Jump to content

Recommended Posts

just_ins, някой от останалите сериали от поредицата ги има във викито, но проблемът е, че са с непълен превод и липсват немалко части поради цензура. <_<

Mогат да бъдат свалени и от мегата, но са само видео без субтитри. Двуумях се дали да пусна тема на още един филипински, само 5 епизода е, но няма суб.

Аз така си го изгледах и не ми беше трудно да го разбера като история (не беше нещо сложно като сюжет, а комедия), защото както сигурно

си забелязала филипинците смесват едновременно филипински и ангглийски. Ама не знам дали и други биха се навили да го гледат.

 

Ако въпреки това проявяваш интерес ще ти пратя линкове за някой от поредицата.

Този според мен си е най - добрия като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност във викито махнаха всички филипински сериали,

така че ще ти е много трудно да гледаш нещо друго, поне не и със субтитри... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

just_ins, някой от останалите сериали от поредицата ги има във викито, но проблемът е, че са с непълен превод и липсват немалко части поради цензура. <_<

Mогат да бъдат свалени и от мегата, но са само видео без субтитри. Двуумях се дали да пусна тема на още един филипински, само 5 епизода е, но няма суб.

Аз така си го изгледах и не ми беше трудно да го разбера като история (не беше нещо сложно като сюжет, а комедия), защото както сигурно

си забелязала филипинците смесват едновременно филипински и ангглийски. Ама не знам дали и други биха се навили да го гледат.

 

Ако въпреки това проявяваш интерес ще ти пратя линкове за някой от поредицата.

Този според мен си е най - добрия като цяло.

 

Дани, пусни линковете в началото на темата и опиши ситуацията в спойлер. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като цяла седмица ми късаха нервите един по един, в петък вечер решавам да гледам нещо, но ми е такава скука, че чак ме мързи да се ровя. След дълго чудене какво да е, решавам да почна вече изтеглените няколко епизодчета на това, че да си промия главата. Е, замалко да вдигна ръце от ужасното качество на видеото, обаче страшно се радвам, че го изгледах.

За една вечер го опатках, ей! Ама то как иначе, като тоя тип е едва ли не съвършен, да не говорим как през 50% от времето беше разсъблечен. Еми имаше какво да покаже момчето, постарало се е във фитнеса, макар че аз повече му се радвах на лицето. Очаквах да е симпатичен от постера, но на филм беше даже още по-хубав. Сефте някой съвсем без коса да ми хареса... ако не броим едно малко залитане по Уентуърт Милър навремето. ;)

За сериала какво да кажа, изключително глупав сюжет, толкоз нелепо зашит, че кръпките се виждат от хеликоптер, ама пък въобще не пречи. :lol: Диалозите поне не бяха от съвсем най-малоумните, просто защото ги бяха свели до санитарния минимум. Даже се усещах, че вместо да следя репликите (85% от които можех да кажа преди актьорите) разгадавах коя дума от кой език е взета, щото тоя филипински е супер странна мешавица от английски, испански, май малко италиански и един Господ знае какво друго. Поне слагам огромен плюс за бързото развитие на историята.

Даже светкавично, като се има предвид, че "дърпащата се" девойка сама му се навря в кревата, което си беше изненада за такъв тип сериали, още повече, че в това липсваше и каквато и да било логика, но от там нататък работата вече беше отекла. :) Не че има много жени по света, които биха му отказали, но все пак имаше лееееко несъответствие между думи и действия. Женска й работа. :lol:

 

Актрисите и второстепенните няма и да ги споменавам, щото в тоя сериал аз гледах основно едно нещо ;)

 

Остана да благодаря за субките - много е готино като си четеш на БГ за 2 пъти по-малко време и ти остава кога да загледаш и по-интересни работи от диалога. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето се оказа добро,макар в началото да ми изглеждаше като истинска латиноамериканска сапунка,но го изгледах доста бързо и беше ми много забавно на моменти :lol: Ох а този Алекс има доста хубаво телце и ми хареса,че и Роксан не беше често срещаната азиатка,а си беше и тя доста надарена,хубаво е човек да погледа нещо различно и ново :P Благодаря за субтитрите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен е, но малко претупаха нещата с елемента на влюбването. Лично аз не разбрах кога тя хлътна толкова много, е припомни си 3 мили момента с него и клъвна въдичката. Можеха и повече да се постараят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче. Кратичък, без излишни протаквания, то нямаше и накъде да го правят с тези епизоди по 20 мин. :D

Наистина е с ужасно качество, но като се гледа от по-далеч, не е така дразнещо. ;)

Харесвам сериали, при които има сблъсък между героите, динамичен диалог и същевременно страст.

Корейците може да се поучат от тях в пресъздаването на любовните отношения.

Общо взето, това е мини сериал, с който много бързо можете да се заредите с доза романтика, без да се налага да прекараш 16 часа пред компа.

Гледайте, няма да съжалявате! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

След като цяла седмица ми късаха нервите един по един, в петък вечер решавам да гледам нещо, но ми е такава скука, че чак ме мързи да се ровя. След дълго чудене какво да е, решавам да почна вече изтеглените няколко епизодчета на това, че да си промия главата. Е, замалко да вдигна ръце от ужасното качество на видеото, обаче страшно се радвам, че го изгледах.

