Jump to content

Flower Boy Ramyun Shop (2011)


Recommended Posts

Абе сериала си е много готин и на субтитрите им няма нищо гледала сам го преди година някаде и всичко си беше наред... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми..страшно много се смях,имаше много смешни случки.Когато тя падни и 1- жена мии...2-гаджето миии...3-учителкоо...4- какооо...

Смях голям:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм се смяла с този сериал, точно както каза Йони - жена ми, гаджето ми, учителко, како. :rofl:

Пък последва и едно: Тя спи само с мен! Онези клюкари се видяха в чудо .. :28558::rofl:

 

Много забавно и приятно сериалче, разведрява. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз не останах много впечатлена , този бе един от първите които изгледах ... може би на фона на другите ми избледня .... реших да си направя един маратон с тези които ми харесаха .. е този няма да е един от тях ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си мислех, че съм коментирала това сериалче, но бе да искам съм пропуснала :( На мен ми подейства много разтоварващо и освежаващо :), нищо изключително или зашеметяващо, но пък забавно. Сладура от "Луната, която обгръща слънцето", нямаше как да пропусна :) С много бели конци и странни взаимоотношения (особено идиотското държание на бащата ми идваше в повече на моменти), но като цяло се издържаше. Няма да забравя реакцията на главния, като учителката го помисли за по-голям :" Какво...Оппа ?!?!?" хаххахаха :)

Препоръчвам, за оправяне на настроението !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много освежаващо сериалче  ^^ Смехът беше на ниво, романтиката също. Каста много ми хареса..намерих си ново любимо актьорче хаха :) Няма да загубите, ако го гледате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала наистина има завладяващо начало , ама след 11-12 епизод просто става банално и се усеща какво ще се случи....  Ама най-дразнещото нещо са теази банални корейки (поне така ги представят в сериалите) , толкова недосетливи са ги направили , че просто нямам думи... То не бяха намеци ... ако това се случваше наистина всеки би се досетил , че дадения човек те харесва , в случая на сериала бяха Дългуча (дето кво ли не направи , ама тая хич не се усеща) и Чи Су (любимеца ми) . Става за губене на време , неангажиращ ... абе не съжалявам , че си го свалих  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, belinda88 написа:

Исках да го гледам но епизодите не мога да ги намеря в Vbox 7. Моля Ви за помощ.

Предварително Благодаря

 

Има го на един от линковете в заглавката, повтарям го за улеснение тук ! :)

Онлайн също - 1-ви епизод ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, dianalobodova написа:

Здравейте! Къде мога да изтегля български субтитри?

 

Здравейте, 

има посочен линк в описанието и малко по- горе също, който води до тракер, в който ги има качени. 

Свалих ги и ги качих на този линк: https://dox.abv.bg/download?id=3fe1bb08e6 . Дано Ви пасват на видеото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Meri90 написа:

Здравейте.Някой знае ли,от къде мога да ги сваля,че дадените до момента линкове не работят.А във вбокс7,ги има само до 8ми епизод

 

Здравей. Линковете си работят, проблемът може би е, че няма сийдъри. Макар че на втория линк с български субтитри се вижда, че има и сийдъри – опитай, но имай търпение, може да не тръгне да се сваля веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...