Jump to content

Recommended Posts

i-am-a-dad.jpg

АЗ СЪМ БАЩА

Жанр: Екшън, Криминален, Драма
Държава: Южна Корея
Година: 2010
Времетраене: 99 мин.
Режисьори: Jeon Man Bae и Lee Se Yeong-II

Участват: Kim Seung Woo, Son Byeong Ho, Im Ha Ryong, Choi Jeong Yoon, Kim Sae Ron

Сюжет: Корумпираният детектив Хан Джонг Шик (Kim Seung Woo) получава рушвети от престъпна банда,
с които се грижи за болната си дъщеря (Кim Sae Ron).
Един ден научава от координатора на трансплантации, че е намерено сърце за дъщеря му. В последствие разбира, че то принадлежи на магьосника На Санг Ман (Son Byeong Ho),
когото е тикнал в затвора с фалшиви обвинения.

С български субтитри: :click: :click: 

С български и английски субтитри: :click:  

С руски субтитри: :click: 

Все още не съм го изгледала,но Захарче видях,че и ти си почнала превода му... ще го изгледам с твоите субки smile.gif ..малката май ти е влязла под кожата biggrin.gif

Edited by k1227

Филмът демонстрира насилие, но може да се каже, че не му помага да стане по-добър. За съжаление малката актриса, която играеше в The man from nowhere, тук ролята й е повече от статична, дори не си спомням да е казала и дума. С две думи да не чакате от нея нищо. Краят беше красив, но докато стигна края............. Добър трилър, но на мен ми беше недостатъчен.

Краят беше красив, но докато стигна края............. 

Да, аз дори заспах  :28558: ... но не защото не ми беше интересен. Напротив, страхотен филм с подобаващ край. Малко повечко екшън нямаше да му е излишен, въпреки че към края най-после се пораздвижи сюжета.