тя падни и 1- жена мии...2-гаджето миии...3-учителкоо...4- какооо...

Смях голям:-)

Много съм се смяла с този сериал, точно както каза Йони - жена ми, гаджето ми, учителко, како. :rofl:

Пък последва и едно: Тя спи само с мен! Онези клюкари се видяха в чудо .. :28558::rofl:

Много забавно и приятно сериалче, разведрява. :icon_sunny:

а аз не останах много впечатлена , този бе един от първите които изгледах ... може би на фона на другите ми избледня .... реших да си направя един маратон с тези които ми харесаха .. е този няма да е един от тях ....

Защо си мислех, че съм коментирала това сериалче, но бе да искам съм пропуснала :( На мен ми подейства много разтоварващо и освежаващо :), нищо изключително или зашеметяващо, но пък забавно. Сладура от "Луната, която обгръща слънцето", нямаше как да пропусна :) С много бели конци и странни взаимоотношения (особено идиотското държание на бащата ми идваше в повече на моменти), но като цяло се издържаше. Няма да забравя реакцията на главния, като учителката го помисли за по-голям :" Какво...Оппа ?!?!?" хаххахаха :)

Препоръчвам, за оправяне на настроението !!!

Наистина много освежаващо сериалче  ^^ Смехът беше на ниво, романтиката също. Каста много ми хареса..намерих си ново любимо актьорче хаха :) Няма да загубите, ако го гледате :)

Сериала наистина има завладяващо начало , ама след 11-12 епизод просто става банално и се усеща какво ще се случи....  Ама най-дразнещото нещо са теази банални корейки (поне така ги представят в сериалите) , толкова недосетливи са ги направили , че просто нямам думи... То не бяха намеци ... ако това се случваше наистина всеки би се досетил , че дадения човек те харесва , в случая на сериала бяха Дългуча (дето кво ли не направи , ама тая хич не се усеща) и Чи Су (любимеца ми) . Става за губене на време , неангажиращ ... абе не съжалявам , че си го свалих  :up:

Исках да го гледам но епизодите не мога да ги намеря в Vbox 7. Моля Ви за помощ.

Предварително Благодаря

Преди 2 часа, belinda88 написа:

Исках да го гледам но епизодите не мога да ги намеря в Vbox 7. Моля Ви за помощ.

Предварително Благодаря

Има го на един от линковете в заглавката, повтарям го за улеснение тук ! :)

Онлайн също - 1-ви епизод ;)