Jump to content

NEWS


Sensei

Recommended Posts

NEWS


Групата се състои от 6 момчета.Групата е създадена от Johnny Kitagawa, през Септември 2003 и се състояла от 9 членове.Първият им сингъл издаден през 7 Ноември 2003 и се казва "NewS Nippon".Месец по-късно Takahiro Moriuchi напуснал групата и останали 8 членове. На 12-ти Май 2004, NEWS издали дебютния си сингъл Kibou ~Yell~, променяйки си обикновенния стил на името си от 'NewS' на 'NEWS'.Сингълът се наредил на 1-во място в Oricon Charts.Успехът на този сингъл довел до издаването на втори Akaku Moyuru Taiyou, три месеца по-късно.
След издаването на 6-ят им сингъл на 15-ти Март 2006,двама от техните членове били временно отстранени. NEWS провели NEWS Spring Tour 2006 преди да се раделят официално на 1-ви Май 2006.Членовете, които не са били свързани със скандала продължили соло кариерите си.
Изпълнители са:
Keiichiro Koyama
301c7d09f38320_full.jpg

Ryo Nishikido
3658829467-ryo-nishikido-15763385-480-71

Tomohisa Yamashita( лидер)
n1222800554_30041038_2808.jpg

Takahisa Masuda
806ab8e3df6e40_full.jpg

Shigeaki Kato
shigeaki37.jpg

Yuya Tegoshi
5361-dv0g1hj7u8.jpg

Албуми:
Touch
Pacific
Color

Сингли:
News Nippon: 11/07/2003
Kibō (Yell)
Akaku Moyuru Taiyō
Cherish
Teppen


Sayaendō/Hadashi no Cinderella Boy
Hoshi o Mezashite
Weeeek
Taiyō no Namida
Summer Time
Happy Birthday
Koi no ABO

Taiyou No Namida (Tears of the Sun)

https://www.vbox7.com/play:b844925a

 


Снимки:
289870e9d92511062e5b579eddd05e0512567387

 

 

Дискография торент  :click: 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ryo ми е огромна слабост, а Ямапи е всеобщия любимец, но като цяло не съм им фен...2-3-4 песнички, останалото в коша, просто ми изпиват душицата с лигавщините си понякога. А и Тегоши е рядко неприятно създание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме радват всички без Шиге. :D Описанието е доста слабичко, затова се надявам да не се разсърди някой, ако добавя и моето описание.

 

NEWS е създадена през септември 2003. Името на групата идва от инициалите на четирите посоки на света (North, East, West, South). Първоначално е създадена като девет членна група. Сформирането на групата първоначално е предизвикало доста разногласия по повод разделянето на други известни младешки групи на Johnny's Entertainment. Групата е започнала със Yamashita Tomohisa (ex 4TOPs), Koyama Keiichiro (ex KKKity), Kato Shigeaki (ex KKKity), Kusano Hironori (ex KKKity), Uchi Hiroki, Nishikido Ryo (ex Kansai Jnr), Masuda Takahisa (ex Junior Boys), Moriuchi Takahiro and Tegoshi Yuya.

NEWS започват кариерата си като промотират песента NewS Nippon, която е била използвана като тематична песен за Световната купа на волейболно първенство. Изпълнявали са малкият си репертоар преди мачове и са обикаляли из страната заедно с шампионите. Въпреки разногласията относто създаването им и и ограничението CD-тата им да се продават само в магазините 7/11, "NewS Nippon" бил изключително успешен сингъл и така е взето решение групата да се запази. Преди първия концерт на групата, NEWSnow Concert: NEWS' Concert, Moriuchi Takahiro напуска групата за да се концентрира върху следването си. Останалите осем членове издава дебютния си сингъл "Kibou~Yell~", който покорява класацията Oricon, както става и със следващите им сингъли "Akaku Moyuru Taiyou" и "Cherish", след което идва първия им албум "Touch". NEWS вече са оформена група. Членовете печелят популярност поотделно в ТВ драми и реклами.

