Jump to content

Flower Boy Ramyun Shop (2011)


Recommended Posts

И аз съм изгледалняколко по 10 и знам че търпението му е майката с корейските сериали, но поне главната да не беше толкова зле. Няма за какво да се закача. Изгледа и 2 епшзод, е не можа да ме разсмее, вие на рекламите ли сте се смяли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз стигнах до 12 епизод и не мога да се насиля да го гледам нататък, колкото и да са ми симпатични всички. Нереални взаимоотношения, странен хумор и поведение, и да играят добре, ги гледам като индианци огледало. На диета съм, ще се въздържам от захарни памуци :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Аз стигнах до 12 епизод и не мога да се насиля да го гледам нататък, колкото и да са ми симпатични всички. Нереални взаимоотношения, странен хумор и поведение, и да играят добре, ги гледам като индианци огледало. На диета съм, ще се въздържам от захарни памуци :D

 

Ти пък на финиш линията се отказваш... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е сладък този сериал. Зарежда с такова настроение... Продължавам да се смея сумати време след като съм изгледала серията. С нетърпение 'чакам всеки следващ епизод :D:wub: Огромно БЛАГОДАРЯ на преводачите!!! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ви ли се струва,че понякога човек има нужда точно от такива тъпотийки!Ако знаете как добре ми действа това сериалче!Гледам го тъпо,хихикам се тъпо и ми става едно леко,леко...

След двуседмична психическа и физическа преумора - е... точно като балсам ми идва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ви ли се струва,че понякога човек има нужда точно от такива тъпотийки!Ако знаете как добре ми действа това сериалче!Гледам го тъпо,хихикам се тъпо и ми става едно леко,леко...

След двуседмична психическа и физическа преумора - е... точно като балсам ми идва!

 

Определено е така :) Не всичко е за всеки, обаче. Аз самата съм фен на БОФ, обичам си го и т'ва си е. Тук обаче не ми се получава нещо с четиримата красавци, да не говорим за девойката. Аз се подведох по коментарите и го почнах, но разбрах, че не е моя филм. Мисля, че проблема е най-вече в сценария. Сладурчетата правят кой колкото може.

Нека има хора, които си го харесват, а другите да намерят това, което ще им пасне. Няма нужда "класиците" да се вживят толкова, нали ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това ще е сблъсъкът на титаните-Ловецът срещу Цветарчетата! Направо ще бъде...... феерично! Но сърцето ми се разкъсва-кого да избера?! :(

dido100,

според мен Цветарчетата ще победят, защото за повече! :D :D :D

Много ме радва този сериал. И аз рекох да се загледам и първоначално ми биеше на абсолютна латинка. После ми заприлича на БОФ, а сега отива да бие и на Кофе принца и Пастата, но въпреки всичко се забавлявам искрено:)))

И серийките са късички, което идеално ме устройва!!!

Чонг Ил У и мен ми е учудва що за актьор е и какво толкова го прави така популярен (особено с тази прическа), но май като се замисля е по-симпатичен от Мин Хо..;)

Моят любимец е Дългуча, естествено. Неговият актьорски талант изобщо не е за пренебрегване.. Където съм го гледала, винаги се е представял добре, особено в ролята на "балетист-таекуондо състезател"..

 

Много чаровно се усмихва, готви фантастично и заспива където му падне;) И освен това страхотно изглежда по бяла хавлийка.. :P

 

Стискам му палци да победи Ча Чи Су в състезанието за мацката!!! :es:

Вярно, досега нормална целувка и аз не видях, така че чакам да видя тази, която всички номинират за най-красива.. :rolleyes: Но пък някаква химия се усеща, не е съвсем рибешко..

Малко радост за окото за фенките на малкия сладур с хубавите черни очи!!! ТУК..

Да споделя на края, че Ън Би е много по-готина от Джан Ди..

От утре започва още един подобен сериал - пак с хубави младежи накуп, само че този път ще продават зеленчуци..;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Farfalina, благодаря за снимките :bow:

 

Телевизионният канал tvN всъщност работи по проект, наречен "Oh! Boy", така че като свърши рамена - да живее рока! Малко извън темата, но от 30 януари ще стартира излъчването на нов "сладурски" сериал "Shut Up Flower Boy Band", един от рок-бандата ще е L от INFINITE.

 

Ей, това нуните и аджумите сме голяма таргет-група - дайте ни няколко сладура да ни се разхождат по екрана, по възможност по хавлии (или без, ама хайде да си останем на корейска вълна :asian: ) и ни гледайте сеира :lol2: ... направо рейтингите ще хвърчат :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го...супер зарибяващо филмче и много забавна комедия ;)

 

Единственото в цялата драма,което не харесах беше прибързания край и накрая дадоха за всеки по нещо , само за лука нищо <_< Но пък целувките си заслужаваха :)

 

 

Ще ми липсва вечно неразбиращия Ча Чи Су :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление дори комичните ситуации в сериала не можаха да промият блудкавия вкус който ми остави. Дори и толкова повърхностно поднесена, вечната истина за жените, че винаги искат този, който ги мачка и винаги избират "лошите момчета". Не мисля, че този сериал се доближава и бегло до средата на личната ми класация. Изгледах го определено с нарастващо раздразнение, което накрая си стана направо разочарование. Както е тръгнало, мисля че момчетата в нашия свят трябва един път завинаги да престанат да бъдат "добри" за да успеят. Ами ако стане така и станат само лоши? На кой на раменете ще плачат добрите момичета, докато на "героя" им му увира тенджерата за да преоткрие "вътрешно стаената си доброта"...... Направо ми е смешно. Специално в този случай. Според мен конкретния сериал доста копира "Тайната градина" в този смисъл на развитие, но и грам не може да се сравни и играта на героите и сценария. За съжаление, определено много слаба продукция.