За една вечер го опатках, ей! Ама то как иначе, като тоя тип е едва ли не съвършен, да не говорим как през 50% от времето беше разсъблечен. Еми имаше какво да покаже момчето, постарало се е във фитнеса, макар че аз повече му се радвах на лицето. Очаквах да е симпатичен от постера, но на филм беше даже още по-хубав. Сефте някой съвсем без коса да ми хареса... ако не броим едно малко залитане по Уентуърт Милър навремето. ;)

За сериала какво да кажа, изключително глупав сюжет, толкоз нелепо зашит, че кръпките се виждат от хеликоптер, ама пък въобще не пречи. :lol: Диалозите поне не бяха от съвсем най-малоумните, просто защото ги бяха свели до санитарния минимум. Даже се усещах, че вместо да следя репликите (85% от които можех да кажа преди актьорите) разгадавах коя дума от кой език е взета, щото тоя филипински е супер странна мешавица от английски, испански, май малко италиански и един Господ знае какво друго. Поне слагам огромен плюс за бързото развитие на историята.

Даже светкавично, като се има предвид, че "дърпащата се" девойка сама му се навря в кревата, което си беше изненада за такъв тип сериали, още повече, че в това липсваше и каквато и да било логика, но от там нататък работата вече беше отекла. :) Не че има много жени по света, които биха му отказали, но все пак имаше лееееко несъответствие между думи и действия. Женска й работа. :lol:

 

Актрисите и второстепенните няма и да ги споменавам, щото в тоя сериал аз гледах основно едно нещо ;)

 

Остана да благодаря за субките - много е готино като си четеш на БГ за 2 пъти по-малко време и ти остава кога да загледаш и по-интересни работи от диалога. :D

 

 

За първи път гледах филипинско кино и смея да твърдя, че ми хареса. Абсолютно се съгласявам със Спиди относно реплики, сценарий, младежа и всичко останало хахаха :)

 

Относно езика - изумена съм :dunno: Такава шльокавица скоро не бях чувала, но от друга страна определено се заслушвах хахаха :)

 

Този Даниел, ако не се лъжа - голям убавец, само заради него си изтормозих очичките с това лошо качество на сериала.

 

 

Втори епизод - креватни упражнения, биха и американските сюжети в това отношение :) хехех

 

 

Благодаря за субтитрите :):thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмичката е суперр яка!!!!

Някой може ли да ми даде ликове към останалата част от поредицата ?

Мерси предварително

P.S. Езикът им е уникален :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмичката е суперр яка!!!!

Някой може ли да ми даде ликове към останалата част от поредицата ?

Мерси предварително

P.S. Езикът им е уникален :D

В пост №3 Дани е дала линк към уикипедия.

Но за съжаление ги има само като имена.

Поне ще ти е отправна точка да ги търсиш из нета. :(

Имаше няколко филипински сериала с английски субтитри във викито, но ги махнаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой е качил филма тук. Дано са намерили по-добро видео.

 

 

Благодарности на Любо.

Видеото си е същото, друго няма. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Любо.

 

И от мен също.

Снощи го изтеглих и изгледах, не е нещо кой знае какво, но поне действието вървеше много бързои с тези 20 мин. серии,тъкмо към 1 ч. беше финиширан. Езика им ми прозвуча като някаква странна смесица между англ., испански и някакъв техен си местен. Направи ми впечатление, че някои от артистите имаха доста повече европейски черти, отколкото азиатски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знаели от къде мога да си сваля ost или поне коя е песента от последната серия ???

На ost към сериала не съм попадала, но за песничката мога да помогна - Hugh Grant & Haley Bennet - "Way Back into Love"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го филмчето, добро е - романтично точно като издание на "Арлекин". :)

Хе-хе, точно се чудих как се казваха онези малки любовни книжки, които бяха толкова нашумели преди около 15-20 години. :lol: Историята е точно такава - кратка, сбита приказка за любовта между двама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го точно за няколко часа. Доста превъртах, защото на моменти ми беше скучно. Най-много ми хареса финалът. Много красив и почти ме разплака. Въпреки че много бързо го изгледах, остави доста приятно и романтично чувство. Така се стреснах с първата серия.. езикът е някаква смесица от испански, английски и още не знам какъв. Песничката от филма е много хубава. Още щом я чух се сетих за филма с Хю Гранд и Дрю Баримор. Както и да е.. малко се отклоних от темата. :D Сериалчето е кратко, сбито, без разтягане на локуми и интересно. Става да убиеш малко време. Главният обаче не можа да ми хване много окото. По-скоро мацката ми привлече вниманието. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото ми филипинско ....

 

няма да повтарям останалите, но главния беше бижу ... мисля, че изгледах сериала основно заради полуголото му присъствие!

 

Благодаря на екипа за субтитрите ..., ако ги нямаше, определено нямаше да си пусна това сериалче и щях да изпусна страхотни гледки! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен това ми е първото филипинско и съм очарована!

OMG! Какъв мъж! :tongue:

Какъв чар, какво тяло и най-вече каква... душа! :lol: Страхотен е!

Момчето наистина е адски чаровно, а и повечето време ни радваше така приятно - разсъблечен! :wub:

Това ако беше корейско трябваше да има поне + 35. И прилични целувки видяхме и любовни сцени.

Сериалчето си е супер - едва по 20-на минути на серия, кратичко, лекичко, забавно, споменах ли за невероятния мъж? :D

Определено си заслужава да се погледне. Разпускащо и много приятно. Точно арлекинче. Мерси за субтитрите.

Главната също беше сладурана, но си признавам, че повечето време погледа ми беше насочен към Алекс.

А за филипинския език - какво да кажа...в началото имах чувството, че това е някаква шега, но не би!

Шапка им свалям - да говориш английски, испански, френски, китайски и т.н. и то наведнъж - не е шега работа. :lol:

Но пък цялата тази мешавица звучи много забавно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...