Точно когато изглежда, че NEWS са една от най-популярните групи в Япония, на 16 юли 2005 членът на групата Hiroki Uchi бива замесен в малолетна употреба на алкохол и веднага бива отстранен от агенцията си, и така те стават 7 на брой. Въпреки това NEWS издават нов сингъл "Teppen", който също достига върха на класациите. На 31 януари 2006 друг член на групата, Hironori Kusano, също употребява противозаконно алкохол и става втория отстранен член. Въпреки, че издават още два успешни сингъла, "Sayaendоu" и "Hadashi no Cinderella Boy", на 15 март 2006 се обявява, че NEWS ще спрат дейността си в резултат на временното отстраняване на двама от членовете. NEWS правят "NEWS Spring Tour 2006" преди официално да спрат дейността си на 1 май 2006.

На 30 декември 2006 е обявено завръщането на NEWS, но вече като шест членна група. Двамата отстранени члена също се завръщат, но на най-ниска позиция, като помощници. На 1 Януари 2007 правят първата си изява след завръщането на Johnny's Concert Countdown 2007. За да затвърдят завръщането си пускат сингъла "Hoshi wo Mezashite", който се изкачва до първо място в Oricon и става вторият им най-известен сингъл след Kibou ~Yell~. На 7 октомври 2007 пускат албума си "Pacific" и сингъла "Weeeek". Това е десетия път в историята на Oricon, когато певци достигат първите места едновременно с албум и сингъл. За последно това е било поститнато от KAT-TUN през април 2006. Други, които са постигали това са SMAP, KinKi Kids, Masaharu Fukuyama, Ayumi Hamasaki, WANDS, както и Seiko Matsuda. За промоция на албума си NEWS правят национално турне NEWS Concert Tour Pacific 2007-2008 от 15 декември 2007 до 27 януари 2008. Големия интерес и бързото изчерпване на билетите води до още две дати за концерти и първа им изява в Tokyo Dome. На концертът, който се провежда на 9 януари 2008 и на който е използвано огромното количество от 50 тона вода за да забавляват феновете, около 300 000 човека остават без билети в резултат на огромното търсене на билети за техния Pacific Tour. На 10 януари 2008 NEWS изпяват деветия си сингъл "Taiyou no Namida" по време на втория Tokyo Dome концерт. Сингъла излиза на 28 февруари и става официалната тема на филма "Kurosagi" с участието на Tomohisa Yamashita. NEWS издават още два сингъла "Summer Time" през май 2008 и "Happy Birthday" през октомври 2008, преди да пуснат третия си албум "Color" през ноември 2008. Пускането на "Happy Birthday" прави NEWS втората група след KinKi Kids с десет последователни сингъла достигнали първо място след дебюта им. На 29 април 2009 пускат сингъла "Koi no ABO", който става техния единадесети сингъл №1.

 

Имат издадени 3 ДВД-та от концертните им турнета.

NEWS - Never Ending Wonderful Story 2007 с БГ субтитри

NEWS Concert Tour Pacific 2007-2008 Tokyo Dome с анг. субтитри

NEWS Winter Party Diamond 2008-2009 Оsака Domе с анг. субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

любимата ми групичка

Много им се кефа ... (особено на ПИ )

news.png?w=337&h=298

 

Ryo ми е огромна слабост, а Ямапи е всеобщия любимец, но като цяло не съм им фен...2-3-4 песнички, останалото в коша, просто ми изпиват душицата с лигавщините си понякога. А и Тегоши е рядко неприятно създание.

 

Абе и мене Теши ме дразни , незнам ама ми е много женствен ! :x може само да ми се привижда:

 

Естествено че Пи ше е всеобщия любимец . Човека си работи здраво за славата и я получава ( да оставим че е сладък ) Абе според мене, ако небеше Пи групата нямаше да е толкова известна :noteet: не случайно е лидер

Ама общо зето ми харесват и обичам песните им , така че...

e_jpop03.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури. Всичките си ги обичам, та даже и тези дето не са вече в групата (начело с Учи).

Та... на първо слушане наистина може да се каже, че не са толкова добри, но пък ако има дадеш втрои шанс вече всичко си идва на мястото. Малко по малко започнах да си ги обичам - пък и "Arigato Ima" ми е най-любимата японска балада.