Не ме линчувайте !!!! Това е личното ми мнение.)))))) Дано следващите проекти са по-успешни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно с прекалено големи очаквания го почнах това сериалче( ама като ти го препоръчват и то "горещо" около 20 човека…) и донякъде се разочаровах.

Не, че не ми хареса, но просто не беше нищо особено. Подобни корейски сериали под път и над път има. Иначе да, много забавно, леко и приятно. Доволна съм и от актьорите. Jung Il Woo каквото и да му дадат се справя страхотно и просто всякаква роля му отива. Причината да го догледам сериала( щото бях решила да го зарязвам на 6-тата серия) беше Lee Chung Ah. Много я харесвам още отпреди, ама с тази й роля ме разби. Що смях падна. Голям образ е ей…. даже персоната на Ча Чи Су не можеше да се сравнява с Ян Юн Бин. Вторият ми любимец е “Лудият Петел” или Ба Ул. Определено има още много да се развива, но има потенциал и чар момчето.

Като цяло не е лош сериала, само не очаквайте много. Иначе заради някой моменти си заслужава, просто такива култови простотии бяха, че съм се търкаляла от смях. :D

OST-то също ми харесва. Песните са много приятни и сладки.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникалната драма, имаше супер яките и смешни моменти, на които съм се смяла със сълзи и добре, че възглавницата ми се явяваше на помощ тогава :D Много съм доволна от актьорският състав, уникални и запомнящи се за мен роли... Най - добре се справи според мен Jung il Woo в ролята си на Ча Чи Су, това момче няколко пъти ми спираше дъха с уникалната си игра, с намигването си ;) просто невероятен образ... Ян Юн Бин също беше невероятен образ, от самото начало съм се смяла с нея :D И все пак на края малко скучно ми стана в последните епизоди, защото драмата имаше силно начало, но пък краят беше толкова слаб и незадоволителен... И все пак ще ми липсва тази драма и най - вече Jung Il Woo, сега смятам да загледам друга драма с него <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този сериал мина по реда си. :)

Може да е тъпичък, да няма кой знае какъв сюжет, обаче ми хареса. Неангажиращ, забавен, по корейски наивен и приятен. Само дето отново прекалиха с тоалетната тема, можеха да не задълбават толкова.

Иначе разтоварващ и радост за окото заради всичките събрани на куп сладури. Какво лошо има в момчета по хавлии, ей така за разнообразие! ;)

Майтапът настрана, но играта на Ил У ми харесва все повече с всеки следващ сериал. Има какво още да учи, но браво на него. И това чернооко, трапчинесто очарование Пак Мин У (Ба Ул) :rolleyes: струва ми се, че има хляб в него. Ще видим. Четох нещо за нова драма с негово участие.

Девойката на моменти беше много сладка, на моменти – леко антипатична. И не им издържам лигавщините на тези корейки. Като чуя „Оппааааааааааа”(придружено от тропане с краченце) и настръхвам. :mad2:

Не ми харесаха целувките! Умряла работа. :P

Хайде, който не го е гледал, да остави големите очаквания и да го започва! Тогава сигурно ще му хареса или поне няма да се разочарова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го за два дена с превъртане. Много ми допаднаха младежите - красота за очите,

но не успях да преживея фалшивата им игра с изключение на мистър "Лук".

Той си е бижу и въпреки олигофренската си роля много ме радва през цялото време.

Jung il Woo ще го запомня с хубавата фаца и с нищо повече. Много неопитно хлапе.

Мацката няма какво да я коментирам - уцелила е десятката с такива колеги.

Най-смешен ми беше президент Ча и неговия секретар или какъвто там се падаше.

Ост-а беше на ниво, актьорите - не толкова. Като цяло си заслужава да отморите с такъв сериал,

но без да имате кой знае какви очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааал много се поглезих с тва филмче.Много сладко, сладко си го изгледах на един дъх .... много смях, без излишна драма, красиви момчета/момичета, хубава храна,музика и прекрасна историйка....^___^ Какво още ти трябва да се почувстваш добре преди празниците :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв финал! Останах без думи!

 

До 10 епизод ставаше, а след това просто игра с нервната ми система. :dunno:

 

Да и при мен се получи нещо такова. До 10 епизод беше супер смях, но след това ... скука и краят много ме разочарова ама много. Напоследък често ми се случва с корейските сериали - до 10-12 епизод са ми супер интересни, но след това едвам ги доглеждам ... :( А лично на мен Чонг Ил У ми хареса повече като пратеник в 49 дни, голям образ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и... свърши :(

Всичко, което мога да кажа, е: неангажиращ и зареждащ с добро настроение :D мн се смях на всички и ако не вършеха някоя смехория, героите като такива пак си оставаха доста смешни.

Няма да правя разбор на това, какво е трябвало да има и какво не в тоя сериал, за мен най-важното е, че ми беше забавно от самото начало до самия край :rofl: (е, ако изключим 14 серия, в коя бяха на път да станат сериозни всички). Хареса ми също, че второстепенните герои не изчезнаха малко по малко с напредването на сериала, както става в много други....

Не знам и дали трябва да задълбаваме в темата за актьорските способности, тъй като не останах с усещането тоя филм да позволява на актьорите да блестят с умения, все пак е комедия, в нея няма кой знае какво да се търси, важното е да е забавна, да не е просташка и да не прераства в драма и сополи :blink:

В общи линии: няма какво да се замисляш, просто се разтоварвай и се смей на воля! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...