Jump to content

SPYAIR


ukio

Recommended Posts

И тъй като в Япония вече е 14 Ноември искам да кажа:

 

Momiken さん, お誕生日お目でと!

 

O5eju4d.jpg

 

 

Да продължаваш да пишеш все такива прекрасни текстове и да ни радвате все повече и повече :)

 

П.П. Само да спомена за неразбралите, че новият сингъл "JUST ONE LLIFE" днес 13.11 (вчера по японско време) официално видя бял свят :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам, явно само аз ще си пиша в тая тема :( Други фенове няма ли?

 

Преди малко попаднах на

 :) Може би е от преди месец-два, не съм сигурна :) Но пък е хубаво да чуеш песен на SPYAIR в реклама и то с участието на готината Ан :) 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на UZ  :beer:

 

お誕生日おめでとう!

 

VdgFWPG.png

 

Да е жив и здрав и да продължава да твори прекрасна и вдъхновяваща музика за радост на феновете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Да вземат да подготвят нещо за догодина, че голямо бг стълпотворение ще има в Япония.

П.П. Отивам да поздравя другите двама рожденици!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо определено ще има участия и концерти тази година, Укио :)

 

SPYAIR TOUR 2014 イマジネーション  започва началото на Май. Може да видите и датите на концерти по-долу:

 

4PZnzVJ.png

 

Също така на хоризонта се задава и нов сингъл, чието име носи и турнето, а именно "イマジネーション". Дата на релийза е 30 Април :)

 

Сингълът ще бъде заглавната песен и към така дългоочакваното аниме "High queue!"

 

4LOz2Yr.png

 

За повече информация можете да посетите и официалния сайт на групата http://www.spyair.net/ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалната страничка на момчета в Youtube е вече активна :) Там може да се насладите на любимите си песни и клипове + документални видеа от концерти :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, задават се тежки времена за бандата и феновете  :(

 

Все не намирах време напоследък да пиша в темата, дори и след концерта на 03 Май в Токио, на който присъствах (да не споменавам че набавянето на билетите не си беше шега работа), но сега след последните новини около бандата, смятам че е редно да внеса малко разяснение по въпроса какво точно се случва със Spyair. 

 

Предполагам че повечето или поне част от вас, които следят темата на Spyair без значение дали пишат в нея или не (поне се надявам да я четат), знаят че на 30.04 излезе последния им сингъл Imagination! Пракрасна, мелодична и надъхваща песен, аз лично много си я харесвам :) Беше планирано и турне от 5 до 25 Май, коеото обхащаше 10 концерта в 7 големи града. Имаше и планове за участия и през лятото. Всичко си беше супер. 

 

Първия концерт, на който имах честта да присъствам, беше на 3 Май в Одайба, Токио. Още по пътя за концертната зала срещнахме въодушевени фенове, които бързаха да си закупят всевъзможни артикули с логото на бандата. А опашката пред залата беше толкова голяма, че си мислиш че твоя ред няма да дойде никога :D . Концерта почна точно в 18:05 и всичко беше невероятно: момчета, феновете, звукови ефекти, абее всичко. Не мисля че ще намеря подходящите думи да предам атмосферата в залата, просто трябва да се усети. Имаше фенове от всякакви възрастови групи и всички много се кефеха и пяха и скачаха през цялото време. Уникални! Същата вечер не можах да мигна от вълнение хах. 

 

Проблемите започнаха след 2 им концерт, в Нагоя. На официалната страница на бандата беше обявено, че поради заболяване на Ике (остър бронхит беше диагнозата), се налага да отменят следващите 2 концерта, а дали ще се проведат и останалите, зависи от състояните на вокалиста. И така всички фенове и останалите момчета от бандата се молеха дружно Ике да оздраве. На 16 Май стана ясно че неговото състояние се е подобрило и концертите продължават по план. И така цели три концерта: Фукуока, Осака и Хирошима. И уж всичко бе прекрасно и беше наред до сутринта на 21 Май, когато Ике написа в туитър, че сам без никаква намеса е взел решението да напусне групата. И хвърли всички фенове в шок! Започна се чудене и вайкане, какво, защо, как. Никой от останалите членове на бандата не споменаваше нищо, нямаше ясно становище по въпроса и от Сони мюзик и така няколко часа без новини. Кошмар! Накрая стана ясно, че здравословно състояние на Ике не се подобрило, ами влошило и то доста. Диагнозата е "acute chorditis and vocal cord polyp". Да не навлизам в бодробности какво точно значи, но с няколко думи той се нуждае от сериозно лечение и дълга почивка, за да се възстанови :(  Като вокалист на групата и отговорен за съдбата на останалите членове Ике е взел решение да напусне Spyair, за да не спира кариерата на останалите. Аз лично не мисля, че ще му го позволят, още повече че Kenta и UZ вече се опитаха да успокоят феновете, че няма да се предават и че нещата няма да свършат така. Така че като всеки фен и аз силно се надявам след време всичко да си дойде на мястото.

