Jump to content

Party wa owatta | The Party Is Over (2011)


Recommended Posts

tumblr_lu0yijbAog1qev8ka.jpg

The Party Is Over (2011)
Страна: Япония
Също така известен като: Paatii wa owatta
Година на излъчване: 2011- Февруари -01 старт
Време на излъчване: Понеделник и Вторник
Жанр: Романс, Драма
Канал: BeeTV
Епизоди: 25 в 1 файл
Режисьор: Yukisada
Субтитри: Английски

Участват:
Naka Risa
Narimiya Hiroki
Nagayama Kento
Takaoka Sosuke
Hayashi Kento
Koide Keisuke

Резюме: В Party wa Owatta се разказва за мангака изиграна от Naka Risa, която отива на празник парти на друга мангака по повод продажбата на 1 милион копия от неговата манга. Там среща петима различни мъже отговарящи на любвните и фантазии, за манга която иска да напише...
Ще намерили ли любовта нуждаеща се за нейнат манга там?

Свали

Определено ми харесаха историите tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм разочарована от това. Толкова теглене и то за... Хм, имайки предвид атрактивния постер и... наблягам на - изключително привлекателно изгеждащата Нака Рийса на него (наистина, по дяволите), която никога не съм харесвала и все повече се убеждавам, че никога няма да харесам... и Хироки Наримия, Нагаяма Кенто и Койде Койске в актьорския състав, честно казано не очаквах толкова скучно развитие на действието. Ако щете вярвайте, но с големи мъки стигнах докрая с надеждата поне малко да ми хареса :( Актьори - добре, сюжет - добре, изпълнение - не ми хареса. Самите истории ми бяха прекалено скучновати. Муден ми бе... или просто имах по-големи очаквания :huh:

 

Хироки като художник отново радва, но като цяло персонажът му бе доста стереотипен, както и този на Рийса в тази история. Последната бе явно провокирана от модерните в последно време вампирски поредици. Частта с танцьорчето и тази с ревливият приятел бяха малко по-добре, а в тази с фокусника романтичната нишка я изтървах....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...