Jump to content

Kim Min Joon (Ким Мин Джун)


desjer

Recommended Posts

nyewu.jpg

Kim Min Joon

Профил
Име: Kim Min Joon/ 김민준/ Ким Мин Джун
Професия: актьор, модел
Рождена дата: 24 юли 1976 г.
Височина: 186 см
Зодия: Лъв
Кръвна група: А
Образование: Dong A University
Хоби: музика

Семейство: съпруга Kwon Da Mi (по-голямата сестра на G-Dragon от Big Bang); сватбата им е на 11 октомври 2019 г.

 

ТВ сериали

Durian's Affair (TV Chosun, 2023)
Island (TVING, 2022) - епизод 1

Was It Love? (JTBC, 2020)

My Sassy Girl (SBS, 2017) - гост

One More Happy Ending (MBC, 2016)

Babysitter (KBS2, 2016)

Hidden Identity (tvN, 2015)

Sunam Girls High School Detectives (JTBC, 2014)
Beloved (jTBC, 2012)
Romance Town (KBS2, 2011)
Friend, Our Legend (MBC, 2009)
Tazza (SBS, 2008)
On Air (SBS, 2008) cameo
In-Soon is Pretty (KBS2, 2007)
Surgeon Bong Dal Hee (SBS, 2007)
Someday (OCN, 2006)
Lovers in Prague (SBS, 2005)
Ireland (MBC, 2004)
Into the Storm (SBS, 2004)
Damo (MBC, 2003)
 

Филми

The Singer (2020)

RV: Resurrected Victims (2017)

Miss Butcher (2016)

Musudan (2016)

Dead And (2013)

Top Star (2013)

Wedding Scandal (2012)

Royal Concubine (2011)
Pain (2011)
Hindsight / Blue Salt (2011)
The Depth (2010)
Camellia (2010)
The Poem of Jeolla (2010)
Love / Sarang (2007)
A Thousand Tongues
No Mercy For the Rude (2006)
Never to Lose (2005)
A Man Who Went to Mars (2003)

 

Награди
MBC: Best Newcomer for Damo (2003)

 

photo4730.jpg
 

 

 

arena-kimminjoon2.jpg?w=640&h=829
photo68226.jpg

damo.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се изненадах, че няма тема, а е доста талантлив актьор.

 

И не мога да не споделя още 2 снимки.

Едната е от сериала "Ирландия":

1011.jpg

 

А другата... ами, всякакъв коментар е излишен. Слагам я в спойлер за всички онези със слаби сърца. :896767:

 

 

 

Носи се слух, че е правена на Фотошоп и все пак не се сдържах да не я публикувам. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е много готин актьор, браво за темата!

 

Много ме радва, като луд и странен персонаж и като излъчване...

Първо впечатление ми прави в „Ireland”, където двамата с Бини са очарователни „образи”..но после в „Damo” ме довърши с убедителна игра.

Като спомена и невероятната му роля във „Friend, Our Legend, вече съм сигурна, че избира ролите си много внимателно, и винаги гледа да е на ниво.

Трябва да наваксам с още негови драми...поне редом до Чанг Хьок, скоро да го гледам :)...

За филмовите, също добри думи, от това, което съм гледала...но и там, имам за гледане, признавам.

 

Само в добавка, че е избран за нов филмов проект, очакващ се да излезе през 2012г.- "Royal Concubine" с Чо Йо Джонг.

С това заглавие, разбира се за династия Чосон, става дума.

 

Като модел, какво да добавя..разкошен. С тази височина и тяло, се вписва добре в модните среди, и е известен с професионализма си. Снимал е за всички големи марки и списания в Корея. И продължава да разхожда дрехи на няколко корейски дизайнери, успешно, и в седмиците на модата.

А на червеният килим, и по филмови премиери е радост за моето око...

Тази година от Mnet 20’s Choice(2011) взе наградата за Hot Trendy Guy, с което доказва, че все още си го бива, на всички фронтове!

Да не забравя да спомена, че той е водещ на модното лайфстайл шоу по канал XTM - Homme 3.0.

 

Една от любимите ми негови..а те не са малко :D

kimdv.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата. Добър артист е. Макар в Ирландия (където го гледах за първи път) да ми беше лигав, в другите му роли много ми хареса. Чакам с нетърпение новия му филм.

 

Специално за Деси

vogue-kimminjoonhyunbin1.jpg

vogue-kimminjoonhyunbin3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, този Мин Джун! :wub: Мнооого чаровен и с много мъжко излъчване.

Не съм гледала много неща с него, признавам си, но от всичко дотук най ми хареса в Приятеля. Силен образ и чудесно изигран.

Той трябва да играе само драматични роли! Всичко друго да му се забрани! :lol: Че и на мен ми идва малко лигав в по-романтичните. Може би и заради характерната интонация на гласа му.

И не знам дали знае, но има страхотни очи! :rolleyes:

За потвърждение:

 

photo154172.jpgmaids-adds-min-hyo-rin-kim-min-joon2.jpg9420060531_24096108.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, lussy792000, да видиш какъв е сладък с Чанг Хьок...Въобще много му отива да играе и с Хьон Бин, и с Чанг Хьок... С удоволствие бих го гледала и със Со Джи Соп. :rolleyes:

zlaty_pet, точно така. Но понеже съм много любопитна, мисля да отделя време ид а го изгледам в историческия му сериал. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде играе с Чанг Хьок? Искам и аз да го гледам. С историческия сериал ако имаш предвид Дамо, не му мисли и го гледай, много е хубав и е кратичък. В Ин Сунг също направи хубава роля,макар сериалът да не беше толкова добър. Във филмите прави много добри роли, направо удоволствие да го гледаш,когато не се лигави :D Но определено любимата ми негова роля е в Приятел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Таза ;)

 

tazza.th.jpg

 

Но на твое място бих почакала, че му се готви нещо на сериала. :rolleyes:

И само колкото да възбудя интереса, ще кажа, че персонажът му много напомня на този в Приятел. B)

В Ин Сунг и на мен си ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току  - що го гледах пича в "Таза" и очевидно ще трябва да го превъртя и в съчетание с Бини (избяга ми името на сериала :slap: )! Тук не го биваше много в емоционалните изблици (за сметка на Чанг Хьок - на него пък му дай да "крещи, врещи, да реве и да се дере" - номер 1), но пък за сметка на сериозните сцени -  изигра ги подобаващо добре...и стайлинга му беше много влудяващ - тук вече се изказвам типично по женски :tongue:  :tongue: :tongue: Впечатли ме...и има уникална ръка - достоен конкурент на So Ji - Sub ..

784283.jpg   784297.jpg    784292.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...