Относно момчетата най си харесвам Кояма - много ми е сладичък един такъв, пък Тегоши хич не ме дразни, много си ме кефи даже, а в дует с Масуда са си доста добри като изключим все още странната за мен песен "Miso Soup".

Подочух, че щяли да издават нов албум, ама засега все още не съм видяла да е официално обявено, та може и да не е така, ама ще почакаме, ще видим.

 

34g63r6.jpg

 

И моя любимец:

ab3uz5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ryo ми е огромна слабост, а Ямапи е всеобщия любимец, но като цяло не съм им фен...2-3-4 песнички, останалото в коша, просто ми изпиват душицата с лигавщините си понякога. А и Тегоши е рядко неприятно създание.

За Ryo и Ямапи съм съгласна, но Тегоши.. Честно, изненадах се като прочетох това. Той е толкова сладък! Е, може би прекалено сладък, изглежда по-малък отколкото е и все пак на мен ми харесва.

Не споря в никакъв случай, ясно ми е, че всеки си има вкус, просто се изненадах. :)

 

А иначе мен не ме впечатляват. Чух няколко техни песнички, но, честно казано, повече впечатляват с визия, отколкото с музика. Не че не могат да пеят - пеят си много хубаво даже. Само че самите им песни не са особено впечатляващи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов албум NEWS - Live

Иначе освен че са сладурчета и имат към 5-6 хубави песни ..... друго не мога да кажа за тях :) Последния им сингъл Sakura Girl също не ме вчепетли особенно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз тука да се включа :) За членовете на групата - ами няма такъв, който да ме дразни, в смисъл всички са симпатяги. Тегоши ми направи впечатление в Ямато Надешико, добра роля направи, има много невинно излъчване. Няма да коментирам женствеността му, то се вижда B) Кояма ми е много симпатичен, незнам защо, просто ми е симпатичен, има присъствие както на сцена, така и на екрана. Нишикидо ми е един такъв....никакъв. Само една усмивка се забелязва в него. Хубава усмивка - и толкова. За Ямапи няма нужда от коментар, обаче имам странното чувство, че тая група някак не е за него, ама както и да е, Джони така е решил. За песните им пък изобщо няма да коментирам - пълна боза. Не се е намерило все още нещо на NEWS което да ми е харесало. Накратко - тея момчета са повече за гледане, отколкото за слушане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Ямапи си е за СОЛО изпълнител ...на него не му трябва група - едно, че синглите са си му много по-добри отколкото груповите...друго че е класи над останалите ...а и според мен има най-силно присъствие на сцена, излъчването му също е съвсем различно от на останалите...- абее Ямашита просто е класи над другите :rolleyes:

А и гледах някакво интервю, в което бая го оплюха другите членове на групата, което според мен си беше чиста завист (незнам бъзикаха ли се - мисля, че си бяха сериозни), което никак не ми хареса и може би от там ги и понамразих...но беше доста грубичко от тяхна страна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му се гледа NEWS DOME PARTY 2010 LIVE! LIVE! LIVE! DVD!

:)

 

921c2d8b72490d8a19449f1.jpg

 

Disk 1 Disk 2 Disk 3

 

Disk 1

1 Overture

2 Koi No Abo

3 Weeeek

4 Sakura Girl

5 Summer Time

6 Akaku Moyuru Taiyou

7 Hoshi Wo Mezashite

8 Dancin` In The Secret

9 Mc

10 Boku No Cinderella - TegoMas

11 Yoru Ha Hoshi Wo Nagamete Okure - TegoMas

12 Iiitaidake - KoyaShige

13 Endless Summer

14 Sayaendou

15 Taiyou No Namida

16 Aki No Sora

17 Umareshi Kimi He

18 Be Funky!

19 Live

 

Disk 2

1 Code - Ryo

2 Naiyou No Nai Tegami

3 Happy Birthday

4 News Nippon

5 Cherish

6 One In A Million - Yamapi

7 Forever

8 Snow Express

9 Wonderland

10 Teppen

11 Kibou-yell-

12 Share

 

13 D.t.f

14 Ichi Oku San Zen Man Bun No Futari No Kiseki

 

15 Koi No Abo

16 Fighting Man

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Соловите песни на някои от тях-Пи,Рьо,Тегоши,ми харесват много повече от песните им заедно.