 

Официално са отменени и останалите концерти. Предполагам че същото се отнася и за всички бъдещи проекти на Spyair, поне в рамките на следващите няколко месеца :(

 

И така всички стискаме палци и се надяваме Ике да бъде търпелив и да слушка докато се възстанови налълно, без значение колко време ще отнеме. Не мога да си представя колко му е трудно в момента и как страда, като го знам каква чувствителна душа е :cry:  Но ние феновете на Spyair ще ги подкрепяме и чакаме и ще се надяваме! И ще си слушаме албумите им и ще си припяваме Samurai Heart и какво ли не още в очакване на тяхното завръщане и да чуем за пореден път прекрасния глас на Ике! 

 

И за финал да разведря малко обстановката, ето и едно поздравче от мен с един прекрасен лайв

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от малкото японски групи, които харесвам, но за съжаление не следя абсолютно плътно и се радвам, че ни информираш Megan. Първо честито, че си успяла да посетиш концерта им. :)


 


Изненада ме с новините. Много ми е кофти за Ике.... Със сигурност не му е леко да спре с изявите, но по-добре да се възстанови и да оздравее напълно. Не мисля, че някой фен (както и другите момчета от бандата) би отказал да изчака година или повече дори, само и само да го чуе отново да пее с групата.... То такъв глас може да се чака и 10 години, само да оздравее....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. Колкото трябва, ще чакаме. Само да оздравее.

Ганбаре, Ике!

П.П. И аз се сдобих с малко анимирано подаръче от концерта. Аригато, Меги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 9-та годишнина на нашите момчета! 

 

Ние феновете, винаги ще ви подкрепяме, и в хубави, и в лоши моменти! Ике, оздравявай бързо и да сте на линия за юбилейната 10 годишнина :kissx:

 

И сега едно поздравче за верните фенове ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох Мимка и аз много се затъжих :( Не откривам никакви новини от месец май насам. Надявам се Ике да се възстановява и скоро да се завърнат с нов хит :)

 

А рисунката е страхотна, благодаря, че я сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха! Видеото е снимано в началото на годината и го пускат сега, за да вдигнат духа на феновете.

Тъкмо чета хубавата новина. Ике се възстановява успешно, въпреки че все още му трябват медицински грижи. Останалите от групата вече гледат към нов проект. Скоро ще обявят подробности. 

Ганбаре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, новата песен е страхотна изненада за феновете! 

 

Пожелавам на Ике да се възстанови напълно и да ни зарадват не само с нова песен, а и с нов албум  :) (ще чакаме колкото е нужно :P )

 

По последна информация се е наложило Ике да бъде опериран, но възстановяването му върви изключително добре и да се надяваме, че до края на годината бандата ще се завърне на музикалната сцена. 

 

Успех момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните новини относно Spyair са че на 25.09 по ZIP-FM ще се излъчи последното предаване на момчетата "SPYAIR AIR’s ROCK".  Не съм сигурна каква е причината за спирането му, но ще ви уведомя ако разбера.

 

В официално съобщение на сайта на момчета се казва че в ВСИЧКИ членове на бандата ще вземат участие в последния брой на SPYAIR AIR’s ROCK  :es: 

 

Най-накрая ще чуем гласа на Ике след 4 месеца  :thanks: 

 

Тук може да намерите линкче към програмата, а самото предаване е на 25.09 от 23:30 - 24 часа японско време (17:30 наше :)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...