 

Nishikido Ryo - Code

 

Tegoshi Yuya-Ai Nante

 

и Ямапи си го знаем ! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямапи и Рьо напуснаха групата, но все пак останалите момчета продължават напред.

 

Шиге наскоро обяви, че на 28 януари ще издаде роман със заглавие Pink to Grey (първи от Джонитата, който изобщо издава книга) и се надява, т.е. амбициран е да спечели Naoki Prize някой ден. Доста сериозно начинание, но според него това няма да е единственото му заглавие. Много изненадани са останали, когато Ямапи и Рьо са заявили, че напускат, но все пак останалите 4-ма членове на групата са решили да продължат дори и в намален състав.

С Шиге изгледах няколко заглавия на екран - много ми хареса в Hanawake no Yon Shimai и в Troubleman. Очевидно ще продължи и да снима (освен писането, пеенето и танцуването), което мен само може да ме радва - мултифункционален японец.

 

Интересно ми е Тегоши как е, не съм чела нищо в последно време за него. Явно трябва да се поровя.

 

Масуда го засякох последно в епизодичното му участие в Juui Dolittle. Кояма също не се изявява особено много извън групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също очаквам много от Шиге. Дано да има този късмет с книгата! И на мен много ми допадна Troubleman и сътрудничеството му със Сабу. Все се каня да му пусна тема.

Тего и Масу наскоро издадоха сингъл, но в киното нямат нищо ново. Тего показа стрхотна игра в дебютния си филм преди години. Харесах го и в западната продукция, която на прави с Кеничи и Маки. Искам повече и разнообразни роли за него. Хората са си създали грешно впечатление от облика му.

Кей-чан беше водещ на Шокура преди известно време, заедно с Мару, но изглежда вече взимат по-малките Джонита за тази цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=mH4R5sN0Os4


Tegomasu и Yuzu изпълняват Natsuiru.

Кояма и Шиге стават водещи на ново тв. шоу, озаглавено Mirai Theater (Театър на бъдещето). В документалната поредица на NTV двамата ще представят живота на хора, които се опитват да променят бъдещето.
Първият епизод ще се излъчи на 6 април. NEWS ще са в центъра на историята.
Инфо
212ef5790e9ac14e.png
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфо

bbe83544b0e1cce3.jpg

NEWS се активизираха този сезон и на 18 юли ще пуснат нов сингъл - Chankapana, в 5 различни версии.

http://www.youtube.com/watch?v=SKmiD4FxQGE&feature=player_embedded

На 13 юни албумът NEWS BEST оглави седмичната класация на Орикон.През първата му седмица от него са били продадени 109,000 копия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най сетне дочакахме новата песен на Yamapi!

 

ето ликт съм кратка версия на клипа с руски субтитри - поне някой да разбере нещо :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=PLV2F7gC4Y0&feature=related

 

излезнала е и цялата песен- звучи интересно нали?

 

http://www.youtube.com/watch?v=SwMgDFWSJlo&feature=player_embedded

 

Мислим, че на 25 излиза целият му албум, но не сме сигурни!

 

Чакаме го =))

 

tumblr_m61bszmlmO1qjitw3o1_1280.gif

 

tumblr_m61bszmlmO1qjitw3o2_250.giftumblr_m61bszmlmO1qjitw3o3_250.giftumblr_m61bszmlmO1qjitw3o4_250.gif

 

tumblr_m61bszmlmO1qjitw3o5_250.giftumblr_m61bszmlmO1qjitw3o6_250.giftumblr_m61bszmlmO1qjitw3o7_250.gif

 

Уау! изглежда като принц ! :D

 

tumblr_m5mlghGslh1qmojheo1_500.gif

 

tumblr_m5mlghGslh1qmojheo2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...